خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت تعدیل به تغییر چشم انداز در میان همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در حالی که خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت ها خیط و پیت کردن با یک رکورد $1.45 تریلیون در خشک پودر خریداری کند به عنوان Covid-19 pandemic فرستاده آمریکا به مستند آورده و سفر کسب و کار را متوقف کند. در پایان سه ماهه اول این سال خصوصی-حقوق صاحبان سهام معاملات به پایین 21.68 ٪ در سال بیش از سال, S&P در بازار جهانی هوش یافت.

به عنوان شرکت های روی چیزی حساب کردن با متغیرهای جدید و پرسش های ناشی از کوروناویروس بحران گام های بعدی به صورت خصوصی-حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران و عدم وضوح است.

در حال حاضر شرکت های بیشتری را به سختی با ارزش کمتر بدهی تامین مالی خواهد شد به احتمال زیاد در دسترس و نمونه کارها شرکت ها نیاز به توجه بیشتری گفت: Michael Schwamm یک شریک در Duane موریس LLP که متخصص در میانه بازار ترکیب و ادغام.

◼ سعی و کوشش می شود بیشتر به چالش کشیدن

شاید بزرگترین مانع در راه ایستاده از معاملات جدید از این بیماری همه گیر شده است و تدارکات انجام کسب و کار.

مستندات و مبتنی هواپیما آن را به یک چالش در برخی موارد عدم امکان برای شرکت های کامل به علت سعی و کوشش.

◼ در حالی که بسیاری از شرکت ها را در آغوش ابزار کار از راه دور و تکنولوژی و محدودیت های آن است.

“شما می توانید تمام چیزهای که کاغذ-هدایت می شود. شما می توانید برخی از ارائه بیش از زوم” گفت: Schwamm. “اما هیچ چیز در نهایت جایگزین چهره به چهره نشست. هیچ چیز جایگزین جسمی لگد زدن لاستیک و جسمی ملاقات با مردم است.”

آن را بیش از حد به زودی به هنگام خریداری فعالیت خواهد سطح شیب دار بالا دوباره. اما در بخش هایی از کشور که بازگشایی Schwamm گفت: برخی از معاملات در حال حرکت رو به جلو است.

◼ در دراز مدت عواقب یک علامت سوال

یکی از عوامل پیچیده رو خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت است که این بیماری همه گیر را در دراز مدت اثرات. این سخت است برای گفتن که صنایع و شرکت ها خواهد بود برگشت ناپذیر آسیب دیده و آن را بهبود می یابند و هنگامی که.

شهر نیویورک املاک و دفتر واقعی است و یک مورد در نقطه است. کارفرمایان ممکن است متوجه آنها می توانید انجام دهید بدون گران قیمت و بزرگ منشی فضاهای چرا که آنها آموخته اند که کارکنان خود را می تواند کارآمد از خانه. اما برای محل که در آن مردم باید برای رسیدن به یک دفتر کارفرمایان ممکن است تصمیم آنها نیاز به فضای بیشتری را برای جلوگیری از تماس نزدیک است که اجازه می دهد تا ویروس ها مانند Covid-19 به گسترش به راحتی.

آن را نیز ممکن است که هنگامی که مردم احساس راحتی بازگشت به زندگی عمومی آنها را به طور کامل بازگشت به خود را قبل از همه گیر رفتار است.

“کارت های وحشی است چگونه کوتاه خاطرات ما هستند” Schwamm گفت. “دو سال از حال حاضر خواهد شد و ما به بازگشت به آنچه که ما قبل از ؟ یا این که واقعا باعث یک تغییر اساسی در راه مردم رفتار کنند؟”

این سوالات می توانید آن را دشوار است بدانید که شرکت ها به ارزش سرمایه گذاری. اگر همه گیر کند و منجر به ماندگاری رفتاری تغییر شاید یک شرکت است که سازماندهی همایش بزرگ نیست یک سرمایه گذاری عاقلانه است. اما اگر کنفرانس را باز گشت هنگامی که مردم احساس امنیت دوباره در حال حاضر می تواند زمان برای به دست آوردن یک کنفرانس سازمان در یک معامله است.

◼ فرصت ظهور

اما نامشخص در ماه های آینده به نظر می رسد Schwamm گفت: شرکت خواهد شد فرصت برای ضربه محکم و ناگهانی تا تلاش شرکت.

“من انتظار می رود شما خواهید دید جدید پریشانی بودجه پاپ آپ و یا شما می توانید برخی از وجوه pivoting بیشتر به پریشانی بازار,” او گفت:.

در وسط بازار Schwamm انتظار دارد که شرکت برای تمرکز بر دستیابی به شرکت های که خود را تکمیل نمونه های موجود شرکت های این روش این است که هر دو گران قیمت کمتر و کمتر خطرناک تر از مصرف بیش از سیستم عامل جدید. او انتظار دارد که برای دیدن بیشتر معاملات مربوط به earnouts که در آن دستیابی به هدف باید به دیدار برخی از اهداف مالی قبل از فروشنده دریافت غرامت کامل. Earnouts ویژه ابزار مفید به عنوان بانک شماره کمتر بدهی تامین مالی بسیار قوی است که معاملات خصوصی بسیاری از سهام شرکت ها ترجیح می دهند.

به عنوان خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت به دنبال جذاب و جدید معاملات بسیاری از تمرکز خود را بر تقویت منابع خود را.

“شرکت احتمالا رزرو پول بیشتر به حمایت از این نمونه کارها شرکت های” Schwamm گفت. “آنها باید شرکت هایی که به خوبی انجام می دهند و بعضی ها که فقط قابل. و سپس شما بزرگترین سطل—شرکت هایی که آنها فکر می کنم پایدار هستند اما نیاز به زمان و انرژی و پول به نوبه خود به برندگان.”

برای مشاهده PDF اینجا را کلیک کنید.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>