Postmates می افزاید: مراقبت از کودک دستمزد برای مبارزه تحویل کارگران

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Postmates Inc. در حال گسترش است یک برنامه کمک برای تحویل آن به کارگران تحت تاثیر قرار Covid-19 شامل امداد برای برخی از پدر و مادر و مراقبان چپ بدون مراقبت از کودکان و یا کسانی که در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده.

چهارمین تحویل برنامه در ایالات متحده برنامه ای برای اعلام روز شنبه که آن را ارائه نقدی حق الزحمه برای خانواده ها در کالیفرنیا و نیویورک از طریق آن Postmates ناوگان امداد صندوق. سیاست می رود یک گام بیشتر از آنچه دیگر عمده فرفره اقتصاد شرکت در حال ارائه از کارگران خود را; با این حال Postmates کوتاه است در جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از مردم واجد شرایط خواهد بود.

دیگر تحویل سیستم عامل از جمله DoorDash Inc., Grubhub, Inc. و بارگذاری Technologies, Inc. در حال حاضر ارائه اشکال مختلف مالی و کمک های پزشکی به کارگران اما Postmates خواهد بود به تلاش برای پوشش مهد کودک به طور خاص. “من افتخار می کنم که قادر به رهبری صنعت در ایجاد یک برنامه است که ارائه می دهد خانواده ها حتی بیشتر اضطراری حمایت مالی” Postmates اجرایی Bastian لمان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.


شروع جمعه کارگران که حداقل 60 تحویل یک هفته می توانید درخواست برای مراقبت از خانواده دستمزد با توجه به Postmates سخنگوی. پرداخت doled به صورت هفتگی و دریافت کنندگان می تواند دوباره اگر زمان اضافی مورد نیاز است, او گفت:. پرداخت خواهد شد در حدود سه برابر میانگین ملی درآمد ساعتی برای Postmates کارگران قبل از هزینه. که با این نسخهها کار به حدود 72 ساعت است. سان فرانسیسکو-بر اساس شرکت کاهش یافته است که مشخص کنید چه مدت سیاست فعال خواهد بود و یا اندازه کل صندوق امداد.

همه گیر شده است به خصوص مجازات برای فرفره کارگران که شغل اغلب فاقد مزایای بهداشت و درمان و ثبات دراز مدت. اما در عین فرفره کار تبدیل شده است محبوب مجدد برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن شغل خود. Postmates گفت: آن را دیده است و 84 درصد افزایش در افرادی که ثبت نام برای کار را از طریق خود برنامه. این تعداد حدود 600,000 تحویل کل کارگران در پلت فرم آن است. تحویل شرکت های در حال دیدن مشتری تقاضا افزایش یابد و همچنین با افراد بیشتری قرار دادن تحویل سفارشات برای جلوگیری از ترک خانه های خود.

حتی هنوز Postmates است در یک وضعیت مخاطره آمیز. این شرکت گفت: بیش از یک سال پیش که آن را تا به حال در زمینه محرمانه با آمریکا تنظیم کننده برای ارائه عمومی اولیه. در ماه سپتامبر آن را مطرح اضافی سرمایه از سرمایه گذاران خصوصی در 2.4 میلیارد دلار ارزیابی. Postmates هنوز هم نمی رفته که بعید است به تغییر در هر زمان به زودی تحت شرایط کنونی بازار. در شرایط استفاده Postmates به عقب برخی از مواد غذایی خود را تحویل همسالان حسابداری برای فقط 6% آنلاین تحویل مواد غذایی فروش در ایالات متحده با توجه به تحقیقات بازار شرکت ادیسون روند.

Kee بروسارد, 44, شده است, ساخت و تحویل با Postmates در منطقه لس آنجلس پس از سال 2017 درآمد به طور متوسط 600 دلار در هفته, او گفت:. اما در ماه گذشته او تا به حال به ماندن در خانه با دخترش به مدارس بسته باقی می ماند. که به معنای او درآمد مورد نیمی معمولی هفتگی حقوق و دستمزد.

بروسارد گفت: او را در میان برای اولین بار به درخواست خانواده دستمزد امید می شود قادر به گرفتن یک استراحت یک هفته از ارائه مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی برای مشتریان در وست هالیوود. اگر او واجد شرایط و دریافت پول اضافی او را ارزیابی مجدد برای دیدن اگر او می تواند زمان بیشتری را خاموش. “این کمک خواهد کرد که قرار دادن ذهن من در سهولت که من را بسیار مورد نیاز شکستن,” او گفت:. “من احساس اضطراب هر بار که من بیرون بروید.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>