آماده برای ویروس, ایالات متحده اطمینان

Category: آرکانساس Comments: No comments

آکسان هیل-گلاسمانور, Md. — اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney گفت که coronavirus است به احتمال زیاد به علت اختلال در زندگی روزمره در آمریکا مانند تعطیلی مدارس و تغییرات به حمل و نقل عمومی.

“آیا شما می خواهید برای دیدن برخی از مدارس تعطیل است ؟ احتمالا. شاید دیدن اثرات در حمل و نقل عمومی ؟ اما ما این کار را انجام. ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این” Mulvaney روز جمعه گفت در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در خارج از واشنگتن است.

Mulvaney نیز به دنبال اطمینان آمریکایی ها نگران بالقوه عمومی-بهداشت بحران و بازار سهام ضرر و زیان به شیوع.

“واقعا چه من می خواهم به انجام امروز به بازار آرام است و مردم به نوبه خود در تلویزیون های خود را برای 24 ساعت,” او گفت:.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=MX47SNDaTOk]

در همین حال مقامات بهداشتی فدرال درهم جمعه به کروناویروس تست و در حال اجرا در هر کشور به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داد که آن نیز ممکن است استناد 70 سال دفاع قانون برای تضمین در دسترس بودن دنده محافظ باید این ویروس گسترش یافته است. برای مثال دولت می گوید آن نیاز به 300 میلیون ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است اما تنها 30 میلیون انبار.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: دو آمریکایی آزمایش مثبت برای این ویروس از گروه قرنطینه مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا گزارش یک مورد دیگر. اورگان گزارش اولین مورد جمعه. فرد آلوده مشغول به کار در یک مدرسه ابتدایی در منطقه پورتلند خواهد شد که به طور موقت بسته شده, مقامات گفت. که می آفریند ملی کل به 64.

مقامات بهداشت تایید سانتا کلارا مورد به عنوان دوم در ایالات متحده بر این باور شده اند منتقل می شود به کسی که نمی سفر بین المللی و یا تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال. اورگان اقتدار بهداشت گفت: در این مورد نیز وجود دارد و نه مربوط به سفر و یا تماس با فرد آلوده.

Mulvaney گفت: دولت در زمان “گام های فوق العاده ای چهار یا پنج هفته پیش” برای جلوگیری از گسترش این ویروس زمانی که آن را اعلام نادر عمومی-بهداشت و درمان اضطراری و منع ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر.

“چرا شما نمی شنیدن در مورد آن؟” Mulvaney گفت: از محدودیت های مسافرتی است که به طور گسترده ای پوشش داده شده در رسانه های خبری. “چه شد هنوز هم در چهار یا پنج هفته پیش ؟ استیضاح که همه مطبوعات می خواست به صحبت در مورد.”

“دلیل شما شاهد توجه زیادی به آن امروز است که آنها فکر می کنم این است رفتن به چیزی است که به ارمغان می آورد پایین, رئیس جمهور,” او اضافه شده است. “این چیزی است که این مورد تمام شده است.”

“آنفولانزا جان مردم است,” او گفت:. “این است که ابولا. آن را سارس [سندرم حاد تنفسی]; آن را MERS [Middle East respiratory syndrome]. این یک حکم اعدام; این همان بحران ابولا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است به سهولت نگرانی از شیوع این هفته به تصویر کشیدن این خطر را برای آمریکایی ها به عنوان “بسیار کم است.” در یک جلسه مطبوعاتی در اواخر روز شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما من فکر می کنم مدارس باید آماده و شما می دانید آماده فقط در مورد. کلمات ‘فقط در مورد.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هنوز هم با توجه به انکار ورود به مردم از کشورها از coronavirus. “ما به دنبال در که در حال حاضر,” او گفت:. “و ما به دنبال در یک زن و شوهر از کشورهای چند کشور است که باید کمی نامتناسب بالا تعداد و ما در حال رفتن به آن تصمیم گیری خیلی زود است.”

دفاع تولید عمل

Mulvaney ساخته شده است وی این اظهارات را یک روز پس از بازارهای سهام سقوط بیشتر از سال 2011 بیش از نگرانی های است که شیوع کروناویروس ادامه خواهد داد به گسترش و کشیدن پایین اقتصاد جهانی است.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به نام توجه به وسعت گزینه های در دست بررسی است.

“ما با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند که لازم است” گفت: آذر. “به طوری که قدرت است که ما داریم و ما قصد داریم به استفاده از به دست آوردن هر چیزی که ما باید برای به دست آوردن.” وی افزود: دولت می خواهد برای جلوگیری از اختلالات.

صحبت سهشنبه, بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد گفت: او را به عقب بهره-کاهش نرخ اگر coronavirus توسعه به یک در سراسر جهان همه گیر اما در سال گذشته کاهش در حال حاضر حمایت از اقتصاد است.

بعد از آن در روز رئیس بانک فدرال جروم پاول نشان داد که بانک مرکزی خواهد کاهش نرخ بهره برای حمایت از اقتصاد در صورت نیاز.

در کاپیتول هیل قانونگذاران از هر دو طرف در حال کار بر روی هزینه های لایحه به پرده برداری از اوایل هفته آینده و انتظار می رود دو تا سه برابر بیشتر از $2.5 میلیارد کاخ سفید درخواست کرده بود برای ضد ویروس تلاش.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاسی انتصاب و حزبی حرفه ای دولتی دانشمندان هر دو توافق دارند که زمان خطر به آمریکایی ها کم است. اما برخی از مقامات سیاسی در ادامه به ارائه اطمینان داد که نگرانی ها را بیش از ضربه به زودی در حالی که دانشمندان در حال تاکید بر آماده سازی برای شرایطی که هنوز ناشناخته است.

“من تصدیق می کنم که این می تواند تغییر کند. من اذعان وضعیت می تواند بدتر. من اذعان خطرات” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow به خبرنگاران گفت: جمعه. “اما با توجه به آنچه ما می دانیم … به نظر می رسد به من مانند بازار رفته بیش از حد است.”

خرده فروشی آنلاین آمازون در روز جمعه گفت که این خواسته همه از آن 800,000 کارکنان برای به تعویق انداختن هرگونه سفر غیرضروری, هر دو در داخل کشور و در سطح بین المللی.

همچنین جمعه تهمت توییتی که ویروس پخش شد “بسیار به آرامی در آمریکا” و پیشنهاد کرد که مخالفان سیاسی خود بودند سرزنش او را برای شیوع. سخنان خود ساخته شده بودند پس از یک whistleblower ادعا شده است که دولت ایالات متحده فرستاده کارگران بدون آموزش مناسب برای کنترل عفونت و یا مناسب دنده محافظ به استقبال evacuees از ووهان چین.

مرگ و میر بالا 2,800

بیش از 83,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این بیماری با مرگ و میر شکوه 2,800.

فهرست کشورهای لمس توسط بیماری صعود به حدود 60 مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند گزارش خود را در مورد اول است.

سازمان بهداشت جهانی ارتقا سطح خطر از این ویروس را “بسیار بالا” را به عنوان آن را همچنان به گسترش در سراسر جهان است. شب جمعه وزارت امور خارجه مشورتی صادر گفتن آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به ایتالیا که تا به حال نزدیک به 900 موارد است. یک سفر مشورتی در حال حاضر در محل برای چین است.

که به گفته مقامات ارزیابی خود را — بالاترین سطح از اعلام جهانی همه گیر — نمی کند تغییر رویکرد کشورها باید برای مبارزه با ویروس اما باید به عنوان یک “بیدارباش” و “بررسی واقعیت” برای کشورها به عجله آماده سازی خود را.

که مقامات روز جمعه گفت که اعلام یک بیماری همه گیر خواهد بود معادل به پرتاب در حوله در های حاوی ویروس و سیگنالینگ به دولت که آنها باید به جای تمرکز بر کاهش اثرات آن است. که مقامات گفت: آنها می خواهند کشور را به دنبال مهار و کاهش به طور همزمان است که دلیل اصلی آنها هستند و نه اعلام یک بیماری همه گیر.

“قبول که کاهش تنها گزینه این است که بپذیریم که این ویروس نمی تواند متوقف شود” گفت: Michael Ryan که مدیر بهداشت و درمان اضطراری. “و ما دیده ایم شواهد از چین است که این ویروس می تواند به طور قابل توجهی پیشتر در گسترش آن اگر قوی اقدامات در نظر گرفته شده است.”

به عنوان ویروس از چین به اروپا و خاورمیانه و فراتر از آن روشن وجود دارد موارد که در آن مهار شکست خورده است. اما چه کسی گفته نمونه هایی هم وجود دارد که در آن مهار موفق شده است و آنها نمی خواهند کشور به توقف تلاش. آنها با اشاره به کشورهایی مانند چین و سنگاپور که در آن موارد جدید کاهش یافته است و کشورهای دیگر که شناسایی شده تنها یک یا دو مورد و گزارش هر یک از.

عمومی-مقامات بهداشت تعریف مهار به عنوان مراحل را به قطع انتقال مانند ردیابی بیمار تماس جداسازی و قرنطینه. کاهش زمانی است که تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس شکست و به جای آن تمرکز معطوف به درمان بیماران مبتلا به پیدا کردن واکسن و کاهش فشار بر نظام سلامت و جامعه است.

چه کسی گفته است که حتی اگر مهار تلاش های در بعضی از نقاط شکست آنها در کند کردن ویروس و به کشورهای زیادی-زمان مورد نیاز برای آماده سازی.

آلمان قرنطینه حدود 1000 نفر و سوئیس ممنوع زیادی حوادث منجر به لغو نمایشگاه خودرو ژنو. ایران تا به حال 34 کشته و 388 موارد و نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا را تایید کرد اولین عفونت جنوب صحرای آفریقا.

در ژاپن, مقامات, اعلام وضعیت اضطراری در جزیره شمالی هوکایدو و گفت: ساکنان به ماندن در خانه به عنوان کشور گزارش آن 10 مرگ از covid-19 به عنوان بیماری ناشی از این ویروس شناخته شده است.

کره جنوبی دوم-سخت ترین-آمار کشور صبح امروز گزارش 571 موارد جدید, بالاترین روزانه پرش پس از تایید آن بیمار برای اولین بار در اواخر ماه ژانویه است. بیشتر حوادث لغو شد و شرکت های هواپیمایی گفت: آنها را پرواز.

چین که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر شاهد کاهش عفونت های جدید و صبح امروز گزارش 427 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 47 اضافی مرگ و میر. این شهرستان در کانون شیوع ووهان اختصاص بخش عمده ای از هر دو.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط اردن Fabian و ماریو پارکر خبری بلومبرگ; توسط Ricardo آلونسو-Zaldivar, Darlene Superville آدم گلر پل وایزمن و کریستوفر Rugaber از آسوشیتد پرس; توسط آنی Karni از نیویورک تایمز; و توسط آدام تیلور ریک Noack دیدن o’grady و ویلیام Wan از واشنگتن پست.

“ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این” اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney گفت: در حالی که بحث در مورد coronavirus پاسخ در یک محافظه کار فروم جمعه در مریلند است.
(نیویورک تایمز/پیت Marovich)

یک بخش در 02/29/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>