تهیه بهترین پادزهر به وحشت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شیکاگو و ملت ما—را از طریق COVID-19 اما ما باید به مقابله با این واقعیت تلخ است که این تلاش را خواهد گرفت. ما نیز باید به مقابله با واقعیت خشن: ما عدم آمادگی به احتمال زیاد ترک ما به خطر بیافتد به عنوان تعدادی از بیماران را تحت الشعاع ما منابع پزشکی و کسب و کار خواهد شد و نه تنها تا حد زیادی رنج می برند اما در حال حاضر مواجه با تغییرات قابل توجه است.

ما مسائل پزشکی هستند راحت تر به کمیت, البته تقریبا. مدل سازی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد بین 160 میلیون و 210 میلیون آمریکایی می تواند قرارداد COVID-19 در طول سال آینده با عنوان بسیاری از 21 میلیون آمریکایی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. با این حال ما فقط باید در مورد 925,000 کارکنان بیمارستان تخت و 160,000 هواکش.


آینده جامعه کسب و کار ما سخت است برای ارزیابی اما یک چیز روشن است: به عنوان رستوران بازگشایی و بازگشت کارگران به دفاتر کسب و کار به طور معمول باید تغییر کند. راه دور ویدئو کنفرانس, اجتماعی, فاصله, تمیز کردن و ضد عفونی روش ها و آموزش کارکنان باید ساخته شود به شیوه های کسب و کار به طور دائم.

این سیاست ها و شیوه های است که ما باید شروع به حرکت به دوام در حال حاضر.

هیچ یک از این تعجب آور است به مقامات بهداشت عمومی. پاسخ به کروناویروس سمبل یک مشکل عمیق تر است که کاهش یافته است تلاش های ما برای مبارزه با شیوع بیماری های عفونی برای سال های بسیاری از: کاهش خطر به جای پیشگیری و آمادگی. شیوع غیر قابل اجتناب هستند; نیازی مرگ و میر هستند. این زمان برای متوقف کردن پیشگیری چرخه سهل انگاری و وحشت.

“خارج از دید, خارج از ذهن” است و تحت سلطه تفکر در مورد بیماری های عفونی پاسخ. “هنگامی که یک بیماری به نظر می رسد تحت کنترل آن را نامرئی می شود به سیاست گذاران و تأمین کنندگان مالی حتی در صورت وجود خطر بیماری تجدید حیات” از موسسه بروکینگز اشاره کرده است. آمادگی اضطراری شده است کاهش بسیار واقعی اما کوته نیاز به تخصیص منابع در میان رقابت اولویت است. به عنوان شرایط اضطراری محو مقامات دولتی اغلب کاهش بودجه برای بهداشت عمومی و بیمارستان برنامه هایی که در برخورد با این بحران است.

در عین حال ظهور coronavirus نیست یک رویداد نادر است. پس از سال 1970 وجود داشته است حدود 40 بیماری های عفونی کشف شده از جمله سارس ابولا Zika و بیشتر. ما “هرگز کمتر آماده برای یک بیماری همه گیر” شورای روابط خارجی عضو ارشد لوری گرت نوشت: در سیاست خارجی است. در حقیقت بیشتر دولت و شهرداری عمومی سازمان بهداشت و درمان تکیه بر بودجه فدرال برای حمایت از اپیدمی پاسخ و مدیریت. بدون حمایت کافی از CDC و واشنگتن آن را بسیار دشوار است برای ساخت و اجرا و حفظ طرح برای مقابله با مقیاس بزرگ شیوع بیماری های عفونی مانند coronavirus.

در طول 13 سال مدیریت اضطراری آمادگی برای شهر شیکاگو, من در مواجهه با این چالش در موارد متعدد. خوشبختانه کافی بودجه فدرال و پشتیبانی را از طریق آمده در زمان تاثیر را در برابر تهدیدات مختلف است که ما دیده ایم در سال های اخیر از جمله آنفلوآنزای پرندگان 2009 H1N1 شیوع و 2014-2015 ابولا پاسخ. اما مانند هر شهر شیکاگو باقی مانده است متکی به بودجه فدرال برای پاسخ به بیماری های موجود تهدیدات و پشتیبانی آمادگی زیرساخت ها است.

رهبران سیاسی اغلب فکر می کنم ارتکاب منابع به بیماری پاسخ مدیریت مفید است تنها در طول یک بیماری همه گیر. در عین حال زمانی که مبارزه با شیوع این منابع می تواند به ما کمک کند توسعه قوی تر پاسخ برنامه ها و پروتکل های به سرعت. آنها در تعامل با همه ذینفعان در آموزش مداوم خطر و ارزیابی آسیب پذیری و پاسخ آموزش و تمرین. آمادگی برای بهبود بهداشت عمومی و سلامتی در هر روز است.

Coronavirus شیوع گرفتار شده در ایالات متحده با آن شلوار پایین. حتی به عنوان ایلینوی وزارت بهداشت با این نسخهها کار به تست های بیشتر در دسترس مقیاس تست و ظرفیت برای ارزیابی نتایج تست بسیار کمتر از آنچه لازم است. هفته گذشته در داروخانه ها اعلام کرد آنها را انتخاب کنید تا شل با درایو از طریق تست اما این هنوز اجرا نشده است. در عین حال تعدادی از ایالات متحده آمریکا مورد رسیده است سطح ایتالیا ثبت دو هفته پیش—هشدار ما ممکن است به دنبال در ایتالیا اگر مسیر پیشرفت ساخته شده است در تست درمان و آمادگی.

وقت آن است که برای بخش خصوصی کسب و کار به رسمیت شناختن است که تداوم کسب و کار فراتر از راه حل های فن آوری و سیستم های عامل. به جای پاسخ طرح باید تبدیل به یک روال بخشی از کارگران زندگی می کند. بیمار-ترک سیاست های, سفر و موقت تکالیف زنجیره تامین خواسته ها و نیازهای مشتری نیاز به یک نگاه تازه.

مهمتر از ارزیابی ریسک باید با در نظر گرفتن طیف گسترده ای از شرایط اضطراری که برای شرکت باید آماده. آن را بیش از حملات سایبری مردم!

در گذشته بیش از حد بسیاری از زندگی از دست داده اند دلیلی با توجه به بداهه و با کمبود بودجه روبرو پاسخ به اورژانس تهدید. متاسفانه تاریخ تکرار خود را با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Fortune favors the آماده و تهیه بهترین پادزهر برای وحشت. اما آماده سازی نیاز به سرمایه گذاری و تعهد است. این زمان برای شکستن چرخه آمادگی اضطراری سهل انگاری ما را در آغوش گرفته ام در ایالات متحده و برای جامعه کسب و کار را به یک نقش فعال در جوامع خود و سلامت خود و انعطاف پذیری است.

Suzet مککیننی مدیر عامل و مدیر اجرایی ایلینوی پزشکی منطقه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>