رئیس جمهور: خدا تصفیه هوا ما! در حال حاضر او را مرده از COVID-19

Category: کیو نیوز Comments: No comments

رئیس جمهور Pierre Nkurunziza وعده داده شده به شهروندان بروندی است که در این اواخر او مذاکره الهی حفاظت از این بیماری همه گیر برای کشور است. Nkurunziza شد هر دو مرگبار مستبد و مسیحی دوباره متولد. همسر خود را یک وزیر مقرر. او بازدید استرالیا در سال گذشته برای افتتاح کنسولگری در مارگارت دادگاه کلیسا. در حال حاضر همسر خود را در حال بهبود است و او مرده است از COVID-19.

Nkurunziza اعلام کرد کشور خود را امن از coronavirus چون بروندی “امضا ویژه میثاق با خدا, آیا شما آن را باور یا نه.”

تبلیغات

او را تشویق انبوه تجمعات را رد کرد و نیاز به ماسک و اخراج نماینده سازمان جهانی بهداشت. در حال حاضر او نهفته است مرده از COVID-19.

مارگارت دادگاه

فقط سه هفته پیش قاتل قدرتمند و مسیحی دوباره متولد شده گفت: تجمع که خدا خالص هوایی کشور. ادعای صدا و نه مانند کسانی که از مارگارت دادگاه کلیسا در اوایل بیماری همه گیر.

“ما در توافق است که این Convid-19 (sic) نمی خواهد آمد در نزدیکی خانه ما و یا خانواده کلیسا ما. ما دعا می کنیم روزانه برای شما, دانستن است که ما همه محافظت شده با خون عیسی مسیح.”

در واقع مارگارت دادگاه پیروزی زندگی مرکز میزبان بوروندی کنسولگری در آن محل. دادگاه شوهر بری همچنین به عنوان محلی برای کنسول بوروندی. دادگاه راه اندازی کنسولگری با وجود تحقیقات به رژیم به جرم جنایت علیه بشریت. Nkurunziza را با حضور افتتاح کنسولگری بدون شوهرش. او نمی تواند ترک بوروندی به دلیل خطر دستگیری توسط دادگاه جنایی بین المللی.

Pierre Nkurunziza

Nkurunziza حکومت بروندی با دست آهن برای 15 سال است. در قانون اساسی این کشور تنها اجازه می دهد تا یک رئیس جمهور دو دوره اما Nkurunziza زد برای سومین دوره در سال 2015. او برنده انتخابات مجدد از طریق تاکتیک های است که شامل قتل سیاستمداران مخالف و منتقدان. معترضان علیه رژیم او بودند تحت شکنجه و تجاوز قرار گرفته. صدها هزار نفر از مردم کشور فرار کرد.

با وجود زودتر از برنامه به ماندن در قدرت به طور نامحدود Pierre Nkurunziza نیست مسابقه اخیر انتخابات است. او ‘بازنشسته’ برای تبدیل شدن به کشور را ‘عالی ابدی هدایت’ با یک هدیه فراق از یک و نیم میلیون دلار و یک ویلای لوکس. ژنرال بازنشسته او تایید شده و در نتیجه مبارزه برای برنده انتخابات خدشه دار با خشونت و رای تقلب.

LGBTIQ+ حقوق در بوروندی

Nkurunziza criminalised در رابطه با فعالیت جنسی برای مردان و زنان در سال 2009 با مجازات تا دو سال زندان است. اما LGBTIQ+ مردم در بروندی نیز در صورت تبعیض در اشتغال و مسکن و خطر مداوم از خشونت و حتی قتل. در سال 2017, پلیس انجام شده یک شکار برای همجنسگرایان’. بسیاری از LGBTIQ+ Burundians فرار به ایمنی نسبی از کنیا.

شاید در جریان قلع و قمع LGBTIQ+ مردم سابق استرالیا قهرمان تنیس جذب مستبد به او. بروندی با استفاده از مارگارت دادگاه کلیسا کتاب مقدس مدرسه برنامه درسی در نظام آموزش و پرورش آن.

دادگاه شوهر بری در دفاع از درگیر شدن با قاتل رژیم به دلیل پتانسیل سود اقتصادی به استرالیا.

مرده از COVID-19

با وجود معامله Pierre Nkurunziza مذاکره با خدا برای محافظت از کشور خود COVID-19 اخیرا رخ داد ، اگر چه رژیم خود را ارائه هیچ توضیحی برای همسرش اقامت در کنیا بیمارستان منابع در نایروبی تایید او و سه تن از محافظان او شد دریافت درمان برای کوروناویروس.

Nkurunziza خود بیمار این هفته با علائم کروناویروس. اما هنگامی که او درگذشت دولت نسبت مرگ 55 ساله به یک حمله قلبی. دیپلماتیک و رسانه ای منابع در بروندی تایید علت واقعی مرگ به عنوان COVID-19.

تبلیغات

برای Nkrurunziza را نوشته روی سنگ قبر ما تبدیل به کلمات لوئیس Mudge, آفریقای مرکزی, مدیر دیده بان حقوق بشر گفت که این حزب جدا “در پشت برگ میراث بی رحمانه سرکوب.

“او حکومت را از طریق ترس به راست یک سیستم مترادف با بدترین نقض حقوق بشر: اعدام های فرا قضایی, شکنجه, ناپدید شدن و سیستماتیک خرد کردن مخالفان است.”


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>