رفتن به نوشته‌ها

پلیس: Little Rock, پرستار, زخمی شیشه شکسته در تیراندازی

یک آرکانزاس کودکان بیمارستان پرستار بود و زخمی در تیراندازی در حالی که رانندگی به کار می کنند بعد از ظهر یکشنبه اما اطرافیان panhandling در نزدیکی تقاطع در جواب درخواست او برای کمک به رانندگی خود را به بیمارستان با توجه به لیتل راک اداره پلیس حادثه گزارش.

باربارا پرستون, 56, از لیتل راک پلیس گفت که او در حال رانندگی بود به بیمارستان بعد از ناهار او هنگامی که تیراندازی رخ داده است. پرستون منتظر بود به نوبه خود در تقاطع بزرگراه میان ایالتی 630 و دکتر مارتین لوتر کینگ درایو زمانی که ناشناخته راننده در یک قهوهای مایل به زرد کادیلاک کشیده بر روی شانه در اطراف او و دو نفر دیگر وسایل نقلیه قبل از توقف در تقاطع و شلیک در جهت پرستون پلیس گفت.

با توجه به همان حادثه گزارش کوری راس 49 توضیح داد: به پلیس که او panhandling در نزدیکی تقاطع زمانی که او شنیده ام عکس و کبوتر به زمین. هنگامی که او ایستاده بود تا پرستون شد خروج وسیله نقلیه او گفت: او به ضرب گلوله کشته شده بود و درخواست کمک گرفتن به بیمارستان. راس گفته پلیس او سوار پرستون به بیمارستان در وسیله نقلیه خود را.

پزشکان در بیمارستان پلیس گفت که آنها معتقد بودند پرستون دچار صدمات به چشم او از شیشه شکسته از شیشه جلو اما که او تا به حال نه ضرب گلوله کشته شده است. پرستون هنوز هم تا به حال دید او اگر چه او خونریزی کمی از چشم پلیس گزارش شده است.

با توجه به این حادثه گزارش یک دور رفته بود از طریق شیشه جلو اتومبیل از پرستون خودرو و وجود یک سوراخ در سمت راننده زیرسری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

منتشر شده در آرکانساس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول