اقتدار پورت گوش به جوامع

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اخیر crain’s سرمقاله “به سرعت در مسیر سفر به فرودگاه به مردم می گویند در لاگاردیا AirTrain پروژه” تحویل به خوبی در نظر گرفته شده برای حمایت از پیشنهاد AirTrain به عنوان راه راست رو به جلو است.

به عنوان Crain را ذکر AirTrain LGA خواهد ارائه مسافران قابل اعتماد و بدون استرس سوار شدن 30 دقیقه به فرودگاه از پن ایستگاه یا ترمینال گراند سنترال در حالی که کاهش تراکم ترافیک و آسیب های زیست محیطی تراکم باعث می شود.

AirTrain LGA به عنوان پیشنهاد خواهد اتصال فرودگاه به LIRR ایستگاه در Willets نقطه با 7 قطار در این نزدیکی هست در یک مسیر است که بدون نیاز به ساخت و ساز در محله های مسکونی, طول می کشد هیچ مالکیت خصوصی و تا حد زیادی زیر هشت خط گراند سنترال پارک وی از راه حق. به اعتقاد ما آن است که به سادگی بهترین مسیر است.


ما موافق با Crain را که مردم و جامعه باید بگویم. است که چرا پورت اقتدار نمایندگان ملاقات با گروه های اجتماعی بیش از 20 بار در طول دو سال گذشته.

ما نقل مکان کرد و توصیه می شود مسیر در سال 2018 در پاسخ به ورودی از جامعه و از مقامات منتخب.

ما پشتیبانی اداره هوانوردی فدرال تصمیم به برگزاری دو مجموعه عمومی-اطلاعات جلسات goingbeyond آنچه مورد نیاز است به عنوان بخشی از FAA مستقل بررسی های زیست محیطی. و ما مشتاقانه منتظر جلسات عمومی که FAA برگزار خواهد شد.

امروز لاگاردیا تنها عمده سواحل شرق فرودگاه بدون جرم حمل و نقل ریلی با لینک. با یک روش کاملا جدید در کلاس جهانی لاگاردیا در جریان است که نقطه ضعفی است که دیگر قابل قبول است. تکمیل AirTrain LGA خواهد ایجاد بهترین و عملی ترین و سازگار با محیط زیست راه برای رسیدن به لاگاردیا.

ریک پنبه
مدیر اجرایی بندر مقام


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>