PPP به اشتباه رد به صاحبان کسب و کار با felonious گذشته طرح دعوی در دادگاه به اتهام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

علامت Weissman پر بود از فدرال چک برنامه حفاظت از برنامه زمانی که از او پرسیده شد که اگر او دارای یک سابقه کیفری. بله جواب میده که به طور خودکار رد صلاحیت خود را املاک و مستغلات کسب و کار در Cedarhurst در لانگ آیلند.

“این یکی دیگر از پانچ در معده” گفت: Weissman که گذاشته شدن چهار کارمند دارد. “شما سعی می کنید به فکر می کنم مثبت پس از مصیبت و سپس این اتفاق می افتد.”

Felons می تواند رای در نیویورک پس از پرداخت بدهی خود را به جامعه و برخی از شروع به کسب و کار خود را به خاطر آن سخت به استخدام کنید. اما افرادی که محکوم شده اند و یا صرفا به اتهام جنایات نمی توانید کسب و کار کوچک تایید دولت برای PPP وام حتی اگر قانون ایجاد این برنامه باعث می شود وام های در دسترس برای هر شرکت ایالات متحده به عنوان عامل از Feb. 15 با کمتر از 500 کارمند در حقوق و دستمزد.


این هفته Altimont علامت Wilks یک مریلند راحتی-فروشگاه و تدارکات-شرکت مالک ادعایی او ناعادلانه محروم $31,500 در PPP وام. Wilks واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل SBA مدیر Jovita کررنزا و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

“کارمن گوشه فروشگاه های اجرا شده توسط یک فرد که تا کنون غلبه گذشته خود مشکلات” گفت: Wilks’ وکیل جان Vecchione ارشد دادخواهی وکیل در آزادی های مدنی داد. “ما نمی توانیم به غیرمنتخب بوروکرات ها به استثنای کسب و کار از مزایای کنگره اعطا شده است.”

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” راب پورتمن از اوهایو و دموکرات ایالت بن کاردین از مریلند ساخته شده مشابه استدلال در مارس نامه ای به SBA گفت: آژانس “نباید انکار کمک به افراد با سوابق کیفری که تبدیل زندگی خود را در اطراف شروع یک کسب و کار کوچک ایجاد شغل و کمک به جوامع خود.”

SBA کاهش یافته است به نظر.

SBA disqualifies شرکت از PPP اگر مالک با حداقل 20% از سهام چهره اتهامات جنایی است که زندانی است و مشروط است paroled و یا محکوم شده اند از یک جنایت در پنج سال گذشته. حدود 85 میلیون آمریکایی به نوعی از سابقه کیفری با توجه به صدور حکم پروژه.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم با یک سابقه کیفری اجرای کسب و کارهای کوچک. بیش از 4 میلیون شرکت دریافت کرده اند PPP وام از 6 میلیون واجد شرایط با توجه به شرکت کارگزاری Evercore ISI.

Weissman غیرقابل عبور در امتداد یک تهدید اخاذی از یکی از دوستان دوران کودکی خود را به دیگری که مغز متفکر عظیم Spongetech تحویل سیستم های پنی سهام تقلب. در ماه ژانویه Weissman به چهار سال محکوم شد’ مشروط.

اگر دولت در نظر دارد به ارسال یک پیام در مورد اخلاقی خود را شکست با انکار Weissman املاک و مستغلات کسب و کار یک PPP وام پیام درهم. چهار گذاشته و کارکنان در حال جمع آوری بیکاری از جمله 600 دلار در هفته فدرال مزایای مکمل.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>