پاول استوکس اعتباری نگرانی وادار به وام گیرندگان به ایستادگی کردن

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ریسک اعتباری همچنان به افزایش در ایالات متحده و اروپا پس از فدرال رزرو گفت: بهبودی کامل از Covid-19 همه گیر است.

هزینه برای محافظت از سرمایه گذاری درجه بدهی شرکت های بزرگ در برابر پیش فرض در هر دو منطقه افزایش یافت و برای چهارمین مستقیم روز پنجشنبه قابل توجه تغییر در آنچه که در غیر این صورت است که یک هفته طولانی رالی. در اروپا همزمان بازار اوراق قرضه دیدم فقط چهار معاملات در مقایسه با 15 روز گذشته در حالی که 10 وام گیرندگان در آمریکا ایستاده بود پایین پس با توجه به فروش اوراق قرضه.

سرمایه گذاران در حال از دست دادن اشتها خود را برای خطر پس از تغذیه صندلی جروم پاول پیشنهاد پنج شنبه که همه گیر می تواند تحمیل طولانی مدت آسیب در اقتصاد تقویت شنبه توسط آهسته کاهش تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده. و موج دوم ویروس در حال ظهور است در برخی نقاط کشور افزایش آلارم به عنوان عفونت های جدید فشار کلی گذشته تعداد 2 میلیون آمریکایی.


وام گیرندگان در هر دو منطقه بوده است شلوغ تر از همیشه در ماه های اخیر به عنوان بانک مرکزی حمایت سوخت شایع عرضه و تقاضا است که تا به حال تحت فشار قرار دادند هزینه های استقراض را به قبل از همه گیر سطوح.

“بازار به نظر می رسد به گرفتن یک استراحت پس از برخی از عظیم سفت در طول هفته گذشته عنوان شده است وجود دارد به سختی هر چیزی مثبت در مقابل ویروس در طول هفته گذشته در حالی که داده های اقتصادی همچنان به نقطه نسبت به آینده تیره و تار جلوتر از ما” گفت: Shanawaz Bhimji یک استراتژیست در ABN Amro.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>