فشار رو به افزایش برای سازمان ملل به مجموعه بازگشایی برنامه

Category: آرکانساس Comments: No comments

برلین-فشار بر روی دولت به سهولت اقتصادی از coronavirus مستندات یکشنبه پس از تظاهرات از کسانی که ترس برای معیشت خود و مسئولین با طیف گسترده ای از زمان ممکن است و راه حل و چند قاطعانه “نه yets.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=qs-HtOzawN0]

خاموش شدن ناگهانی آغاز شد که در چین در اواخر ماه ژانویه و گسترش به اروپا و آمریکا و جاهای دیگر را مختل اقتصادی, اجتماعی, فرهنگی و مذهبی, زندگی در سراسر جهان انداخت جهان به آنچه که برخی از کارشناسان بر این باورند خواهد شد دردناک ترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ دهه 1930 ، دهها میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست در حال حاضر میلیون ها نفر بیشتر ترس است که آنها بعد.

با قوس از عفونت متفاوت بودن در هر کشور پیشنهاد متفاوت برای مقابله با یک ویروس است که ادعا کرده بیش از 165,000 زندگی در سراسر جهان بیش از چهار ماه گذشته و برای آن وجود دارد که هنوز هیچ واکسن.

مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 40,600 با بیش از 759,000 تایید عفونت و جهانی مورد تعداد گذرانده 2.4 میلیون, با توجه به, دانشگاه جانز هاپکینز, شمارش ملی سلامت ،

در ایالات متحده وجود دارد که شواهد روشنی از فشار. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید نقاط کشور آماده برای شروع تدریجی به حالت عادی بازگشت. در عین حال برخی از رهبران دولت می گویند, پاسخ به همه گیر است که مانع ناکافی فدرال پاسخ.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=KmGAyINhPTw]

واشنگتن دولت دموکراتیک فرماندار جی Inslee متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تشویق به نافرمانی و “فعالیت غیر قانونی” توسط goading معترضان که مسخره پناهگاه در محل قوانین.

“به رئیس جمهور آمریکا برای تشویق مردم به نقض قانون, من نمی تواند به یاد داشته باشید هر زمان در طول زمان در امریکا که در آن ما شاهد چنین چیزی” Inslee گفت: ABC این هفته. او گفت که “خطرناک است زیرا آن می تواند الهام بخش مردم را به چشم پوشی از چیزهایی است که در واقع می تواند صرفه جویی در زندگی خود.”

مردم در چند کشور نادیده گرفته اند اجتماعی فاصله و اقامت در خانه دستور جمع آوری به تقاضا است که فرمانداران آسانسور کنترل بر فعالیت عمومی است. بزرگترین اعتراض درو هزاران نفر به لانسینگ, Mich., هفته گذشته و دیگران به ویژه صدها نفر از مردم در کشورهای مختلف. رئیس جمهور به استناد وحدت خود گریه, دعوت از چند کشور با فرمانداران دموکرات به “آزادی.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس sidestepped سوالات چهار شنبه در مورد اینکه چرا تهمت به نظر می رسید به تشویق تلاش برای تضعیف اقدامات پیشگیرانه است که دولت خود را ترویج. لری هوگان جمهوریخواه فرماندار مریلند در آن گفت: “فقط معنا ندارد.”

“ما در حال ارسال به طور کامل متضاد پیام به فرمانداران و به مردم که اگر ما باید چشم پوشی از سیاست فدرال فدرال و توصیه های” هوگان گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار شروع به کاهش مستندات در برخی از ایالت ها حتی قبل از اینکه خود هدف از مارس 1, اقتصادی, بازگشایی مجدد یک برنامه است که فرمانداران از هر دو طرف و کارشناسان بهداشت می گویند نیاز به یک افزایش چشمگیر در تست ظرفیت در سراسر کشور.

اما پنس اصرار داشت در مصاحبه تلویزیونی یکشنبه که این کشور “کافی تست امروز” به صورت متحده به آغاز بازگشایی اقتصاد خود را به عنوان بخشی از مراحل اولیه از دستورالعمل ها است که کاخ سفید هفته گذشته منتشر شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها سرزنش رهبران دولت برای تاخیر اما فرمانداران از هر دو طرف شده اند التماس دولت فدرال برای کمک به تامین امنیت در تقاضا تست لوازم مانند پشم و مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان معرف.

کالیفرنیا ، مایک DeWine از اوهایو ساخته شده درخواست تجدید نظر مستقیم به واشنگتن: “ما واقعا نیاز به کمک … را به ما ظرفيت او گفت:” در ان بی سی دیدار با مطبوعات.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گفت: دولت نمی تواند شروع به بلند کردن محدودیت تا زمانی که آن را قادر به تست بیشتر مردم روزانه. “در حال حاضر ما در حال و نه حتی نزدیک به عنوان یک ملت اجازه دهید به تنهایی به عنوان یک دولت به جایی که ما باید در تست,” او گفت:.

گالری: فرانسه خانه های سالمندان مقامات مقابله

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/420france/]

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در یک صدای جیر جیر خود را قبل از پنج شنبه شب جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است. “حق با من در تست. فرمانداران باید قادر به مرحله و دریافت کار انجام می شود. ما با شما خواهد بود تمام راه را!” او نوشت.

تگزاس, ایندیانا و برخی از کشورهای دیگر اعلام کرده اند برنامه اجازه می دهد تا برخی از خرده فروشی و دیگر فعالیت خود را از سر گرفت. فلوریدا و کارولینای جنوبی بازگشایی سواحل با برخی از نقاشی قابل توجه جمعیت.

سازمان ملل بازگشایی

برخی از کشورها از جمله انگلیس است که هنوز هم در وسط آن شیوع می گویند آن را بیش از حد به زودی به قطعی مستند-کاهش خرما. اما در آلمان موفق شده است که به طور قابل توجهی کاهش میزان عفونت های جدید از اواسط ماه مارس بسیاری از فروشگاه های کوچک می تواند به بازگشایی امروز.

رئیس یک انجمن به نمایندگی از شهرستانها آلمان گفت: بسیاری از مردم احتمالا فرصت خوش آمدید به فروشگاه در فرد دیگر. “اما ما هنوز در انتظار یک راش در حال حاضر” هلموت Dedy گفت: آلمان DPA news agency. “فروشگاه های قابل بازگشایی خواهد بود فقط به عنوان در دسترس یک هفته بعد.”

پس از شش هفته از گیر بودن داخل, اسپانیایی, مقامات می گویند که کودکان را مجاز به ترک خانه های خود آغاز مارس 27. اسپانیا تحمیل شده یکی از دقیقترین مستندات در اروپا و کمک به درایو افزایش روزانه در تایید عفونت از بیش از 20 ٪ به 2 ٪ برای یک کشور که بیش از 20,400 ویروس مرگ و میر پیشی تنها توسط ایالات متحده و ایتالیا.

آلبانی برنامه ای برای اجازه استخراج نفت و صنایع بازگشایی امروز همراه با صدها نفر از کسب و کار از جمله کوچک و خرده فروشان مواد غذایی و ماهی و کارخانه ها و مزارع و قایق های ماهیگیری.

باقی مانده محتاط

هنوز بسیاری از دولت ها در حال مقاومت در برابر فشار به طور ناگهانی استراحت coronavirus مستندات.

“ما نباید اجازه پایین گارد ما تا آخرین تایید بیمار بهبود” رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در روز یکشنبه گفت.

کشور بود که ضربه اولیه توسط این ویروس اعلام کرد که عفونت های جدید کاهش یافت و روز شنبه به هشت از اوج 909 on Feb. 29. اما مقامات هشدار داده اند که “آرام گسترش” از این ویروس ها ممکن است به عنوان مردم آرامش اجتماعی فاصله.

دولت انگلیس گزارش را رد کرده است که آن مستند می تواند شروع به برداشته شود در سه هفته.

دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove یکی از کسانی که رهبری دولت پاسخ در حالی که نخست وزیر بوریس جانسون بهبود از خود covid-19 عفونت و گفت: این طرح باقی مانده است به چوب به پنج تست های مجموعه ای را با وزیر امور خارجه Dominic Raab در آوریل 16.

روزنامه های یکشنبه که دولت کشیده شده تا به حال سه مرحله برنامه ریزی برای پایان دادن به این مستند که می تواند بازگشایی مدارس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 11. “این درست نیست; ما ساخته شده است که تصمیم” گوو ” در بی بی سی. وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون بعد به خبرنگاران گفت: “من نمی توانم به شما یک تاریخ است.”

اما گوو تایید این ایده از یک صحنه کاستن از مستند زمانی که آن را آمد و گفت: صنعت مهمان نوازی — بارها و رستوران ها — خواهد بود “میان گذشته” را به خروج. او گفت که یک تماس-ردیابی تلفن نرم افزار است که کمک خواهد کرد که بریتانیا از سرگیری زندگی عمومی را قادر می سازد که دولت به ببینید که مردم با این ویروس ممکن است تصویب آن به, در تست بتا است.

گوو اذعان دارد که در حال حاضر با کمبود محافظ لباسهای مورد نیاز توسط بهورزان اگر آنها برای جلوگیری از ابتلا و گسترش ویروس. دولت بعد گفت که یک پرواز از لوازم از ترکیه به علت یکشنبه وارد شده بود به تعویق افتاد.

انگلستان کارشناسان بهداشت و درمان ترس است که بریتانیا است که تقریبا 16,000 تایید مرگ می تواند در نهایت بالاترین ویروس مرگ و میر در اروپا است.

در فرانسه نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت: ظرف دو هفته و مقامات را به پرده طرح به تدریج لغو محدودیت در سفر و کسب و کار.

پس از مارس 11, زمانی که مستند شروع به دریافت برداشته “زندگی ما نمی تواند دقیقا همان است که قبل از” فیلیپ گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری. “حق دور نیست و احتمالا قبل از اینکه طولانی است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=NB6DrK7CWbA]

“هدف دولت در این زمان است که برای صرفه جویی در آنچه که می تواند ذخیره شده در حال حاضر به منظور فردا دوباره بجای اول برگشتن. ما باید مطمئن شوید که برای از دست دادن نیست ما مولد پایه” فیلیپ گفت: او به عنوان دقیق در فرانسه, آرسنال برای حفظ منجمد اقتصاد شناور “در میان قوی ترین رکود اقتصادی پس از سال 1945.”

“زمانی که بحران است و بیش از ما نیاز به فکر می کنم در مورد یک طرح بازیابی,” او اضافه شده است.

در آلمان تعداد coronavirus موارد افزایش حداقل در چهار روز به عنوان ملت آماده برای احتیاط شل شدن برخی از محدودیت در زندگی عمومی است. اما ملت ترک بسیاری از آن اقدامات ایمنی در محل به ماه آینده. مدارس را به تدریج بازگشایی در اوایل ممکن است.

آلمان چهارم-بیشترین تعداد موارد در اروپا پشت اسپانیا و ایتالیا و فرانسه است.

معاونت وزیر Helge براون یکشنبه هشدار داد که آلمان باید به چوب سخت بهداشت و دورى قوانین حتی اگر عفونت نرخ در حال سقوط است. “کاهش عفونت اعداد بهتر ما می توانید تماس بگیرید و شکستن عفونت های زنجیره ای” براون گفت: در مصاحبه با DPA.

در سراسر جهان

در پاکستان نخست وزیر عمران خان دولت متمایل به مطالبات توسط رهبران مذهبی و توافق برای نگه داشتن مساجد باز در اسلام روزه ماه رمضان است. پاکستان متهم شده است برای کمک به گسترش این ویروس با امتناع از توقف جمع دهها هزار نفر از مبلغین دینی. نزدیک به 2000 تایید موارد ترسیم شده برای آنها.

در سنگاپور مک دونالد به حالت تعلیق عملیات پس از هفت کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus. این شرکت گفت: این را حفظ خواهد کرد پرداخت بیش از 10 ، 000 کارمند در 135 رسانه ها در طول بسته شدن با توجه به گذشته از طریق ممکن است 4.

در جای دیگر صدها نفر از مردم در اعتراض مستندات در عمده شهرستانها برزیل روز شنبه. رئیس جمهور Jair Bolsonaro که به عنوان تهدید بیماری و انتقاد خاموش شدن ناگهانی اعمال شده توسط دولت فرمانداران گفت: توصیه بازگشایی مرزهای این کشور با پاراگوئه و اروگوئه.

همچنین یکشنبه میلیون ها نفر از مسیحیان ارتودوکس جشن عید پاک حتی به عنوان کلیسا pews خالی باقی مانده با رهبر مصر قبطی ارتدوکس ها برگزاری یک سرویس در یک بیابان صومعه.

خوش بینی در, N. Y.

در نیویورک روزانه مرگ و میر کاهش یافته و دوباره نشانه آن است که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: یکشنبه معنی دولت است “از طرف دیگر از فلات” و مداوم اجتماعی-فاصله شیوه های در حال کار برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کومو گفت: 507 نفر شنبه, پایین, 33 از روز قبل و 271 از دوشنبه گذشته. شاخص های دیگر بودند و رفتن در مسیر درست فرماندار گفت. بستری شد تا بیشتر از 750 به 16,213.

اما کومو و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خود را حفظ هشدارهای که مردم در شهر و بقیه دولت نیاز به ماندن هوشیار.

گالری: ارتدوکس عید پاک در سراسر جهان

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/420orthodox/]

“ما نشان داد که ما می توانیم کنترل وحش و هنگامی که شما در واقع می کند که عفونت رای دادن, اما این تنها حاصل کار دو تیم,” کومو گفت: در یک جلسه. “ما هنوز مطمئن شوید که ما در حفظ این جانور را تحت کنترل نگه می داریم که عفونت نرخ را پایین نگه می داریم که میزان بستری شدن پایین به عنوان همه ما بسیار مشتاق به زندگی و حرکت است.”

اطلاعات اين مقاله کمک خواهد شد Weissert جیل Colvin, فرانک Jordans Hyung-Jin Kim و کارکنان از آسوشیتد پرس; و توسط Robert Hutton, سوزی, صبر, Ania نوسباوم رودی Ruitenberg و Iain راجرز خبری بلومبرگ.

یک بخش در 04/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>