پلیس, نوجوانی, پلیس در تیراندازی مرگبار از 18 سال در اسپرینگدیل ایستگاه گاز

Category: آرکانساس Comments: No comments

20-سال-پیر مرد و نوجوان روبرو هستند و طرح اتهامات پس از 18 سال بود به ضرب گلوله در اسپرینگدیل گاز ایستگاه بعد از ظهر جمعه با توجه به پلیس.

افسران در پاسخ به یک اثر شلیک گلوله در حدود 4:50 p. m. یافت کوین ادواردو Aleman مبتلا به زخم گلوله در سر در یک خودرو پشت Valero ایستگاه گاز 3818 علم چشمه جاده با توجه به انتشار اخبار توسط اسپرینگدیل اداره پلیس. Aleman منتقل شد به شمال غربی مرکز پزشکی, جایی که او درگذشت.

پلیس گفت Aleman, همراه با کارلوس کاسیاس و 16-year-old boy آورده تفنگ و تپانچه به ایستگاه گاز, برنامه ریزی برای استفاده از راب کسی در یک معامله مواد مخدر. مبارزه آغاز شد و در سرقت و قربانی در نظر گرفته شده شات چندین بار در حمله, انتشار متحده است.

حداقل یکی از این گلوله زده Aleman, به قتل او, به گفته پلیس.

مقامات گفت: فردی که در حال سرقت از صحنه فرار کرد و به نام 911, نشست افسران یک فاصله کوتاه از آن تیراندازی صورت گرفت.

کاسیاس و 16 ساله بودند دستگیر و هر دو متهم شده اند با تشدید سرقت و قتل نفس, پلیس گفت:. در حالی که کاسیاس است که برگزار می شود در Washington County, زندان, نوجوان است که در حال حاضر برگزار می شود در شهرستان واشنگتن نوجوانان بازداشتگاه.

تحقیقات در حال انجام است انتشار متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>