مثبت تست آمار جدید در دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

مرگ سه Arkansans از covid-19 اعلام شد و توسط مقامات دولتی دوشنبه و سه شنبه تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای coronavirus آمار جدید یک روز بالا در دولت است.

در کنفرانس خبری روزانه در گیر دولتی آسا هاچینسون اعلام کرد که ایجاد یک مشاوره پانل ساخته شده از پزشکان و رهبری وزارت امور خارجه از وزیر بهداشت که به مطالعه و بررسی چگونگی به سرانجام لغو محدودیت در تعامل اجتماعی بدون ایجاد موج دوم از عفونت است.

“آینده در مورد بدانند چه کار می کنیم زمانی که ما با اعتماد به نفس است که ما در اوج [از موارد جدید] و در رو به پایین کنار که شیب” هاچینسون گفت.

از بعد از ظهر یکشنبه به دوشنبه بعد از ظهر 130 Arkansans آزمایش مثبت برای این ویروس بالا بردن دولت در مجموع به 1,410 موارد و تنظیمات بالا برای موارد جدید در دولت در یک دوره 24 ساعته. دولت شمار کشته شدگان افزایش به 30.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=q1am5Gnct_A]

اما شنبه شب دولت تعداد موارد افزایش به 1,475.

وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: بسیاری از موارد جدید بودند در ارتباط با شیوع بیماری در دولت فدرال و زندانها.

در دولت کامینز واحد در شهرستان لینکلن مثلا 44 زندانیان آزمایش مثبت است. اولین مورد وجود دارد یکشنبه اعلام کرد.

در فدرال تادیبی موسسه در فارست سیتی (آرکانزاس), 41 زندانیان در پایین-واحد های امنیتی آزمایش مثبت از بعد از ظهر دوشنبه از 26 بعد از ظهر روز جمعه.

تعداد موارد تایید شده باقی مانده همان در میان زندانیان در میان واحد های امنیتی و در میان کارکنان است.

“اینها در معرض خطر تنظیمات که در آن covid-19 گسترش می تواند به راحتی و خیلی سریع, اما آنها همچنین سیستم های بسته و آنها لزوما نشان دهنده وضعیت در آرکانزاس به طور کلی” اسمیت گفت. Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

وزارت بهداشت متمرکز اخیر خود تست در آن شیوع و 67 از 94 تست های آن انجام شده بیش از روز گذشته برگشتم مثبت است.

در مقابل فقط 2.9 درصد از 883 تجاری نتایج آزمایشگاهی از دولت دریافت و 5.7 درصد از تست های انجام شده توسط دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی مثبت بودند و در همان دوره اسمیت گفت.

بستری شدن در بیمارستان به پایین

هاچینسون گفت: این تعداد در بیمارستان بستری Arkansans و تعداد بستری شدن در بیمارستان هر روز به نظر می رسد درست کردن.

از بعد از ظهر دوشنبه 74 Arkansans در بیمارستان بستری شد, از جمله هشت تازه وارد اسمیت گفت. که از اوج 86 در بیمارستان بستری که از بعد از ظهر جمعه.

تعدادی از بیماران در یک شنبه کاهش یافت و توسط یکی از قبلی بعد از ظهر به 28.

هاچینسون همچنین با اشاره به به طور مداوم تجدید نظر در پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی به عنوان شواهد دیگری که دولت در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس در حال کار است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

این موسسه پیش بینی است که بستری شدن در بیمارستان در آرکانزاس خواهد اوج در بیش از 2100 در آوریل 25.

آخرین پیش بینی در دوشنبه برآورد اوج خواهد بود بسیار کوچکتر با, فقط 157 نفر در بیمارستان بستری اتفاق می افتد و یک هفته بعد در مارس 2.

“شما صاف تعدادی از موارد است که شما را کاهش می دهد افزایش و سپس شما در حال رفتن به تمدید زمان اوج دوره است که هدف این است که ما تا به حال” هاچینسون گفت.

این موسسه پیش بینی تعداد covid-19 مرگ و میر در آرکانزاس نیز کاهش یافته است از 705 در ماه مارس به 195 در روز دوشنبه به روز رسانی.

با وجود بحث و گفتگو در روز شنبه نشان می دهد بحث در مورد کاهش محدودیت ها در بخش هایی از کشور, اما, هاچینسون گفت: “این زمان بگذار تا” در آرکانزاس است.

“این یک زمان به ما کاهش شدت اجتماعی فاصله در اجتناب از تجمع بیش از 10 و همچنین در پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی تواند مناسب اجتماعی فاصله” هاچینسون گفت.

محدودیت دولت تحمیل کرده است و تا کنون شامل بسته شدن مدارس دولتی; محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل; بسته شدن سینما و سالن های ورزشگاه و دیگر-تماس با کسب و کار; و منع داخل سالن اجتماعات بیش از 10 نفر.

اسمیت گفت: در بخش بهداشت و درمان نیز خواهد شد صدور راهنمایی برای اردوهای تابستانی که او گفت می تواند خطرناک تنظیم برای این ویروس به گسترش است.

“اگر چه وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین کمپ تابستانی و حداکثر واحد های امنیتی به covid-19 ویروس وجود ندارد که بسیاری از تفاوت” او گفت:.

های اخیر مرگ و میر

گزارش از Pulaski County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی دو Arkansans که درگذشت covid-19 روز شنبه به عنوان لری Earnhart, 76, از فلاور و ادی مخزن 64 از Mabelvale.

Earnhart همسر دانا و گفت شوهرش ارتش جانباز و بازنشسته و داربست شده بود در آسایشگاه مراقبت در زن و شوهر را پس از تشخیص یک بیماری ریوی بیش از یک ماه پیش.

با توجه به گزارش پزشکی قانونی او بوده است در جان L. McClellan یادبود جانبازان بیمارستان در لیتل راک به تازگی به عنوان چهارشنبه و بازگشت او به بیمارستان شنبه پس از خود بیماری بدتر شده است. آزمون که بعد برگشتم مثبت برای covid-19.

“او در عید پاک از همه چیز” دانا Earnhart گفت.

او گفت: او که بود و سه فرزند و دو stepchildren “رو نجات داد” پس از آنها ازدواج کرده بودند حدود شش سال پیش و به تازگی تبدیل به مدرسه یکشنبه سرپرست در اولین United Pentecostal Church در کانوی.

قبل از او درگذشت “او ساخته شده یک چند تماس برای تشکر از مردم بود که به ویژه در زندگی خود را,” او گفت:.

“او از مد افتاده, بسیار قدیمی از مد افتاده آقا,” او گفت:. “او یکی است که هنوز هم باز درب ماشین — بانوان برای اولین بار.”

U. s. Department of Veterans Affairs تایید کرد که یک بیمار در او 70s درگذشت عوارض ناشی از covid-19 در بیمارستان یکشنبه.

دیگران تحت VA مراقبت نیز آزمایش مثبت آرکانزاس مرکزی جانبازان سیستم بهداشت و درمان سخنگوی کریس Durney گفت.

“ما برخی از [covid-19]-مثبت جانبازان در انزوا و آنها در حال درمان بسیار خوب” Durney گفت. “همه کارکنان در درمان مناطق مناسب [تجهیزات].”

Durney نمی دهد یک شماره خاص از بیمارانی که آزمایش مثبت است. وجود دارد دو محلی و بیمارستان در Little Rock منطقه — John L. McClellan یادبود و Eugene J. Towbin مرکز بهداشت و درمان در شمال لیتل راک.

مخزن که تا به حال سابقه فشار خون بالا بستری شد باپتیست بهداشت و درمان مرکز پزشکی در لیتل راک در روز شنبه پس از تبدیل شدن به بی توجه و رفتن به ایست قلبی با توجه به پزشکی قانونی گزارش. او صبح روز یکشنبه.

در اخبار روزانه کنفرانس مقامات بهداشتی اعلام کند که چگونه بسیاری از مردم فوت کرده اند پس از روز گذشته اما لازم نیست آنها را شناسایی. کسانی که اطلاعات از منابع دیگر آمده و گاهی روز پس از مرگ آنها.

از 30 Arkansans که به مرگ 10 نفر از ساکنان Pulaski County, چهار هر از جفرسون و کلیبرن شهرستانهای دو هر از Crittenden فاکنر و ون بارن شهرستانهای استان و هر یک از کانوی, درو, Hempstead, لارنس, فیلیپس و شور شهرستانهای استان است.

شش شد و ساکنان خانه سالمندان — سه در Briarwood پرستاری و مرکز توانبخشی در لیتل راک در Willowbend بهداشت و درمان و توانبخشی در مریون و یکی در Walnut Ridge پرستاری و مرکز توانبخشی.

موارد جدید

موارد گزارش شده از روز یکشنبه شامل یکی از اولین در رودخانه شهرستان است. که در سمت چپ فقط چهار نفر از دولت 75 شهرستانهای — Calhoun, Fulton جکسون و مونتگمری — با هیچ ساکنان که گزارش شد که آزمایش مثبت از شنبه شب.

موارد افزایش 28 به 284 در Pulaski County است.

Crittenden, Jefferson و حلقه گل قرار دادن هر شهرستان در صدر 100 موارد دوشنبه. با افزایش 22 مورد به 115 Crittenden پیشی گرفت جفرسون به عنوان شهرستان دوم-بالاترین مجموع.

این افزایش تعداد هشت به 103 در جفرسون کانتی و 21 به 102 در شهرستان گرلند

تعداد کل که تست مثبت از بعد از ظهر دوشنبه شامل 84 ساکنان خانه سالمندان و 193 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

یک بخش بهداشت و درمان گزارش همچنین ذکر شده هشت نفر و یک کارگر در آرکانزاس بیمارستان دولتی در لیتل راک و سه نفر از کارکنان در این Johnson County زندان در کلمبیا که از بعد از ظهر یکشنبه.

تعداد افراد ذکر شده به عنوان داشتن بهبود-به معنی حداقل یک هفته گذشت از آنها مریض شد و آنها تا به حال نشده یک تب برای حداقل سه روز — افزایش 60 به 427.

ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در ووهان چین گسترش می یابد و از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه و سرفه و یا صحبت کردن. مطالعات نشان داده اند که این ویروس می تواند زندگی می کنند به روز بر روی سطوح.

علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های شدید از جمله ذات الریه.

در علاوه بر این به اسمیت پزشکان هاچینسون به نام به مشاوره پزشکی کمیته عبارتند از:

گالری: روزانه Covid-19 جلسه در کنگره

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/414gov/]

خوزه رومرو افسر ارشد پزشکی در وزارت بهداشت و درمان و رئیس اطفال بیماری های عفونی در AMA’S) و آرکانزاس بیمارستان کودکان; Naveen Patil, مدیر پزشکی برای بیماری های عفونی در وزارت بهداشت; اپیدمیولوژی دولت جنیفر Dillaha; Austin, Porter, رئیس علوم افسر در وزارت بهداشت و دستیار استاد در AMA’S) دانشکده بهداشت عمومی; Jerrilyn جونز, پزشکی, مدیر برای آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و استادیار طب اورژانس در AMA’S); و سام Greenfield مدیر پزشکی برای سلامت خانواده در وزارت بهداشت و استاد زنان و زايمان در AMA’S).

اطلاعات برای این داستان باشد که توسط تونی هولت و اریک بسون از Arkansas Democrat-Gazette.

یک بخش در 04/14/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>