PPG را بدست آورده و دو رئیس جوایز از فلز ساخت انجمن

PPG (NYSE:PPG) اعلام کرد که موفق به دریافت دو 2019 رئیس جوایز از فلز ساخت انجمن (MCA) در سازمان 2020 زمستان جلسه در پالم اسپرینگز کالیفرنیا, Jan. 14, 2020. PPG تنها تولید کننده پوشش های به رسمیت شناخته شود.

در شهرداری ها, دسته بندی PPG مفتخر شد برای کمک به کلگری کتابخانه مرکزی در, آلبرتا, کانادا که ویژگی های PPG DURANAR™ پوشش در قاب پنجره ها و دیگر اکسترود قطعات. طراحی شده برای بیرون کشیدن دانه های برف یا یخ ترک خورده در یک دریاچه پوشش شامل دو PPG Duranar رنگ های روشن سفید و شکسته, یخ, یک رنگ سفارشی صدر توسط یک pearlescent استفاده شود.

این پوشش استفاده شد توسط آبی از پورتلند, اورگان, یک عضو از PPG کلاه گواهی اپلیکاتور برنامه™ (PPG/CAP) و اپل ها از کلگری. این کتابخانه که طراحی شده توسط Snøhetta اسلو, نروژ و گفت و گو از کلگری توسط پویا در سه جداره نمای که شامل بیش از 460 متناوب چند ضلعی پانل fritted شیشه ای و رنگین کمانی آلومینیوم.

در نهادی رده PPG به رسمیت شناخته شد برای تهیه PPG Duranar پوشش برای Menil نقشه کشی موسسه در هوستون. این پوشش استفاده شد بر سقف های فلزی پوشش ساختمان شرق و غرب حیاط. بیش از حد تولید Greensburg, پنسیلوانیا, تولید فلز بام پانل های. Tnemec شرکت کامپتون کالیفرنیا بود پوشش برس.

“ما مفتخریم به رسمیت شناخته شده توسط MCA برای زیبایی و کیفیت و تنوع از ما پوشش گفت:” کوین براون PPG معاون رئیس جمهور ، پوشش های صنعتی. “هر دو پروژه نشان می دهد PPG رابطه قوی با معماران و طراحان و تعهد ما به واقعا درک نیازهای خود را. ما در بر داشت کامل رنگ و پس از اتمام این پروژه ها همه در حالی که مرور دشوار چالش های زیست محیطی به عملکرد موفقیت است. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با شرکای خود برای اضافه کردن زیبایی به جهان skylines.”

بر اساس اثبات رسیده 70% polyvinylidene فلوراید (PVDF) فرمول PPG Duranar پوشش محافظت بازرگانی ساختمان ها از هر نوع برای بیش از 50 سال است. جهانی دیگر نشانه به پایان رسید با PPG Duranar پوشش شامل ساختمان امپایر استیت در نیویورک; هرم موزه لوور در پاریس; مرکز مالی جهانی شانگهای در چین; برج های دوقلوی پتروناس در کوالالامپور مالزی; و Rock and Roll Hall of Fame در کلیولند.

سالانه رئیس جوایز استثنایی ساختمان پروژه های مربوط به وصول اعضای. این جوایز بر اساس ظاهر کلی اهمیت فلزی در پروژه های نوآورانه استفاده از فلز و نقش فلز در دستیابی به اهداف پروژه است.

PPG: ما حفاظت و زیباسازی جهان™

در PPG (NYSE:PPG) ما کار هر روز به توسعه و ارائه پوشش ها و مواد است که مشتریان ما باید در مورد اعتماد برای بیش از 130 سال است. از طریق تعهد و خلاقیت ما را حل کند مشتریان ما بزرگترین چالش همکاری نزدیک برای پیدا کردن راه راست رو به جلو است. با دفتر مرکزی آن در پیتسبورگ ما عمل و نوآوری در بیش از 70 کشور و گزارش فروش خالص از $15.1 میلیارد دلار در سال 2019. ما در خدمت مشتریان در ساخت و ساز مصرف کننده محصولات صنعتی و حمل و نقل بازار و aftermarkets. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.ppg.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید