کارفرما هزینه های سلامت افزایش 4.4 درصد در سال 2018 به $5,892 هر عضو با حدود سه چهارم از این افزایش نسبت به قیمت های بالاتر برای خدمات پزشکی و داروهای تجویزی. بالاتر استفاده برای اختصاص کمتر از 25 درصد افزایش دهد.

نرخ رشد بیشتر از 4.2% دست انداز در سال 2017.

شماره آمده از مراقبت های بهداشتی هزینه های موسسه در آخرین گزارش که مبتنی بر 2.5 میلیارد پزشکی و داروهای تجویزی ادعا می کند از کارفرمایان از جمله کسانی که در نیویورک که بیمه ایتنا Humana, قیصر Permanente و UnitedHealthcare.

نویسندگان این گزارش گفت: این اطلاعات نشان می دهد که قیمت های بالاتر شارژ توسط پزشکان و امکانات و مواد مخدر شرکت های اصلی رانندگان از افزایش هزینه های پزشکی و نه افزایش استفاده از خدمات بهداشت و درمان. کارفرمایان پرداخت می شود 18.4 درصد بیشتر به طور متوسط هر فرد در سال 2018 در مقایسه با هزینه های پنج سال قبل.

“حدس من این است که آمریکا به طور متوسط است شاهد افزایش 18 درصد در دستمزد در پنج سال گذشته” نیال برنان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مراقبت های بهداشتی هزینه موسسه گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

در واقع ميانه آمریکا درآمد خانوار افزایش 12.6 درصد از سال 2014 تا 2018 هنگام تنظیم برای تورم است.

این آخرین گزارش که شامل دسترسی به ایران داده; بیمه گر فسخ آن اشتراک گذاری اطلاعات قرارداد با HCCI. گزارش آینده خواهد شد عبارتند از: داده ها را از آبی سلامت هوش ادعای پایگاه داده از صلیب آبی و سپر آبی کانون.

با هزینه های رو به افزایش برای کارفرمایان و کارگران برداشت شده اند سهم بیشتری از صورتحساب های پزشکی. سالانه به طور متوسط از جیب هزینه برای کارکنان $907 بود که 14.5 درصد بیشتر از رقم مشابه در سال 2014.

در سال 2018 قیمت برای یک پذيرش افزایش 2% سرپایی مراجعه کنید قیمت ها افزایش یافته است 3.8% و حرفه ای, خدمات, صورتحساب افزایش 1.3%. کسانی که جهش در میان پایین ترین ثبت سالانه در پنج سال گذشته.

داروهای تجویزی قیمت افزایش 3.6 درصد در مقایسه با 1.4 درصد در سال 2017, که همچنین نشان دهنده تفاوت در داروهای تجویز شده که در آن سال. HCCI ادعا می کند داده ها را شامل نمی شود تولید کننده تخفیف ساختن آن دشوار برای تعیین واقعی تغییرات در هزینه های مواد مخدر.

در میان این روند در استفاده HCCI مشاهده شد 12% یک سال افزایش در استفاده از روانپزشکی در سال 2018 بزرگترین در میان هر زیرشاخه ای از خدمات حرفه ای.

متوسط قیمت یک بستری ماده-استفاده از پذیرش افزایش 34 درصد از سال 2014 تا 2018 به عنوان مواد مخدر بحران برداشت این گزارش نویسندگان گفت. —جاناتان LaMantia

سلامت کودکان خانه باید کنار گذاشته شود از کاهش طرفداران می گویند


به عنوان ارائه دهندگان خدمات پزشکی در سراسر کشور بریس برای 1% برش طرفداران خواستار سلامت کودکان خانه نمی شود.

طرفداران پشت به تازگی تشکیل سالم و ذهن سالم, کودکان و نوجوانان کمپین گفت: آنها مطلع شدند در اواخر هفته گذشته که در سراسر-هیئت مدیره کاهش می توانست به سلامت کودکان خانه های که ارائه مناسب خدمات مدیریت مراقبت برای جوانان است. هر چند این کمپین برآورد کاهش مقدار خواهد بود به تنها $500,000 به $770,000 آن می گوید: از دست دادن سرمایه می تواند ویرانگر به کودکان در سراسر دولت است.

با توجه به این کمپین حدود 75 درصد از 28,000 کودکان در چنین خانه های بهداشت وجود دارد برای سلامت رفتاری نیاز دارد. کاهش می تواند تاثیر خود را از دسترسی به مراقبت و همچنین تاخیر بیشتر برای مراقبت های اضافی 145,000 کودکان دولت تخمین زده است نیاز به خدمات از سلامت آن گفت.

“ما انتظار آن است که کودکان رفتاری مراقبت های بهداشتی را نمی توان با 1% کاهش” گفت: Andrea Smyth, مدیر اجرایی ایالت نیویورک ائتلاف برای کودکان سلامت رفتاری.

در زمانی که نرخ خودکشی جوانان در حال افزایش است, داشتن فرزند دیگر صبر کنید برای دسترسی به مراقبت های منجر به آنها در حال تبدیل شدن بیشتر بیمار Smyth گفت.

“ما نمی خواهیم به کاهش یک برنامه است که می تواند در کمتر مراقبت از مدیران,” او گفت:.

دیگر مرتبط خدمات مانند خانه و جامعه و خدمات کودکان و خانواده های درمان و خدمات پشتیبانی هستند نه اینکه تحت تاثیر سراسر-هیئت مدیره کاهش, او گفت:.

“ما در این کمپین می خواهم برای ایجاد تمایز بین خانه های بهداشت و سلامت در خانه در خدمت کودکان” Smyth گفت.

بسیاری از کودکان دریافت خدمات را بزرگ تر شدن نیاز به این خدمات اگر خود را به مراقبت از نیازهای خود را برآورده اولیه, او گفت:, و اضافه کردن آنها نیاز به مراقبت طولانی مدت است که ذکر شده است به عنوان یک منطقه رسیده برای بررسی و اصلاح است. —جنیفر هندرسون

NY بیمه سلامت تنظیم کننده جهش به Manatt


Troy Oechsner بالاترین-رتبه بندی تنظیم کننده متمرکز بیمه سلامت در وزارت امور خارجه از خدمات مالی را ترک کرده است کومو دولت برای تبدیل شدن به یک شریک در آلبانی از Manatt, فلپس & Phillips, حرفه ای, خدمات شرکت است.

Oechsner شده بود معاون سرپرست برای بیمه سلامت در, DFS, آژانس دولتی مسئول برای تصویب برنامه های بهداشتی’ سالانه افزایش نرخ در فرد و گروه های کوچک بازار. در طول 13 سال در این سازمان او درگیر شد در اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه در نیویورک ایجاد ایالت نیویورک از بیمه سلامت بازار و ابداع دولت قانون تنظیم تعجب صورتحساب های پزشکی.

قبل از پیوستن به DFS Oechsner صرف 14 سال در دولت دفتر دادستان کل است.

“تروی یک عمر صرف کرده است در سرویس قرار دادن نیازهای مصرف کننده در مرکز بهداشت و درمان بیمه مقررات و اگر ما در غم از دست دادن او ما امیدواریم که او به ارمغان خواهد آورد که چشم انداز به طور کامل به بخش خصوصی نیز گفت:” لیندا Lacewellدولت سرپرست از خدمات مالی.

Manatt گفت Oechsner خواهد تمرکز حقوقی و مسائل مربوط به سیاست به ویژه کسانی که مربوط به آن بیمه گر و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مشتریان نگرانی در مورد مراقبت های مدیریت شده. Oechsner گفت که او انتظار دارد به کار بر روی پروژه های مربوط به پرداخت اصلاحات و تحویل سیستم تغییرات و همچنین پزشکی سیاست و مراقبت های بهداشتی دادخواهی مسائل.

“من نمی آمد به ترک خدمات عمومی به راحتی” Oechsner گفت Crain را. “اخلاق و اخلاق Manatt به ارمغان می آورد سازگار با خدمات عمومی. این یک فرصت بزرگ است.”

Oechsner شغل جدید را افزایش می دهد مسائل اطراف تضاد منافع که مقامات دولتی ترک بخش عمومی—اغلب در نظر گرفتن حقوق بالاتر—با اعمال نفوذ سابق خود را نزدیکی به دولت است. او به دور از اول به این حرکت در دولت. سابق DFS سرپرست ماریا Vullo تاسیس مشاوره استراتژیک شرکت در سال گذشته به توصیه شرکت های خدمات مالی او یک بار در بررسی نگه داشته شود. سابق مدیکید مدیر Jason Helgerson اجرا می شود خود را در مراقبت های بهداشتی مشاوره کسب و کار.

Oechsner گفت: او را رعایت نیویورک اخلاق قوانین که بار او را از ظاهر می شود قبل از DFS برای دو سال و برای همیشه از کار کردن در امور او را شخصا به کار گرفته شده در این سازمان است.

“کسانی که اخلاق قوانین وجود دارد به همین دلیل خوب است و من قطعا می خواهید به ماندن در سمت راست است که” Oechsner گفت. —J. L.

یک قطره استخدام صنایع رهبران آن را به عنوان گسترش دیابت پلت فرم


منهتن های دیجیتال مبتنی بر سلامت شرکت یک قطره استخدام کرده است یک جفت از رهبران صنعت برای اجرایی آن تیم است.

این شرکت روز پنجشنبه گفت که این استخدام راشل Yap مارتنز رئیس سابق ایالات متحده دیابت یکپارچه مراقبت در غول دارویی سانوفی و دکتر جینا تاجر ارشد سابق رفتاری دانشمند در پزشکی دستگاه ساز ResMed.

Martens خدمت خواهد کرد به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از مصرف کننده راه حل های تجاری و استراتژی کمک به رشد یک قطره پایه مشتری است. تاجر منصوب شده است معاون رئیس جمهور از رفتاری طراحی و علوم آوردن سال تجربه در طراحی راه حل های دیجیتال برای کمک به بیماران مزمن مدیریت شرایط از طریق مبتنی بر شواهد رفتاری مداخلات.

“این اضافات به تیم ما را قادر خواهد ساخت تا یک قطره به سرمایه گذاری بر روی آنچه که ما پیش بینی می شود یک تغییر جهت مصرف کننده-چراغ مراقبت های بهداشتی در سال 2020 گفت:” جف Dachis بنیانگذار و مدیر عامل شرکت, در بیانیه ای.

یک قطره ارائه می دهد برنامه های شخصی برای افراد مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و دیگر شرایط مزمن. آن را با استفاده از بهداشت شخصی مربیگری در ترکیب با هوش مصنوعی به ارائه مراقبت در خارج از مطب دکتر.

در اواخر سال گذشته یک قطره گفت که آن را تا به حال گسترش آن پیش بینی بینش شامل هشت ساعته قند خون پیش بینی برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است. این شرکت روز پنجشنبه گفت که این طرح را پیش بینی به زندگی مردم با دیگر شرایط مزمن این سال است.

در ماه اکتبر یک قطره اعلام کرد که خود را بی سیم متر قند کیت و لوازم آغاز شده بود فروخته شده در فروشگاه های وال مارت در سراسر کشور است. یک ماه قبل از آن این شرکت اعلام کرد که شرکت داروسازی بایر منجر خواهد آن 40 میلیون دلار سری B تامین مالی ،

راه اندازی در سال 2015 یک قطره مطرح شده در حدود 55 میلیون دلار تا به امروز و بیش از 1.5 میلیون کاربر در سراسر جهان است. —J. H.

در یک نگاه


تعطیلات: بهداشت و درمان پالس نمی خواهد, انتشار, دوشنبه, فوریه. 17 در رعایت رئیس جمهور در روز است. ما رزومه ما عادی برنامه انتشارات شنبه, فوریه. 18.

سلامت آن: Memorial Sloan Kettering تمدید ارتباط آن با سلامت الکترونیک ثبت شرکت Allscripts از طریق 2026, Becker بیمارستان بررسی شده است.

911 اورژانس: د Blasio دولت وارد $147.5 میلیون دلار قرارداد با موتورولا وستا راه حل برای تعمیرات آن 911 سیستم بیش از نه سال در این شهرستان گزارش شده است. دفتر شهردار در حال حاضر با وستا برای ایجاد راه حل های موقت پیام کوتاه ارتقاء برای 911 سیستم که پروژه عقب افتاده است و بیش از بودجه.

خنده دار ولنتاین: روز ولنتاین است و این بدان معناست که سیاست wonks در حال گرفتن به توییتر برای به اشتراک گذاشتن بهترین #HealthPolicyValetines. یکی از مورد علاقه ما تا کنون می آید از یک صدای جیر جیر با نیویورک تایمز خبرنگار سارا Kliff: “گل رز قرمز. Band-ایدز قهوه ای هستند. آنها می تواند هزینه $629. در یک شهر کانکتیکات.” یک شعر از خود شما ؟ به اشتراک گذاری آن با ما @jonlamantia و @jen_henderson1.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de