استاد داستان هنوز در حال گفت

در بهار 1970 متوسط قیمت گاز بود و 36 سنت در هر گالن بالتیمور اوریولز شد آغاز یک فصل که می شود با آنها برنده سری جهانی اریک سگال رمان داستان عشق شد پرفروش ترین و محبوب ترین فیلم بود MAS*H.

همچنین زمانی که 25 سال استاد زبان انگلیسی به نام ترل Tebbetts نقل مکان کرد به وست پوینت برای تدریس در لیون ،

نیم قرن بعد از او هنوز هم وجود دارد.

در ابتدا او و همسر دایان فکر می کردند که در نهایت ترک سواحل شرق, که در آن آنها می تواند افراط اشتیاق خود را برای حفظ تاریخی. آنها در اطراف گیر.

“قبل از این دهه بود که ما با کمک فرم و در حال اجرا Batesville حفظ ارتباط” Tebbetts گفت: در اوایل این ماه. “کالج رو به رشد نگه داشته و آن را به نظر می رسید مانند یک محل به محل اقامت بعد از همه.”

او زندگی در انگلستان ارک., تا کلاس هشتم زمانی که او با خانواده اش به لیتل راک. در اوایل موضوع مورد علاقه خود بود ریاضی. زمانی که او با حضور در لیتل راک کاتولیک بالا برای پسران, هر چند, او سقوط در عشق با ادبیات است.

“پدر [جورج] Tribou و پدر [جان] o’donnell فوق العاده بودند معلمان انگلیسی. کلاس های خود را همیشه جالب ترین. من همیشه می خواستم به یاد دوست داشتم به خاطر مدرسه … من فکر کردم من یک معلم انگلیسی و کلاس های من به عنوان جالب به عنوان خودمانی.”

او با حضور هندریکس در کانوی و زندانی به عنوان یک خبرنگار در آرکانزاس دموکرات و وال استریت ژورنال. او رفت و به تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آرکانزاس فایت.

Tebbetts می خواستم برای تدریس در یک کلیسا مربوط به کالج هنرهای لیبرال و این که چگونه او به مصاحبه در لیون در ژانویه 1970.

او برنده است سهم عادلانه خود را از جوایز و افتخارات و کمک کرده است بیش از 60 مقاله به مجلات علمی مانند F. Scott Fitzgerald نقد و بررسیاین Steinbeck بررسی و دیگران.

او همچنین می نویسد شعر است که خواننده مشتاق (چای Obreht رمان داخلی یک زمان گرینویچ) و ویرایش Philological نقد و بررسی. در ماه دسامبر بیش از 100 دانش آموزان سابق و دوستان با حضور پذیرش برای او در لیتل راک.

وقتی پرسیده شد که اگر دانش آموزان را تغییر داده اند بیش از 50 سال گذشته Tebbetts می گوید با خنده: “نه آنها تغییر نکرده بسیار است. آنچه تغییر کرده این است که آنها راه رفتن در اطراف پردیس خیره در تلفن های خود را.”

او و دایان دو پسر و یک دختر هستند و هنوز هم فعال است در حفظ Batesville را ساختمان های تاریخی.

و او نمی گذاشت در هر زمان به زودی که تعجب آور نیست. ما در طول مصاحبه Tebbetts است infectiously خوش بین و پر انرژی. او برای تلفن های موبایل مانند یک مرد است که هنوز داشتن سرگرم کننده رفتن به کار هر روز.

“شما رو به عشق آنچه شما انجام,” او می گوید. “و شما را دوست دارم آنچه شما انجام دهد زمانی که شما دریافت بازخورد از دانش آموزان به شما گفتن که شما را ساخته اند یک تفاوت.”

ایمیل: sclancy@adgnewsroom.com

SundayMonday در 02/23/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید