برنامه برای خانواده و مراقبان ممکن است بیش از حد محبوب خود خوب

Lisette Tomko بیدار می ماند تمام طول شب و خرج می کند روز خود را به خرید مواد غذایی و تغییر پوشک. او را به مراقبت از نوزاد, بلکه او 95 ساله مادر مارگاریتا که به زوال عقل و بیماری پارکینسون.

کار دشوار است و تخلیه اما Tomko نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر.

چند سال پیش مارگاریتا قرار داده شد در یک خانه سالمندان پس از monthlong بیمارستان بماند. اما Tomko نمی خواهم مادر او را به ماندن وجود دارد. کمبود نیروی انسانی و در نتیجه غفلت در زندگی می کنند و امکانات می تواند مخل به افراد مسن و معلول او احساس می شود.

Tomko در ابتدا در برابر دریافت پول از طریق دولت به مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه که اجازه می دهد تا اعضای خانواده به پرداخت برای مراقبت از افراد مسن و یا معلول عاشق ، اما مددکاران اجتماعی نگه داشته و توصیه که او اعمال می شود.

این برنامه را قادر می سازد Tomko به عنوان مارگاریتا دستیار شخصی. Tomko پرداخت می شود برای انجام این کار البته حداقل دستمزد.

آن را به سختی پر زرق و برق فرفره اما برای Tomko و هزاران نفر از خانواده های دیگر در سراسر کشور این برنامه شده است زندگی در حال تغییر, اگر صرفه جویی در زندگی.

این برنامه فراهم می کند خدمات برای برخی از 70000 بیمار و افراد معلول اجازه می دهد آنها را انعطاف پذیری برای دریافت خدمات در خانه خود و استخدام مراقبان خود را انتخاب.

اما وجود یک نقص عمده: همان است که محبوبیت رو برنامه است و تهدید آینده آن است.

رسیده برای کاهش

ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو خطاب به دولت چند میلیارد دلاری پزشکی کسری بودجه خود را تا سال 2021 بودجه پیشنهاد کرد و گفت که مدیریت مراقبت طولانی مدت و کمک های شخصی برنامه درون آن شده اند بزرگترین رانندگان از رشد هزینه های.

از سال 2014 تا 2019, ثبت نام در برنامه رشد 88% فراتر از 23 درصد افزایش جریان اصلی در مدیریت-مراقبت از ثبت نام. بین 2017 و 2018 هزینه از طریق برنامه رشد 82 درصد از رقم 1.7 میلیارد دلار به متناوب $3.1 میلیارد دلار است.

حتی قبل از بودجه شکاف, برنامه شده بود هدف از پیدا کردن مکان هایی برای کاهش هزینه ها از جمله 150 میلیون دلار است که از دولت درخواست شده در سال گذشته است.

در حالی که کسانی که در حمایت از, بررسی راه هایی برای صرفه جویی در پول می گویند انجام می دهند تا علف هرز از استفاده نامناسب از برنامه ها و تقلب بسیاری از ثبت نام نگران کاهش خواهد تاثیر منفی خود را مراقبت و استقلال است.

در سال گذشته بخش عمده ای از پتانسیل کاهش را هدف قرار داده اند شرکت هایی که ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی برای ثبت نام و ارتباط برقرار کردن با پزشکی از طرف آنها از جمله از طریق پر کردن ادعای صدور صورت حساب.

در ماه دسامبر دولت وزارت بهداشت راه اندازی یک فرآیند جدید برای تصویب و تنظیم پشتیبانی-خدمات شرکت به منظور تنظیم آنها بیشتر از نزدیک.

وزارت بهداشت همچنین قصد دارد به پرداخت پشتیبانی-شرکت خدمات متفاوت به صرفه جویی در پول: reimbursing آنها را بر اساس تعداد ثبت نام آنها در خدمت هر ماه و نه بر اساس ساعات روز:.

سوزان Aldrich, معاون اجرایی رئیس جمهور از RiverSpring برنامه های بهداشتی موافق وجود دارد اتاق را برای بهبود در مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه .

“آن را تا به برخی از ویژگی های مثبت اما من فکر می کنم وجود دارد این است که هیچ انکار وجود نقاط ضعف در این راه ما را اجرا برنامه” Aldrich گفت.

دستیاران شخصی هستند و نه تحت نظارت او اشاره کرد. RiverSpring و دیگر موفق مراقبت دراز مدت برنامه قادر به مشخص کردن دقیق ساعت که دستیاران کار می کنند. به عنوان یک نتیجه وجود دارد هیچ راهی برای تعیین قطعی این که آیا آنها در واقع کار این ساعت به آنها پرداخت شده است. می توان آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا ثبت نام در حال دریافت خدمات آنها نیاز دارند.

طراحی مجدد ازنو

برای آینده سال مالی فرماندار گفت: دولت خواهد reconvene آن مدیکید طراحی مجدد تیم که برای اولین بار جمع آوری شده در سال 2011.

“این یک فرآیند ثابت شده است که با این نسخهها کار” دولت به وزارت بهداشت سخنگوی ارین ابریشم گفت.

پس از تیم تشکیل نزدیک به یک دهه پیش, پزشکی هزینه های رفت و از تجربه رشد دو رقمی به ساخت تا نیمی از میانگین ملی—زیر 3 ٪ — برای پنج سال, او گفت:. که ذخیره مالیات دهندگان 19 میلیارد دلار در حالی که با ثبت رشد بیش از 1 میلیون نفر است.

او اشاره کرد که دولت های محلی تعیین واجد شرایط بودن برای کمک های شخصی برنامه برای پنج سال گذشته دولت بوده است با فرض اینکه تمام هزینه های پزشکی رشد از دولت های محلی.

در همان زمان سخنگوی گفت که ثبت نام در این برنامه باید نه پیشتر.

“ما نیاز به مطمئن شوید که این برنامه ها در واقع خدمت در نظر گرفته شده افراد” ابریشم گفت. “بودجه حفظ دولت تعهد کامل به برنامه های موجود در حالی که تقویت حمایت برای اطمینان از انتخاب جغرافیایی در دسترس بودن توانمندی های فرهنگی و کیفیت خدمات برای بیش از 70,000 خود هدایت مصرف کنندگان است.”

هنوز هم برخی نگران هستند

مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک انجمن ایالتی نیویورک است صبورانه مخالف کاهش و دولت جدید طرح پرداخت برای رفتن بین شرکت ها حتی در تامین پیروزی برابر نرخ های پیشنهادی در دادگاه.

“اگر آن نیست برای این برنامه که در آن این افراد بود رفتن پرسید:” برایان O ‘ Malley مدیر اجرایی انجمن. “هزینه های خانه های سنتی مراقبت هستند حداقل یک سوم گران تر است. و هزینه خانه سالمندان است و حتی بیشتر از آن.”

به عنوان مدیکید بودجه فاصله بافندگی انجمن ارائه شده دولت با چند توصیه آن معتقد است عملکرد 175 میلیون دلار صرفه جویی.

این توصیه ها شامل کاهش در reassessments از کسانی که ثبت نام در این برنامه و اجازه می دهد دستیاران شخصی به ارائه حمل و نقل به و از قرار ملاقات های پزشکی.

آنها همچنین شامل روشن است که ثبت نام ممکن است کار تنها با یک پشتیبانی-شرکت خدمات. کار با بیش از یک اجازه داده شده در برخی موارد برای حفظ دستیاران شخصی از نیاز به پرداخت اضافه کاری.

این برنامه باید پیاده سازی یک فرایند رسمی برای از بین بردن افرادی که دیگر قادر به خود را انتخاب کنید خدمات و ارزیابی مراقبت از خود ارتباط گفت. Disenrolling کسانی که دیگر نمی توانید انتخاب های خود را از این سیستم می تواند کمک به کاهش پتانسیل برای سالمند آزاری است.

این برنامه همچنین باید نیاز به پشتیبانی از خدمات شرکت به صرف یک درصد بالایی از درآمد خود را در خدمات انجمن اضافه شده است.

ابهامات باقی می ماند

به عنوان طرفداران گله به آلبانی Tomko پرداخت مشتاق توجه به تغييرات در دولت مدیکید سیاست.

او نمی داند آنچه که او انجام می دهد اگر کاهش بودجه به نحوی ساخته شده و مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه کمتر قابل دوام.

Tomko گفت: او همیشه نمی تواند تصور کنید که دیدن او و مادرش را به خانه سالمندان. “ما مانند کره بادام زمینی و ژله,” او گفت:. او امیدوار است او و هزاران نفر از خانواده های دیگر در سراسر کشور نمی تواند در مواجهه با این تصمیم به توقف ارائه مراقبت.

“بهترین مکان برای کسی است صفحه اصلی” Tomko گفت. —جنیفر هندرسون

برای خواندن این داستان را در تمامیت بازدید CrainsNewYork.com هفته آینده.

سابق سنت لوک در بیمارستان به شناخته شده به عنوان کوه سینا Morningside


کوه سینا سیستم بهداشت و درمان است و تغییر نام آن غرب هارلم پردیس کوه سینا Morningside برای منعکس کردن تغییرات سیستم ساخته شده به این تاسیسات پس از دستیابی به آن در سال 2013 است.

تغییر نام از کوه سینا سنت لوک است که به منظور انتقال 250 میلیون دلار سرمایه گذاری کوه سینا ساخته شده است وجود دارد پس از سال 2014 گفت: آرتور Gianelli جمهور از کوه سینا Morningside.

“ما شده است استراتژیسازی برای برخی از زمان در مورد زمانی که می تواند زمان مناسب برای تغییر نام به منعکس کننده سطح سرمایه گذاری و تحول است که رخ داده است در چند سال گذشته,” Gianelli گفت. “ما آماده برای یک فرصت برای معرفی بیمارستان به بیماران از جوامع اطراف آن و فراتر از آن.”

495-تخت بیمارستان است که ریشه در قدمت به سال 1846 در سال های اخیر ایجاد کرده است یک طبقه از 15 خصوصی پزشکی-فولاد اتاق خریداری شده جدید جراحی رباتیک تجهیزات و سرمایه گذاری در یک مرکز فرماندهی برای مدیریت عملیات.

کوه سینا تلاش کرده است به منظور توسعه هر یک از آن دانشگاه به عنوان یک مرکز تعالی در تخصص خاصی. برای Morningside, کسانی که قلب و عروق جراحی قلب و دیابت و غدد درون ریز, bariatric عمل جراحی, طب سالمندان و مراقبت تروما.

پس از پیوستن به کوه سینا سابق سنت لوک تلاش کرده است از نظر مالی. بیمارستان مونت سینای غربی که قبلا به نام سنت لوک-روزولت در بیمارستان مرکز گزارش از دست دادن ترکیب $51.3 میلیون در سال 2018 پس از از دست دادن $15.2 میلیون در سال 2017.

Gianelli گفت: ضرر و زیان مالی به ترتيب مربوط به بیمارستان تکیه بر مدیکر و مدیکید برای درآمد. او می خواهم برای جذب بیشتر تجاری بیمه بیماران از شمال منهتن, شهرستان Westchester و شمال نیوجرسی به تولید پرداخت بالاتر است.

“امور مالی ما در ’19 بهبود یافته در طول ’18. هنوز هم وجود دارد یک کسری” Gianelli گفت. “حرکت در مسیر درست و در نظر گرفته شده در تمامیت نظام کوه سینا Morningside خواهد بود در اطراف برای یک مدت طولانی و طولانی.” —جاناتان LaMantia

Downstate SUNY محقق می پیوندد جهانی, گروه تحصیل coronavirus


Downstate SUNY بهداشت دانشگاه علوم است که مصرف یک ژنومی با رویکرد پرداختن به رمان coronavirus.

Sergios-اورستیس Kolokotronis متخصص اپیدمیولوژی در Downstate SUNY مدرسه بهداشت عمومی اتحاد پیوست یک گروه جهانی از دانشمندان در بررسی یک پایگاه داده از آخرین ژنومی اطلاعات در مورد کوروناویروس.

این گروه—که همچنین شامل Academia Sinica در تایوان; دانشگاه فنی مونیخ; دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و دانشگاه ویسکانسین—آیا برنامه ریزی به منظور توسعه یک درمان یا واکسن. بلکه دانشمندان امیدوارند برای قرار دادن قطعات لازم در محل برای کسانی که خواهد شد Kolokotronis گفت.

از طریق زمان واقعی از داده های سازمان بهداشت جهانی, چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگر سازمان های سلامت این گروه در حال مطالعه مشخصات ژنتیکی از ویروس آن را به عنوان ارائه خود را در هر بیمار است. آن را نیز به دنبال متغیرهای دیگر مانند زمانی که بیماران خاص شروع به نشان دادن علائم جایی که آنها شده اند و کسی آنها شده اند ،

“ما در حال تلاش برای درک تاریخ طبیعی این رویداد” Kolokotronis گفت. تعیین سرعت که این ویروس جهش ژنتیکی و همچنین به عنوان چگونه آن را ندارد بنابراین مهم خواهد بود به آینده بهداشت عمومی تلاش.

این گروه امیدوار است برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مناسب است که به موسسه قرنطينه بيماران آلوده. دانشمندان فکر می کنم کار خود را کمک خواهد کرد که در تعیین موثرترین درمان بیماران مبتلا به اجرای پروتکل برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و توسعه ضد ویروسی درمان و واکسن برای ویروس. —J. H.

بیمارستان دریافت تایید برای جدید قلبی cath labs


آن را در مورد برای تبدیل شدن به بسیار ساده تر برای پیدا کردن یک مرکز مراقبت های بهداشتی به انجام آنژیوپلاستی.

دولت بهداشت و سلامت شورای برنامه ریزی اعطا هشت متقاضیان توانایی برای باز کردن جدید کاتتریزاسیون قلبی آزمایشگاه است که در آن قلب و عروق می unclog قلب و عروق و یا رفع انسداد در مورد یک حمله قلبی.

جزیره ادم ساده لوح بیمارستان ژاکوبی مرکز پزشکی لنکس بهداشت روستای گرینویچ و Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در شهر مورد تایید به عنوان به خوبی به عنوان مدر بیمارستان, رحمت, مرکز پزشکی پلینویو بیمارستان و بیمارستان سنت جوزف در لانگ آیلند.

این شورا شده است با تصویب این پروژه در منطقه ای امواج—دره هادسون آمد اول پس از دولت سست و مقررات مربوط به آن امکانات می توانید برای باز کردن قلب cath labs. قبلی استاندارد تا به حال مورد نیاز این مرکز به انجام 300 روش از یک سال, اما مقررات جدید نیاز به تنها 36 اضطراری angioplasties سالانه است.

این قوانین هستند در نتیجه از به رسمیت شناختن است که این روش را تبدیل به امن تر و بیشتر بیمارستان ها بخشی از نظام سلامت است که عمده دانشگاهی و مراکز پزشکی برای نظارت بر برنامه های جدید.

در یک موضوع جداگانه به تصویب شورای کوه سینا بث اسرائیل برنامه های کاربردی خود را 696-تخت تسهیلات و باز 70 تخت بیمارستان چند بلوک دورتر در شرق 14th Street به عنوان به خوبی به عنوان یک 115-تخت رفتاری مرکز بهداشت در پایین سمت شرق است.

دو اعضای شورا رای دادند در برابر این نرم افزار از جمله سیاست های بهداشتی مشاور Howard برلینر. “70-تخت مراقبت حاد در بیمارستان در بخشی از شهر نیویورک است که رشد جمعیت به نظر من بیش از حد کوچک است.”

دیگر اعضای شورا از جمله صندلی جفری Kraut صحبت در حمایت از برنامه با توجه به 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری کوه سینا ساخته شده در اولیه و مراقبت های تخصصی در جنوب 34th Street.

این برنامه تصویب شد با برخی احتمالات نیاز بث اسرائیل به افتخار تعهدات برای ایجاد یک بیمار جهت برنامه ریزی و کسب و کار و مطالعه امکان سنجی در مورد اینکه آیا آن را می تواند باز کردن یک مرکز زایمان.

سخنگوی کوه سینا گفت: ساخت و ساز آغاز خواهد شد بعد از این سال با بیمارستان جدید انتظار می رود برای باز کردن در سال 2023 و رفتاری مرکز بهداشت میله میله برای 2022. او گفت که این سیستم را به جامعه آگاهانه به عنوان پروژه پیشرفت می کند. —J. L.

در یک نگاه


چه کسی خبر: کارول گومز است مدیر عامل جدید از دانشگاه استونی بروک در بیمارستان. Gomes شده بود به بیمارستان افسر ارشد عامل در شش سال گذشته بوده و در خدمت به عنوان مدیر عامل موقت.

دستمزد سرقت: دولت دادستان کل Letitia جیمز گفت که او تا به حل و فصل برای $250,000 با Cathay اکسپرس حمل و نقل در کوئینز پس از این شرکت نتوانست به درستی پرداخت 125 کارکنان. این شرکت فراهم می کند که نقص در دسترس سواری قلم در دستمزد اضافه کاری و نمی مطابق با حداقل دستمزد مورد نیاز در برخی از موارد است.

تعجب اسکناس: یک پیشنهاد جدید در کنگره به آدرس تعجب صورتحساب های پزشکی استفاده نمی کند و معیار پرداخت به حل و فصل بیمه اختلافات با بیمارستان مدرن بهداشت و درمان گزارش شده است. اگر این لایحه تبدیل به قانون این امر می تواند یک پیروزی برای بیمارستان های محلی که استدلال کرده اند معیار را در نتیجه کاهش پرداخت بیمه.

ACA مورد: دیوان عالی ایالات متحده نشان داد آن را در نظر بگیرید که آیا به سرعت پیگیری موارد که بر سرنوشت قانون مراقبت مقرون به صرفه در طول یک Feb. 21 خصوصی, کنفرانس, عصر ایران, قانون گزارش شده است. اگر آن تصمیم می گیرد برای شنیدن موارد آن می تواند موضوع یک تصمیم تا پایان ماه ژوئن است.

پایگاه داده حقوق و دستمزد: اتمام Crain را 2019 سلامت پالس جبران پایگاه داده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma