پورشه ارائه هیپ هاپ مستند برگشت 2 نوار

Category: وب وایر Comments: No comments

در دنباله رپ, نقاشی های دیواری, DJing و breakdancing در اروپا: همراه با موسیقی روزنامه نگار نیکو Hüls و هیپ هاپ, مجله, Backspin, پورشه, ارائه تصویری, مستند, بازگشت 2 ،

شهر آمستردام, بارسلونا, برلین کپنهاگ و لندن و پاریس در حال توقف در یک سفر جاده ای است که به بررسی ریشه های شهری فرهنگ جوانان در سراسر مرزها و موانع زبان.

هیپ هاپ به عنوان یک عنصر اتصال

سفر با پورشه کاین S کوپه با تمرکز بر چهار کلاسیک رشته های هیپ هاپ: rap, DJing, نقاشی های دیواری و breakdancing. دور از تورهای تبلیغاتی و یا بسته بندی شده در کنسرت سالن نیکو Hüls در دیدار با موسیقیدانان و نقاشان و رقصنده. او غرق خود را در صحنه های خلاق از شهرهای اروپایی و میریزد نور بر روی این سهم است که فرهنگ می تواند به انسجام در سراسر این قاره است. “هیپ-هاپ است و نه فقط یک سبک لباس و یا یک سبک از موسیقی می گوید:” Hüls شده است که کار به عنوان یک روزنامه نگار برای بیش از 20 سال است. “هیپ-هاپ قدرت اتصال مردم صرف نظر از کشور و یا منشاء و برای انتقال ارزش مانند احترام تحمل, و شور و شوق است.”

هنرمندان در پشت 2 نوار نشان دادن تنوع اروپا

مهمانان از پشت 2 نوار MCs کول Savas (برلین) خداوند اسپرانزا (پاریس) رادنی P (لندن), Falsalarma (بارسلونا) Gebuhr (کپنهاگ) و پیت فیلادلفیا (آمستردام); DJ Josi میلر (برلین); رقص مایکل ‘میکل’ Rosemann (برلین) و Sune Pejtersen (کپنهاگ); هنر متصدی Nicolas Couturieux (پاریس); کفش کتانی متخصص ادسون Sabajo (آمستردام); نقاشی های دیواری افسانه لارس پدرسن (کپنهاگ) و ال Xupet Negre (بارسلونا); و همچنین به عنوان روزنامه نگاران میریام Davoudvandi (برلین) و Apex صفر (لندن).

“این سفر پروژه ای است که از قلب من است. انسجام و تحمل در سراسر مرزها دارایی های بزرگ به خصوص در آب و هوای فعلی” توضیح می دهد که Hüls. دکتر Sebastian Rudolph رئیس روابط عمومی, مطبوعات, پایداری و سیاست در پورشه AG موافق است: “با برگشت 2 نوار ما تاکید بر ارزش هایی که ما را کشت در پورشه بیش از حد.”

محتوای به اشتراک گذاشته شده است را به صورت دیجیتالی در سراسر Instagram, Infinite, یوتیوب و Spotify در حالی که پورشه Newsroom – مرکز آنلاین داستان سرایی برای پورشه – حمل داستان کامل. این مستند در حال حاضر در دسترس در اینجا در newsroom.porsche.com/back2tape و بخش دوم از یک سری. قسمت 1 جشن اکران آن در سال 2018 شده است و اهدا جوایز متعدد بین المللی از جمله ارتباطات دیجیتال جایزه, جایزه آلمانی برای ارتباطات آنلاین و ECON جایزه Handelsblatt.

مهم توجه داشته باشید

Niko Hüls و پورشه تولید شده خود را به اروپا سفر جاده ای قبل از وقوع Covid-19. پورشه, Backspin و هنرمندان درگیر هستند آگاه از مسئولیت های اجتماعی خود و ارائه مشاوره در برابر بازآفرینی یک سفر تا زمانی که آن را بی خطر است و سفر مجاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>