افسر پلیس را شریک سوگوار مرگ او soulmate در تصادف

Category: کیو نیوز Comments: No comments

شریک پاسبان گلن Humphris یکی از چهار ویکتوریا افسران پلیس کشته شده در یک کامیون تصادف کرده و ادای احترام به روح عفونی لبخند و غرور در کار خود را.

Humphris ارشد پاسبان Lynette ارشد پاسبان Kevin King و پاسبان جاش Prestney شد و غم انگیز کشته در تصادف وحشتناک در شرق آزادراه در ویکتوریا در روز چهارشنبه.

تبلیغات

چهار افسر ایستاده بودند در یک خط اورژانس هنگامی که یک کامیون آمار آنها را به عنوان آنها در حال آماده شدن برای نگه داشتن وسیله نقلیه دیگر.

افسران’ مرگ و میر را باعث غلیان احساسات غم و اندوه و مراسم تجلیل از جامعه است.

شجاعانه صحبت در جمعه Humphris’ شریک تاد رابینسون گفت: “soulmate رفته… هیچ کس سزاوار این است.”

“تنها راه ما در حال رفتن به یاد داشته باشید گلن و سه تن دیگر از افسران این است که به بحث در مورد خوب,” او گفت:.

“من می خواهم مردم را به یاد او برای او شامپانی خروجی شخصیت دوست داشتنی. او این عفونی لبخند. او روشن اتاق هنگامی که او راه می رفت به آن است.”

زن و شوهر ملاقات چهار سال پیش در نیوکاسل در ولز جنوبی جدید و نقل مکان کرد به ویکتوریا سه سال پیش.

“ما تا به حال بسیاری از ماجراهای. خانواده و دوستان ما می گویند ” آنچه آنها تا این آخر هفته؟'” رابینسون توضیح داد.

“ما می خواهم همیشه کمپینگ و یا پیاده روی. برای روز تولد من در ماه ژانویه او انداخت من از یک هواپیما رفتن چتربازی. هر چیزی خارج از منزل او بود و من تنها شریک زندگی در آن است.”

ویکتوریا افسر پلیس گلن Humphris شد و پلیس در کمتر از یک سال

تاد رابینسون حرفه ای در دفاع از رهبری و شوهر به حرکت به ویکتوریا که در آن آنها می خواستند برای شروع یک زندگی جدید با هم. گلن خود را آغاز کرد پلیس حرفه ای تنها در سال گذشته است.

“ما در مورد او پیوستن یا دفاع و یا پلیس” رابینسون توضیح داد.

“او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس است. او آن را دوست داشت او عاشق کمک به مردم است. وجود دارد اگر کسی دچار مشکل شد و در حال حمایت به جامعه است. او بسیار افتخار می کنم به ویکتوریا پلیس.

“او عینک یونیفرم, اما او یک فرد زیر که از مدرسه که به خانه آمد به کسی.

تبلیغات

“در آن روز او نبود. که درب را باز کنید. او برای رفتن به خانه آمده است.”

گلن Humphris’ Victoria Police همکاران در حال به یاد آوردن او را به عنوان “بسیار سطح رهبری, مراقبت و حمایتی با حس شوخ طبعی.”

رئیس کمیسیون گراهام اشتون را تایید کرد, ویکتوریا, پلیس برگزار خواهد شد و چهار کوچک جداگانه مجالس ترحیم برای افسران.

“این افسران انجام وظایف روزمره خود را در کمک به نگه داشتن جامعه امن زمانی که آنها کشته شدند” رئیس کمیساریای گراهام اشتون گفت.

“آنها همکاران ما دوستان ما ما آمپول تیم ملی ما خانواده است. هر یک از زمینه های مختلف های مختلف تجربه های زندگی هر کدام با یک هدف مشترک به نگه داشتن جامعه امن است.

“خانواده خود را هرگز همان خواهد بود و افکار و دعاهای ما با آنها است.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>