پروژه های با پتانسیل: سه جایزه و 1500 جلسات در برلیناله شرکت-تولید بازار

Category: وب وایر Comments: No comments

در برلیناله شرکت-تولید بازارسه جوایز نقدی اعطا شده است به انتخاب فیلم سینمایی پروژه ها.

این Eurimages تولید مشترک جایزه توسعه وقف با 20000 یورو رفت به این پروژه وجود دارد دو نوع از مردم در این جهان (کارگردان: Onur Saylak) در یکشنبه شب ارائه شده توسط شرکت های تولید Liman فیلم و b.من.t هنر از ترکیه است. با جایزه فیلم اروپایی بودجه سازمان Eurimages پشتیبانی از توسعه بیشتر این پروژه است. ذکر ویژه رفت و به الکتریکی کودکبه کارگردانی سیمون Jaquemet از سوئیس و تولید شده توسط 8horses. داوران و اعضای این سال فیلم صندوق نماینده النا Kotová (جمهوری چک) تولید کننده Giorgos Karnavas (یونان) و جهان نماینده فروش Marie-Pierre Vallé (فرانسه).

دو بیشتر جوایز آن نیز ایجاد شده است در برلیناله شرکت-تولید بازار برای سال اهدا شد امروز: با VFF استعداد برجسته جایزه در مقدار 10000 یورو VFF – Verwertungsgesellschaft der Film und Fernsehproduzenten (فیلم و تلویزیون تولید کنندگان حقوق انجمن – حمایت از پروژه آخرین بهشت روی زمین (کارگردان Sakaris Stórá) از جزایر فارو بود که ارائه شده در برلیناله شرکت-تولید بازار توسط تولید کننده Jón چکش. در حال حاضر پس از سال 2004 VFF شده است اعطای جوان و امیدوار استعداد پروژه از “استعداد پروژه بازار” که در برلین شرکت-تولید بازار سازماندهی در همکاری با برلین استعداد. تولید دیپاک Rauniyar از نپال و دیانا Almeida از برزیل نامزد شدند این سال است. آنها همچنین به پروژه های خود را به شرکت کنندگان در برلین شرکت-تولید و بازار و هر یک از دریافت یک جایزه 1000 یورو است.

این ARTEKino جایزه بین المللی می رود برای ذوباین پروژه از بلژیک مدیر Veerle Baetens, تولید شده توسط Savage فیلم. با این جایزه است که با وقف از 6000 یورو ARTE افتخارات هنری برجسته پروژه از برلین شرکت-تولید و بازار.

در 17 برلین شرکت-تولید بازارتولید از 36 ویژگی انتخاب پروژه فیلم ملاقات با همکاری تولید کنندگان و سرمایه داران. بیش از 1500 one-on-one جلسات با شرکای بالقوه مناسب در میان تقریبا 600 شرکت کنندگان به دقت برنامه ریزی شده. کتاب برای فیلم سازگاری و سری پروژه ها نیز ارائه شده است. آنها تمرکز زمین رویدادها “کتاب ها در جشنواره” و “Co-Pro Series”. بیش از 300 فیلم ها و سریال ها شده اند که به دنبال شرکای در برلین شرکت-تولید بازار در چند سال گذشته در حال حاضر تکمیل شده است. دو نفر از آنها بخشی از برلیناله برنامه های این سال است.

از شرکای اصلی از برلین شرکت-تولید بازار هستند MDM – Mitteldeutsche Medienförderung و خلاق اروپا – رسانه برنامه اتحادیه اروپا است.

محل و بیشتر شریک است برلین مجلس نمایندگان.

در برلیناله شرکت-تولید و بازار است و بخشی از اروپا در بازار فیلم.

عکس: Eurimages شرکت تولید و توسعه جایزه 2020 – از چپ به راست: Martina Bleis (رئیس برلیناله شرکت-تولید بازار) روبرتو Olla (Eurimages), Onur Saylak (b.من.تی arts), نادر Öperli (لیمن فیلم), Giorgos Karnavas (Eurimages جایزه هیات داوران), النا Kotová (Eurimages جایزه هیات داوران), Hakan Günday (نویسنده), Marie-Pierre Vallé (Eurimages جایزه هیات داوران), Alessia Sonaglioni (Eurimages)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>