مقامات بندر متعهد به باز بماند در میان coronavirus همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بیست و مقامات بندر در آسیا و اروپا و خاورمیانه و آمریکای شمالی با امضای یک اعلامیه ارتکاب به باز بماند در میان coronavirus بیماری همه گیر.

آغاز شده توسط سنگاپور اعلام andreas برای پورت به افزایش همکاری به طوری که عملیات دست نخورده با توجه به بیانیه ای در آوریل 24. اعضای پورت مقامات میزگرد که امضا بیانیه عبارتند از: سنگاپور, ابوظبی, روتردام, توکیو و لس آنجلس.

محدودیت در خدمه در میان چالش های بی سابقه ای ساخته شده توسط این ویروس است که زمین اقتصادهای بزرگ را متوقف کند. در معرض خطر است که جریان کالا از جمله مواد غذایی, پزشکی و انرژی از طریق تجاری, حمل و نقل, که حساب برای حدود 80 درصد از تجارت جهانی.


اعلامیه تضمین می کند که کشتی های تجاری را می توانید در ادامه به اسکله در بنادر و نگه داشتن زنجیر عرضه جهانی عامل; بهترین شیوه به تصویب رسید از جمله امن روش برای خدمه کشتی و ساحل پرسنل و مقامات بندر همچنان به به اشتراک گذاری تجربیات در مبارزه با ویروس در حالی که حفاظت آزادانه تجارت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>