پلیس می گویند 9 ضرب گلوله, زخمی در, n. y. حزب

Category: آرکانساس Comments: No comments

سیراکیوز, n. y. — نه نفر به ضرب گلوله کشته شد یک حزب بزرگ در سیراکیوز مقامات گفتند و یکی قربانی, a 17-year-old boy شد و در وضعیت بحرانی یکشنبه.

هیچ کس بلافاصله به زندان گرفته شده و سیراکیوز رئیس پلیس Kenton Buckner تاکید کرد که این تحقیقات در مراحل اولیه آن در ظاهر در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار سیراکیوز شهردار بن والش.

سیراکیوز افسران وارد شده بود در صحنه فقط قبل از 9 p. m. به گزارش از یک ماشین به سرقت رفته اما در پاسخ افسران ملاقات با افرادی که گفت عکس تا به حال از کار اخراج شده به جمعیت یک “چند صد” Buckner گفت. رئیس پلیس گفت: ماموران نمی شنیدن صدای شلیک گلوله.

در علاوه بر این به 17 ساله که به ضرب گلوله در سر قربانیان تیراندازی در محدوده سن از 18 تا 53 سیراکوس پلیس گفت: در انتشار اخبار. آنها انتظار می رود برای زنده ماندن.

یک زن که شناسایی خودش را به عنوان حزب میزبان گفت: پس از استاندارد سیراکیوز که او جشن تولد پسرش Ryedell دیویس هر سال به 14 سال و وجود دارد هرگز یک مشکل قبل از.

“من تا به حال یک جشن تولد برای پسر من هر سال این هرگز اتفاق افتاده است” Annetta پترسون گفت. “این هرگز اتفاق افتاده است.”

شاهدان به این روزنامه گفت که چند صد نفر جمع شده بودند برای غذا و موسیقی اما عکس زنگ زد از مدت کوتاهی قبل از این حزب برای پایان دادن به در 9 p. m.

والش گفت: هیچ شهر مجوز صادر شده برای این رویداد.

“ما نمی خواهد موضوع مصوبات برای جمع آوری این اندازه” شهردار گفت.

صحنه امن بود با هیچ تهدید طولانی به Buckner گفت. سازمان از سراسر منطقه کمک کرده بود در پاسخ به این صحنه والش گفت.

“خود-حمل و نقل” به بیمارستان درگیر در یک تصادف فضایی با یک افسر پلیس در نزدیکی صحنه, رئیس پلیس گفت:.

“شهر ما بسیار انعطاف پذیر شهر است. گرفته ایم بسیاری از licks بیش از تاریخ ما و این قطعا یکی از ما به یاد داشته باشید, اما ما در حال تلاش برای کشف کردن که مسئول این طوری که ما می توانیم نگه داشتن آن دسته از افراد پاسخگو” رئیس پلیس گفت:.

در پاسخ به سوال خبرنگار در کنفرانس مطبوعاتی والش گفت: آتش بازی — حداقل دو نفر از آن رفت و در فاصله قابل مشاهده بیش از رئیس پلیس و شهردار شانه و تفنگ جرم شد “و هنوز” شهرستانها در سراسر ایالات متحده

“این است که شهر ما و ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آن” شهردار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>