PPG (NYSE:PPG) اعلام کرد که خود را رنگارنگ جوامع=11.9 px® برنامه دریافت 2019 پروژه خیریه جایزه در نهمین چین جشنواره خیریه خود را برای مشارکتهای برجسته در زمینه های عمومی و رفاه جامعه. PPG تنها شرکت شیمیایی بود و با افتخار این جایزه در نهمین چین جشنواره خیریه.

در ضمن کتی یان, PPG مدیر کل شرکت ها و دولت در امور آسیا و اقیانوسیه شد به نام 2019 خیریه شخص سال برای او رهبری در مسئولیت اجتماعی شرکت ها. او تنها نماینده از صنایع شیمیایی به دریافت این جایزه.

سالانه چین جشنواره خیریه یکی از با نفوذ ترین رویدادهای حوزه عمومی و جامعه رفاه در چین است. هدف آن است که برای ترویج بشردوستانه روح و رفتار و آن را در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای گفت و گو عمق همکاری و ارتباطی است. دو روز برگزاری این جشنواره در ماه ژانویه 2020 جمع آوری بیش از 1100 نمایندگان از رفاه عمومی کسب و کار و سیاست و دانشگاه ها و محافل دیگر به بحث در مورد مدل های جدید و فکر کردن در مورد رفاه عمومی از طریق سخنرانی, گفت و گو, های, طرح های و انجمن های دیگر.

این رنگارنگ جوامع برنامه – PPG امضا ابتکار برای حمایت از جوامع – با هدف حفاظت و زیباسازی محله که در آن PPG در عمل در سراسر جهان است. از طریق این برنامه PPG داوطلبان کمک وقت خود را و رنگ PPG محصولات برای کمک به تبدیل دارایی جامعه. پس 2015, PPG را تکمیل کرده است بیش از 270 رنگارنگ جوامع پروژه های تأثیر بیش از 5.3 میلیون نفر در 39 کشور جهان است.

PPG به اتمام رسانده رنگارنگ جوامع پروژه در بسیاری از شهرستانها در سراسر چین از جمله تیانجین شانگهای سوژو گوانگژو ووهو Kunshan و Zhangjiagang. فعالیت ها شامل بازسازی ووهو مدرسه برای نابینایان در استان آنهویی و لیدا مدرسه در منطقه Songjiang در شانگهای. PPG داوطلبان نیز مرمت Huangge شهروندان ارشد پرستاری در خانه گوانگژو و احیا چوپان زمینه کودکان روستا در Wuqing تیانجین. این و دیگر پروژه ها نه تنها به بهبود و زندگى جوامع آنها همچنین کمک به افزایش کیفیت زندگی ساکنان خود را.

یان حمایت صورت گرفته و یک نقش فعال در هر یک از PPG جامعه فعالیت در چین است. علاوه بر اجرای رنگارنگ جوامع حوادث در سراسر کشور برنامه ریزی شده و آغاز PPG دانشگاه استعداد و قدرت برنامه است. این ابتکار ادغام بورس های تحصیلی, استخدام دانشگاه تلاش و اشتغال ارشاد برای حمایت از آموزش عالی و استعداد کشت در چین است.

“ما مفتخر به دریافت 2019 پروژه خیریه جایزه در به رسمیت شناختن از طرح های ما در چین که با تمرکز بر آموزش و پرورش تعامل جامعه و تعهد کارکنان گفت:” یان. “علاوه بر حمایت مالی و استفاده از محصولات ما را تشویق کارکنان برای کمک به حفاظت و زیباسازی جهان از طریق اقدام عملی.”

شکارچی لی PPG مدیر, شرکت, ارتباطات, تعامل جامعه و رویدادهای آسیا و اقیانوسیه شد مجری در جشنواره مسئولیت اجتماعی شرکت ها رهبری فروم. او تا نظرات خود را در مورد چگونه به اهرم PPG تجربه در اجرای مسئولیت اجتماعی شرکت ها پروژه ها و سازماندهی های رنگارنگ جوامع پروژه ها.

PPG جهانی تعامل جامعه تلاش و PPG بنیاد هدف را به رنگ و روشنایی به PPG جوامع در سراسر جهان است. PPG سرمایه گذاری بیش از 9 میلیون دلار در سال 2018 حمایت از صدها نفر از سازمان ها در سراسر 28 کشور. با سرمایه گذاری در فرصت های آموزشی این شرکت کمک می کند تا رشد امروز نیروی کار ماهر و توسعه فردا نوآوران در زمینه های مربوط به پوشش و تولید است. به علاوه PPG سبب کارکنان به زاد و ولد تاثیر خود را به صورت باعث می شود که برای آنها مهم است و با حمایت از آنها تلاش های داوطلبانه و خیریه ، اطلاعات بیشتر در www.ppgcommunities.com.

PPG: ما حفاظت و زیباسازی جهان™

در PPG (NYSE: PPG) ما کار هر روز به توسعه و تحویل رنگ و پوشش های صنعتی و مواد تخصص است که مشتریان ما باید در مورد اعتماد بیش از 135 سال است. از طریق تعهد و خلاقیت ما را حل کند مشتریان ما بزرگترین چالش همکاری نزدیک برای پیدا کردن راه راست رو به جلو است. با دفتر مرکزی آن در پیتسبورگ ما عمل و نوآوری در بیش از 70 کشور و گزارش فروش خالص از $15.1 میلیارد دلار در سال 2019. ما در خدمت مشتریان در ساخت و ساز مصرف کننده محصولات صنعتی و حمل و نقل بازار و aftermarkets. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ppg.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net