پاول هشدار می دهد که طولانی رکود را به معنای آسیب شدید

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — رئیس فدرال جروم پاول شنبه هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده در برابر یک رکود عمیق با “قابل اطمینان” در مورد زمان و قدرت بازیابی. او هشدار داد که دیگر به رکود می کشد بدتر آسیب خواهد بود که وارد در بازار کار و کسب و کار.

در شهادت خود در کنگره پاول تاکید کرد که فدرال ریزرو ایالات متحده متعهد است تا با استفاده از آن ابزار مالی برای کوسن آسیب از coronavirus. اما او گفت که تا زمانی که مردم اعتماد به نفس است این بیماری شده است شامل “بهبودی کامل بعید است.” او هشدار داد که یک رکود طولانی مدت می تواند به تحمیل آسیب شدید به خصوص برای کارگران کم درآمد شده اند که سخت ترین ضربه.

پاول تحویل برای اولین بار از دو روز از نیمه سالانه کنگره شهادت به کمیته بانکی سنای قبل از او آدرس کمیته خدمات مالی مجلس در روز چهارشنبه. چند سناتور برجسته نامتناسب تاثیر شیوع بیماری های ویروسی و رکود در آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین. پاول با ابراز این توافقنامه است.

“راه همه گیر است آمار اقتصاد ما… واقعی بوده است نابرابری فزاینده” رئیس گفت: به دلیل دستمزد پایین خدمات شغل شده اند سخت ترین ضربه و نامتناسب برگزار شد توسط اقلیت. “این که تحمل فشار از این است.”

او اشاره کرد که همه گیر نیز به شمار “خطرات حاد” برای کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را.

“اگر کوچک یا متوسط کسب و کار می شود ورشکسته به دلیل بهبود اقتصاد بیش از حد آهسته ما از دست دادن بیش از که کسب و کار,” او گفت:. “این کسب و کار هستند قلب اقتصاد ما و اغلب تجسم کار نسل است.”

چند سناتور دموکرات استفاده می شود سوالات خود را به پاول برای مطبوعات جدید کنگره نجات لایحه که ارائه افزایش کمک به دولت و دولت های محلی است که به چشم انداز صورت اخراج های دسته جمعی به دلیل کاهش درآمد مالیاتی و همچنین به عنوان یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری.

پاول موافقت کردند که در حالی که هر دو حزب کنگره و تغذیه عرضه شده اند رکورد بالا پشتیبانی شدت رکود ممکن است نیاز بیشتر.

“شوک که اقتصاد دریافت کرده بود که بزرگترین در حافظه او گفت:” و اشاره کرد که کنگره پاسخ و تغذیه پاسخ نیز بزرگترین در تاریخ ثبت شده. “آن را به اندازه کافی است ؟ من می گویند که معقول و منطقی وجود دارد احتمال که بیشتر مورد نیاز خواهد بود هر دو از (کنگره) و تغذیه است.”

بدون کمک های بیشتر ایالات و شهرستانها می تواند مجبور به اخراج کارمندان بیشتر پاول گفت که نیز اتفاق افتاده پس از 2008-2009 رکود اقتصادی و, که, او اضافه کند شدن روند بهبود پس از آن رکود اقتصادی است. مشابه اخراج در حال حاضر می تواند “وزن” اقتصاد, او گفت:.

پاول موافقت کردند که کنگره باید در نظر گسترش مزایای بیکاری فراتر از معمولی خود را مدت شش ماه در این فرض که نرخ بیکاری به احتمال زیاد هنوز هم بسیار بالا است تا پایان سال است. او نه وزن در بحث بر سر اینکه آیا اضافی 600 دلار در هفته فدرال مزایای بیکاری باید فراتر از آن زمان ژوئیه 31 تاریخ قطع به آمریکا پیشنهاد کرده اند.

“نوعی حمایت از این افراد رفتن به جلو است و به احتمال زیاد رفتن به مناسب” او گفت: این کمیته است. “وجود دارد در حال رفتن به یک افتضاح بسیاری از افراد بیکار برای برخی از زمان او گفت:” نشان می دهد که کارگران در سفر و هتل و صنایع, در میان دیگران خواهد شد به احتمال زیاد برای پیدا کردن کار در صنایع مختلف.

کتی Bostjancic اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد اشاره کرد که پاول تصریح کرد محتاط پیام او بیان کرده بود در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است.

“در حالی که اقتصاد به ظاهر روشن است گوشه جاده به بهبودی کامل است و مشروط در به دست آوردن اعتماد به نفس است که این ویروس موجود” Bostjancic گفت. “چشم انداز باقی مانده است محتاط با وجود … نشانه های اولیه از rehiring و گزاف گویی پشت در هزینه های مصرف کننده.”

در اظهارات خود به قانونگذاران پاول گفت که او همچنان با اعتماد به نفس در مورد اقتصاد آینده: “دراز مدت به من اعتماد به نفس ما خواهد شد که بهبودی کامل یافته اند.”

از ماه مارس فدرال رزرو به کاهش آن معیار های کوتاه مدت با نرخ نزدیک به صفر خریداری $2.1 تریلیون دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن برای تزریق پول به بازار و نورد متعدد برنامه های وام دهی به سعی کنید برای حفظ اعتبار جریان یکنواخت. روز دوشنبه فدرال ریزرو اعلام کرد که آن را شروع به خرید اوراق قرضه دولتی به عنوان بخشی از یک برنامه به اطمینان حاصل شود که شرکت ها می توانند در طول بیماری همه گیر. بانک فدرال سیاستگذاران نیز که پیش بینی خود را از میزان باقی خواهد ماند نزدیک به صفر طریق 2022.

در مجموع بانک مرکزی اقدامات با اعتبار کمک به سوخت یک رالی فوق العاده ای در بازار سهام است که تقریبا به دست آورد خود را قبل از همه گیر اوج پس از یک گیج کننده غوطه در ماه مارس است.

در روز سه شنبه پاول پیشنهاد کرد که کاهش رشد در طول زمان از ماه آوریل تا ژوئن چهارم به عنوان اندازه گیری توسط تولید ناخالص داخلی خواهد شد به احتمال زیاد شدید ترین در تاریخ ثبت شده. بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی تولید ناخالص داخلی است که می تواند کوچک در یک رکورد تنظیم 40 درصد نرخ سالانه این سه ماهه.

در حالی که برگ برنده دولت است و پیش بینی V شکل بازیابی با رشد قوی در نیمه دوم این سال Powell محتاط تر بود و به دنبال تمرکز نگرانی های کارگران کم درآمد است. در نیمه سالانه گزارش پولی همراه با شهادت فدرال رزرو اشاره کرد که کارگران با کاهش درآمد از جمله اقلیت بودند که ضربه سخت به خصوص با بازار کار انجام دهند.

اشتغال کاهش یافته است نزدیک به 35 درصد برای کارگران که قبلا درآمد حقوق و دستمزد در پایین چهارم از دستمزد بگیران, فدرال رزرو گفت. در مقابل اشتغال کاهش یافته است 5 درصد بالاتر از دستمزد بگیران. به دلیل دستمزد پایین تر بگیر نامتناسب آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی بیکاری افزایش یافته است بیشتر به شدت برای آن گروه.

پاول گفته بود هفته گذشته در یک کنفرانس خبری که بهبود می تواند آهسته با “به خوبی به میلیون ها نفر” از گذاشته شدن آمریکایی ها قادر به دست آوردن مجدد خود شغل. که بدبینی ارزیابی کرده و باعث سقوط در قیمت سهام و درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع یک صدای جیر جیر در انتقاد از بانک فدرال views.

“فدرال رزرو اشتباه است بنابراین اغلب” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “ما بسیار خوب سه ماهه سوم بزرگ در سه ماهه چهارم و یکی از بهترین های ما تا کنون در سال 2021.”

در پیش بینی های خود را, فدرال رزرو پیش بینی است که اقتصاد را کوچک 6.5% در این سال قبل از رشد 5 درصد در سال آینده ارزیابی در خط با پیش بینی های خصوصی و اقتصاددانان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>