‘قدرت به مردم’: فلوید برادر مذاکرات در شهرستان یادبود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک جمع شده بودند روز شنبه برای یادبود جورج فلوید که مرگ در هفته گذشته به دست پلیس مینیاپولیس باعث شده است تا در جریان تظاهرات جهانی علیه خشونت پلیس.

“شما تنها نیستید” جمعیت زیادی شعار می دادند قبل از احساسی ترنس فلوید با پوشیدن یک ماسک و یک تی شرت تحمل برادرش شباهت آنها تشکر برای حمایت خود را.

“من از خدا برای همه شما, نشان دادن عشق به برادر من,” او گفت:.


این تظاهرات که باید فرا گرفته شهر و کشور و خشونت های صورت گرفته گفت: “من با افتخار این اعتراضات اما من با افتخار از تخریب. برادر من نیست که در مورد. این Floyds هستند که خدا ترس خانواده است.”

“قدرت به مردم, همه ما,” او گفت:.

تظاهرکنندگان معترض فلوید را مارس 25 مرگ یک بار دیگر راهپیمایی در شهر دوشنبه به عنوان رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio به دنبال منحرف کردن انتقاد بیش از سخت تاکتیک های مورد استفاده توسط افسران که با استفاده از باتوم و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت معترضان مسالمت آمیز شنبه شب.

هر دو حزب دموکرات گفت که آنها تا به حال نه دیده می شود به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئوها از افسران با استفاده از باتوم معترضان که باقی مانده در بروکلین Cadman پلازا پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

“اگر آنها ضربه کسی, اگر کسی ایستاده وجود دارد و آنها فقط راه می رفت تا به کسی و آمار آنها را با باتوم که به وضوح اشتباه است” کومو گفت. “اما من باور نمی کنم که چه اتفاقی افتاده است. اگر آنها که این اشتباه است.”

د Blasio گفت: پلیس استفاده کرده اند “بسیاری از خویشتن” به طور کلی و افزود: “اما اگر چیزی وجود دارد که نیاز به بررسی آن خواهد بود.”

فرماندار و شهردار گفت: معترضان باید رعایت 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در محل قرار داده در اوایل این هفته برای جلوگیری از خشونت و خرابکاری و تخریب که به دنبال تظاهرات یکشنبه و دوشنبه شب.

“اگر شما در حال نقض مقررات منع رفت و آمد و شما حاضر به ترک بنابراین شما همچنان به نقض مقررات منع رفت و آمد از افسران پلیس را مجبور به اجرای قانون است که: شما قرار است به خیابان” کومو گفت.

شهردار گفت: “اگر در یک نقطه خاص افسران بگو: آن زمان مردم نیاز به رفتن در حال حاضر مردم نیاز به گوش دادن به آن است.”

در سراسر شهر بود منع رفت و آمد نیویورک برای اولین بار در چندین دهه است به باقی می ماند در اثر طریق حداقل یکشنبه با برنامه ریزی شهرستان برای بلند کردن آن را در همان زمان آن را وارد فاز اول بازگشایی پس از بیش از دو ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

چهارشنبه شب گشوده و بدون خرابکاری و سر و صدا-و-گرفتن sprees که مجبور تجار در اطراف شهر به هیئت مدیره فروشگاه های خود را تا پیشگیرانه اما پلیس گفت: یک مرد کمین ماموران در یک ضد غارت گشت در بروکلین در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, سلاح سرد او را در گردن. مهاجم به ضرب گلوله کشته شد با پاسخ افسران شد و در وضعیت بحرانی است.

دو افسر دچار زخم گلوله به دست خود را در هرج و مرج اما هر سه زخمی افسران انتظار به بهبود می یابند.

افسر Yayonfrant ژان پیر بود که چاقو در گردن و زخمی دیگر افسران سفت Ramnarine و دکستر چیو شد و انتظار می رود به بهبود می یابند.

د Blasio گفت که او “قصد ندارم به نظریه پردازی در” ممکن است انگیزه برای حمله است.

تظاهرات بیش از فلوید مرگ برنامه ریزی شده بود در اطراف شهر برای پنجشنبه همراه با یک ایالت لحظه سکوت در ساعت 2 بعد از ظهر همزمان با دیگر یادبود فلوید در حال وقوع در مینیاپولیس.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>