گشت های پلیس تغییر برخی گزارش کاهش جرم و جنایت

Category: آرکانساس Comments: No comments

تریسی دیلرد امکان در نظر گرفته ممکن است کسی burglarize کسب و کار خود را به عنوان او توقیف سالن مو در ماه گذشته.

او بسته Hairbenders به عنوان بخشی از دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“آن عبور ذهن من,” او گفت: ممکن است شکستن-در طول بسته شدن. “وجود دارد هیچ کس در اطراف است.”

دیلرد درایوهای توسط کسب و کار در خیابان اصلی در Gentry هر روز و داخل می رود حداقل دو بار در هفته به مطمئن شوید که همه امن است.

مقامات مجری قانون در سراسر منطقه گفت: آنها با بررسی بر روی بسته کسب و کار قبل از همه گیر و همچنان به انجام این کار. هیچ کدام اشاره به افزایش تجاری منازل به قصد سرقت.

برخی از سازمان ها دیده می شود کاهش مسکونی منازل به قصد سرقت و تصادفات اما خرابکاری می تواند یک مشکل آنها گفت.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

Gentry رئیس پلیس رس استوارت گفت: ماموران با بررسی کسب و کار در شب قبل از شیوع کروناویروس. افسران در حال حاضر بررسی کسب و کار در طول روز به دلیل برخی بسته شده است. Covid-19 نیز نهفته گشت در پارک ها و مدارس زیرا آنها بسته شده است.

درک اسپایسر با Siloam Springs Police Department گفت: برخی از گشت الگوهای تنظیم شده است را برای بررسی در کسب و کار و پارک های شهر است که بسته شده و به پرداخت توجه بیشتر به محلات. فراتر از آن است که نه بسیار تغییر کرده است, او گفت:.

“ما می خواهیم به خارج می شود و در حال حاضر” اسپایسر گفت.

معاون Jay Cantrell با واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر گفته شده است وجود ندارد هر دستور به پلیس برای بررسی بسته کسب و کار. وی با اشاره به بسیاری از آنها در شهرها و نه در unincorporated بخش هایی از شهرستان. اگر یک صاحب کسب و کار می پرسد برای گشت زنی به نام او خواهد بود و قرار دادن روی اضافی گشت ورود همان پروسه را به عنوان معمول است.

کیت فاستر با راجرز اداره پلیس گفت: ماموران به طور معمول فراموش منطقه چک به عنوان بخشی از یک شیفت کاری. یک منطقه بررسی در شب را شامل مطمئن شوید که کسب و کار درب های قفل شده است, او گفت:.

مین Huynh صاحب بالاترین نقطهء کشتی ناخن و آبگرم در غرب دلپذیر عبور درایو در راجرز گفت که او چک در کسب و کار خود را حداقل یک بار در هفته. کسب و کار است که مجهز به دوربین و بدون پول نقد شده است در سمت چپ وجود دارد, او گفت:. علاوه بر “چه کسی می خواهید به سرقت استون؟”

“ما هیچ درآمد,” او گفت:. “من آماده ام برای بازگشت به کار.”

جان سیمپسون, بنتون ویل رئیس پلیس گفت: بسیاری از بخش تماس با خدمات انواع به خصوص وسایل نقلیه موتوری و تصادفات کاهش یافته است. افسران ماندن مشغول اضافی گشت کسب و کار, پارک, عمومی مناطق و بسته کسب و کار.

شده است وجود دارد افزایش در گشت تماس در شهر چند هفته گذشته سیمپسون گفت.

“ما تا به حال بسیاری از کسب و کار درخواست کرده اند اما تا به حال ساکنان ابراز نگرانی هنگامی که آنها را به گروه های بزرگ و یا موقعیت هایی که به نظر نمی رسد برای دیدار با دستورالعمل های اجتماعی فاصله,” سیمپسون گفت.

شب-تغییر افسران انجام برخی پا گشت و کسب و کار درب چک زمانی که شرایط برای آن تماس بگیرید, او گفت:.

اسپرینگدیل پلیس باید همیشه انجام می شود اضافی گشت از کسب و کار از آنجا که بیشتر نیست باز 24 ساعت شبانه روز و سرهنگ جف تیلور گفت. افسران که کار شیفت شب به طور معمول خواهد شد انجام کسب و کار بیشتر گشت چرا که بسیاری از آنها تعطیل هستند.

تعداد زیادی از مردم پناه در صفحه اصلی به نظر می رسد موثر بر جرم در راه های دیگر هر دو خوب و بد سخنگویان گفت.

گروهبان. آنتونی مورفی با فایت اداره پلیس گفت: وجود یک چشم انداز مثبت در شکستن به وسیله تماس زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار آغاز شده اما به نظر می رسد جرم و جنایت در کل تا به سوار زیرا مردم به ماندن در خانه.

اما نه همه مردم. وجود 22 خرابکاری تماس در هفته گذشته در مقایسه با 12 در همان بازه زمانی در سال گذشته, او گفت:.

فایت پلیس نیز در حال بررسی یک گرافیتی حادثه ای که حدود 12:30 a. m. تاریخ 14 آوریل. مظنون اسپری-رنگ آمیزی ساختمان های متعددی در اطراف این میدان باعث هزاران دلار خسارت مورفی گفت.

Cantrell اشاره کرد شیب اندکی در منازل به قصد سرقت احتمالا به خاطر مردم بیشتر در خانه هستند.

فاستر گفت: او دیده می شود بسیاری از مردم در مسیرهای پیاده روی و در مقابل متری محله در راجرز. حضور آنها می تواند به عنوان رسمی پلیس نظارت, او گفت:.

“این نیست که ماهیت یک محله watch?” او گفت:. “همسایه ها به دنبال یکدیگر کاهش را در تعداد فرصت” برای مجرمان, او گفت:.

مترو در 04/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>