رفتن به نوشته‌ها

مراقبت های اولیه سلامت رفتاری ارائه دهندگان اصرار اقدامات برای حفظ پزشکی از راه دور دسترسی به پست-همه گیر

جامعه مراقبت های بهداشتی انجمن ایالتی نیویورک و ایالت نیویورک شورای جامعه رفتاری بهداشت و درمان خواستار سیاستگذاران را دائم telehealth اقدامات است که اجرا شده اند در طول Covid-19 بحران است.

انجمن حمایت از گروه می گویند انجام این کار کمک خواهد کرد که برای رسیدگی به سلامت اختلافات و موانع به مراقبت و کمک در جلوگیری از اجتناب شرایط و همچنین هزینه های بالاتر و اطمینان از ثبات مالی ایمنی-net ارائه دهندگان.

این گروه توصیه می کنیم که پس از همه گیر دولت باید همچنان به حمایت از یک طیف گسترده ای از پزشکی از راه دور روش از جمله بازپرداخت برای تلفن بازديد و گسترش شبکه Wi-Fi و خدمات تلفن همراه در مناطق شهری است. آنها همچنین اصرار نگه داشتن telehealth استفاده در اختیار پزشکان در همکاری با مشتریان مبتنی بر فرد بیمار نیاز و ظرفیت.

علاوه بر این گروه ها در تماس با مقامات منتخب به حداکثر رساندن نظارتی انعطاف پذیری. که شامل در ادامه به گسترش لیست از مجوز پزشکان مجاز به ارائه چنین مراقبت نیاز نیست فرد در بازديد از راه دور قبل از بازدید و سرمایه گذاری در نیروی کار آموزش و تحقیقات برای ایجاد که در آن telehealth است بیشتر موثر. این همچنین شامل دوباره گواهی-از-نیاز به الزامات و اینکه برخی ایمنی-net ارائه دهندگان نیاز به برنامه های جداگانه برای گسترش سایت های که پزشکی از راه دور است که بخش قابل توجهی از خدمات خود را تحویل مدل.

در نهایت گروه های استرس است که telehealth بازدید باید بازپرداخت در تاریخ همتراز با فرد بازدید و capitated پرداخت جایگزین مدل می تواند از بین بردن نیاز برای دولت به حساب و پرداخت برای هر یک متفاوت نوع بازدید و مراقبت از تحویل روش.

“این مهم است که به فکر می کنم در مورد چگونه telehealth می تواند ترویج ادغام سلامت رفتاری و مراقبت های اولیه و چگونه است که واقعا مهم است در طول بیماری همه گیر” گفت: Rose Duhan, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مراقبت های بهداشتی جامعه انجمن های ایالتی نیویورک.

به نیویورک حرکت در آن مرحله به مرحله بازگشایی ادامه داد: پشتیبانی از مجازی مراقبت بحرانی Duhan گفت.

“ما فکر می کنم آن می تواند واقعا موثر در مدیریت شرایط مزمن,” او گفت:. “همانطور که ما به فصل آنفولانزا آن را نیز می تواند یک راه برای کمک به کاهش گسترش انواع دیگر عفونت مسری.”

نتایج اولیه ثابت کرده اند که امیدوار کننده از حمایت گروه می گویند. گسترش نظارتی امداد و اقدامات لازم برای پزشکی از راه دور منجر به بهبود فوری در دسترسی به مراقبت.

جامعه مراقبت های بهداشتی انجمن ایالتی نیویورک گزارش می دهد که 88 درصد از دولت فدرال واجد شرایط به مراکز بهداشتی درمانی در حال حاضر ارائه مراقبت از راه دور تا فقط از 35 درصد در سال 2018 است. و یک بررسی اخیر توسط نیویورک شورای دولتی برای جامعه رفتاری بهداشت و درمان در بر داشت که پزشکی از راه دور شامل 90 درصد از بازدیدکننده داشته است و 86 درصد از درآمد برای سلامت رفتاری ارائه دهندگان.

آمار اولیه نشان می دهد کمتر no-نشان می دهد برای قرار ملاقات به عنوان یک نتیجه از مجازی مراقبت و بیمار با رضایت بالا به خصوص وقتی که می آید به تلفن بازدیدکننده داشته است این گروه گفت. و telehealth بازديد شده مالی تاسیسات برای ارائه دهندگان خدمات که گزارش سرسام آور کاهش در فرد مراقبت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و ده ها میلیون دلار ضرر در هفته در برخی از موارد است.

“این نوع از نوآوری در مراقبت های بهداشتی به دلیل” گفت: Lauri کول مدیر اجرایی جدید وزارت امور خارجه شورای جامعه رفتاری بهداشت و درمان. “در حال حاضر چالش این است که چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که تمام ارائه دهندگان که می خواهید آن را به معنی مالی و در غیر این صورت به سرمایه گذاری بر روی آن است؟”

کول گفت که نگه می دارد به ویژه برای سلامت رفتاری ارائه دهندگان که در حال حاضر عمل در حاشیه باریک و در حال حاضر در حال رسیدگی به سه بیماری های همه گیر در یک بار: مواد مخدر بحران افزایش نرخ خودکشی و Covid-19.

“ما باید هر ابزار در اختیار ما,” او گفت:. “Telehealth جایگزین نیست هر چیزی. آن را به سادگی افزایش toolbox یک پزشک و یا کارکنان خود را قادر به رسیدن و ارائه خدمات نیاز دارد.”

هدف این است که برای نفوذ و اطلاع رسانی به تصمیم گیرندگان نمی شود ترس از پزشکی از راه دور به عنوان بحران کنونی بادها پایین, او گفت:. —جنیفر هندرسون

پرستاران محلی جمهوری تجدید calls برای حفظ Mt. ورنون بیمارستان باز


ایالت نیویورک انجمن پرستاران و سیاستمداران محلی بازگشت به فیور Mt. ورنون بیمارستان در روز چهارشنبه به خود را در مورد این که دولت باید بلوک فیور از بستن این تاسیسات.

فیور اعلام کرد قصد دارد در ماه اکتبر نزدیک به 121-تخت بیمارستان و باز میلیارد و 41 میلیون اورژانس و سرپايي مرکز مراقبت در سایت های مختلف در Mt. ورنون در پایان این سال است.

سلامت سیستم نشده نشان داد که آیا آن را دنبال از طریق با کسانی که قصد دارد, اما پرستاران اتحادیه می خواهد دولت برای درهم کوبیدن آنها.

جودی شریدان-گونزالس NYSNA رئيس جمهور در نامه ای به دکتر هوارد Zucker دولت کمیسیون بهداشت و درمان در این هفته و ادعا شده که این بیمارستان در حال حاضر شروع به کاهش خدمات.

اتحادیه متهم نظام سلامت از تلاش برای دور زدن گواهینامه-از-نیاز فرآیند در حالی که کاربرد آن برای بستن این تاسیسات هنوز تحت بررسی است. شریدان-Gonzalez اشاره کرد که حدود 1400 Westchester County ساکنان درگذشت Covid-19 و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تا به حال التماس بیمارستان به افزایش ظرفیت خود را برای خدمت به بیماران است.

مونته فیور در بیانیه ای گفت که این بیمارستان باز می ماند به ساکنان Mt. ورنون. یک سخنگوی نظام سلامت کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا فیور پیش بینی هر گونه تغییر در جدول زمانی پروژه است.

بیمارستان از دست داد $2.2 میلیون نفر در سال گذشته در $70.7 میلیون دلار درآمد. ضرر خالص خود را شامل $24.3 میلیون نفر در دولت عامل کمک های مالی است که کمک به جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر.

“فیور Mt. ورنون باز است و در خدمت جامعه و بدون بسته شدن برنامه ریزی شده است به دولت ارائه شده ، ” سخنگوی گفت. “کاهش در نیروی انسانی در حال بازتابی مستقیم از استفاده کم از این بیمارستان توسط جامعه.”

Mt. ورنون شهردار Shawyn پترسون-Howard خواسته فرماندار به رد بیمارستان گواهی-از-نیاز به نرم افزار و نوار آن از کمک های مالی برای تبدیل به مراقبت های پزشکی که فیور برنامه ای برای استفاده از برای کمک به صندوق جدید سرپایی مرکز.

“رژیم صهیونیستی. Cuomo, ما به شما نیاز دارید برای رسیدن به دوستان خود در دیگر بیمارستان ها و سیستم آنها را به جدول” او گفت:. —جاناتان LaMantia

نیویورک در میان غرفه های ناشران برای باروری مراقبت در طول بحران


در طول Covid-19 بحران در 44 ایالت و ناحیه کلمبیا معرفی شده اند حدود 550 حقوق باروری و عدالت صورتحساب خود را قانونگذاران با توجه به یک گزارش جدید از موسسه ملی بهداشت باروری. نیویورک شده است یکی از غرفه خارج متحده در اقدام است.

نیویورک شد و در میان سه کشور که به صراحت شامل سقط جنین مراقبت در لیست ضروری و حساس به زمان روشهای درمانی است که ادامه خواهد داد به در دسترس باشد NIRH در گزارش اشاره کرد.

از نظر مراقبت در بیمارستان نیویورک موظف است که امکانات اجازه می دهد حداقل یک حمایت فرد در طول یک تولد NIRH گفت. حرکت ساخته شده در به رسمیت شناختن نیاز به تعادل عمومی ایمنی و بهداشت در ارتباط با Covid با تحقیقات نشان می دهد پشتیبانی مستمر در دوران بارداری نتایج جستجو در نتایج بهتر برای مادران و نوزادان است.

علاوه بر نیویورک تصویب قوانین به گسترش پرداخت های موجود خانواده-ترک مزایای به کسانی که تحت تاثیر Covid, NIRH گفت.

نیوجرسی نیز عمل کرده و در همان مناطق.

“در میان همه گیر جهانی است که بر نیاز به موقع و امن و مقرون به صرفه دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری می گوید ادامه این روند منجر به راه با تصویب فعال سیاست” گفت: آندره میلر رئیس جمهور NIRH, در بیانیه ای. “مقامات دولتی باید پر رهبری خلاء توسط دولت فدرال ما به اطمینان حاصل شود که ساکنان حفظ دسترسی به ضروری در مراقبت های بهداشتی است.”

در همان زمان NIRH اشاره کرد که نیاز به کار بیشتر در سراسر کشور به آدرس که در ایالات متحده دارای بالاترین نرخ مرگ و میر مادران در کشورهای توسعه یافته تا حد زیادی با توجه به نرخ بالا در میان زنان سیاه و زنان دیگر رنگ.

در سال های اخیر مرگ و میر مادران بررسی کمیسیون کار کرده اند برای بهبود نابرابری در مراقبت از NIRH گفت. این کار همچنان ادامه دارد که شامل پژوهش به اثر نژادپرستی و تعصب نژادی در سلامت است. —J. H.

دولت افشا $5.6 M در Covid آمبولانس قرارداد


دولت وزارت بهداشت وارد شده به قرارداد به ارزش 5.6 میلیون با 22 شرکت آمبولانس در سراسر کشور خدمات خود را به Covid مراکز فرماندهی و تست سایت, با توجه به, افشاگریهای.

در بازگشت آمبولانس شرکت EMT و پیراپزشک پاسخ تیم های موجود در بخش محلی و مراکز فرماندهی مستقر می شود به بیماران مبتلا به’ خانه های دراز مدت مراقبت از امکانات و درایو-از طریق تست سایت.

این قرارداد نشان دهنده مقدار حداکثر از دولت انتظار دارد به صرف برای مدت شش ماه قرارداد از ماه مارس تا سپتامبر. ملکه اورژانس در یانکرز دریافت بزرگترین قرارداد 1.2 میلیون دلار به دلیل آن است که پوشش مناطق مختلف با تست سایت.

Hanan کوهن, ملکه, مدیر, شرکت, توسعه, گفت که شکل یک حفره یا سوراخ مقدار و شرکت پرداخت خواهد شد با استفاده از نرخ ساعتی تعیین شده توسط دولت است.

این شرکت با دولت “آغاز شده به عنوان یک درخواست شفاهی و نورد به یک توافق کتبی برای قرارداد خدمات” کوهن گفت. “در این نقطه در زمان ما به طور کامل با عملکرد تحت این درخواست اما چیزی دریافت نشده است. آیا ما شکستن حتی در پایان این ؟ آن را خیلی زود به بگویید.”

بقیه موافقت نامه های محلی هستند برای $200,000.

دیگر محلی آمبولانس اپراتور که وارد قرارداد شامل Ambulnz منهتن; آمبولانس اورژانس خدمات بوهمیا در Suffolk County; منهست-Lakeville آتش نشانی; مینیولا داوطلب آمبولانس سپاه; پلیس شهرستان ناسائو در بخش اورژانس آمبولانس اداره; راکلند موبایل مراقبت از چستنات ریج; و استاتن آیلند بیمارستان دانشگاه. —J. L.

در یک نگاه


TELEHEALTH رویداد: هنوز هم وجود دارد زمان به ما بپیوندید بعدی, بهداشت, پالس, پخش, “پزشکی از راه دور چگونه است تبدیل به مراقبت های بهداشتی” در جولای 14. ثبت نام امروز.

بهداشت باروری: دیوان عالی کشور تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره حکومت است که اجازه می دهد تا کارفرمایان برای جلوگیری از پوشش پیشگیری از بارداری در طرح های بیمه به دلیل مذهبی یا اخلاقی اعتراض. در مورد 70,000 به 126,000 زنان می تواند از دست دادن پوشش ضد بارداری به دلیل حکم نیویورک تایمز گزارش داد.

چه کسی خبر: NYU Langone سلامت است به نام دکتر رابرت مونتگمری صندلی وزارت از عمل جراحی موثر سپتامبر. 1. مونتگمری موفق دکتر لئون پچر که در خدمت طولانی تصدی در این سمت است. پچر ادامه خواهد داد به عنوان یک عضو هیات علمی و صندلی بازنشسته. مونتگومری نیز ادامه خواهد داد تا در نقش خود به عنوان مدیر موسسه پیوند در NYU Langone.

CareMount پزشکی گفت که منصوب کرده است پیتر کلی به عنوان رئیس ارزش افسر. در نقش کلی را مدیریت CareMount ارزش عملیات کسب و کار و ریسک مبتنی بر قرارداد از جمله برخی از 50,000 مدیکر و مزیت مدیکر بیماران. او همچنین به عنوان مدیر اجرایی CareMount ACO.

اختلاف کار: ایالت نیویورک انجمن پرستاران است به دنبال کمک از ملی روابط کار هیئت مدیره برای دریافت داده ها از بیمارستان ها در سراسر شهرستان با توجه به تعداد پرستاران که در گزارش Covid-19 علائم, بودند, آزمایش, آزمایش مثبت و درخواست بیمار زمان به هر دلیلی از ماه مارس وال استریت ژورنال گزارش شده است.

مراقبت های بهداشتی در دست: Healthfirst است با انتشار یک نرم افزار تلفن همراه جدید امروز برای اعضای آن برای پیدا کردن در شبکه مراقبت و مشاهده منافع خود را. کاربران قادر خواهد بود برای دسترسی به مجازی از طریق Teladoc با استفاده از این برنامه است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول