پلیس: Little Rock, مرد متهم به قتل در, سقوط مرگبار

Category: آرکانساس Comments: No comments

لیتل راک مردی که مقامات می گویند در اثر یک تصادف رانندگی مرگبار در حالی که در حال فرار از پلیس به اتهام قتل درجه اول در روز سه شنبه و دو روز پس از برخورد که منجر به کشته شدن 62 ساله رانندگان خوزه هرناندز.

پلیس تصادف محققان خدمت حکم بازداشت در 40 سال فردریک Levern جونز در Pulaski County زندان که در آن جونز برگزار شده است از روز یکشنبه پلیس سخنگوی اریک بارنز گفت. جونز همچنین با متهم درجه دوم باتری به نمایندگی از صدمات وارده بر هرناندز مسافر و در حال فرار.

از یکشنبه سقوط جونز در حال حاضر رو به اتهام در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط برخی افراد در اختیار داشتن کوکائین به قصد توزیع و همزمان در اختیار داشتن مواد مخدر و اسلحه بعد از پلیس گزارش داد پیدا کردن اسلحه و کوکائین ممکن است در جونز’ غرق وانت.

پلیس به دنبال دستگیری جونز بعد از ظهر یکشنبه در اتهامات از یک تیراندازی یک روز قبل وقتی ماموران در یک اقدام نوک یافت جونز رانندگی وانت در 12th خیابان در رادنی پرهام جاده تقاطع, مقامات گفت.

او حاضر به جلو و فرار از پلیس پایین 12th سپس به جان بارو جاده که در آن او سقوط کرد هرناندز تویوتا نام شهری در ایتالیا در تقاطع بارو جاده و 36th خیابان با توجه به پلیس. جونز دچار شکستگی دست و پا در برخورد در حالی که یک مسافر در ون و یک مسافر در هرناندز خودرو کمتر دچار صدمات.

جونز در حال حاضر چهره 11 جنایات از جمله اتهام ارتکاب بازداشت دو تن ماین گزار عمل درجه اول باتری و در اختیار داشتن سلاح گرم توسط برخی افراد بیش از اتهامات او به ضرب گلوله یک همسایه شنبه شب در مقابل 2805 W. 13 سنت, با توجه به گزارش پلیس.

یک ShotSpotter اطلاع رسانی و ثبت نام از 10 شلیک شد فقط قبل از 6 بعد از ظهر روز شنبه آورده پلیس به محل اقامت که در آن ماموران جمع آوری شده صرف پوسته پوسته از حیاط جلویی با توجه به گزارش پلیس.

حدود 20 دقیقه بعد پلیس به نام به خانه از 69 سال Thelton اسمیت در 2514 W. 13 سنت که در آن افسران در بر داشت او را در جلو ایوان با زخم گلوله به دست راست و دست چپ.

اسمیت پلیس گفت که جونز زندگی می کند که دو بلوک غرب به ضرب گلوله کشته بود او را پس از او رانده شده توسط جونز’ خانه زیر زودتر رویارویی آنها در این گزارش گفت:. اسمیت گفت: او می گفت: جونز به اقامت کردن اموال خود را. پلیس رفت و به سوال جونز, اما هیچ کس جواب درب در خانه اش است.

گزارش پلیس نشان می دهد افسران به نام جونز’ در 2800 بلوک غرب خیابان 13 شنبه شب حدود چهار ساعت پس از اسمیت به ضرب گلوله کشته شد به بررسی یک گزارش از تیراندازی در خانه.

پلیس 12 پوسته پوسته در کوچه جنوبی از خانه بود که “چند” گلوله سوراخ. افسران crawled شده در داخل از طریق یک پنجره برای چک کردن برای دیدن اگر کسی مجروح شد اما هیچ یک در داخل و چه در تلویزیون بود و یک تلفن همراه و کلید ماشین کشف شد در اتاق خواب استاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>