ترویج اعتماد اطلاعات در COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

Coronavirus همه گیر است بر اهمیت حصول اطمینان از محتوای به اشتراک گذاشته شده در LinkedIn معتبر است و می توان اعتماد کرد.

از اوایل ماه مارس ما تحویل داده و اخبار و دیدگاه در مورد کوروناویروس از رسمی و منابع قابل اعتماد همه سرپرستی تیم ما از 65+ لینک ویراستاران. ما ایجاد یک “گزارش ویژه: کروناویروس” جعبه در سمت راست بالای صفحه اصلی ما و اطمینان داد که تا زمانی که اعضای جستجو برای کلمات یا هشتگهای مربوط به این ویروس در آنها مشاهده این پوشش ، از طریق ما روزانه مختصر و مفید از ویژگی های آن می رسد 46 میلیون نفر در 96 کشور ما تحویل به موقع و به روز رسانی مربوطه به اعضای ما.

ما همیشه ممنوع غلط و گمراه کننده محتوا اما ما به تازگی به روز شده در جامعه حرفه ای ما سیاست های روشن شود که اطلاعات در تناقض ارشاد از پیشرو جهانی بهداشت سازمان ها و مقامات بهداشت عمومی نیز مجاز بر روی پلت فرم. این شامل ساخت ادعای پشتیبانی نشده در مورد این ویروس را ریشه یا پست که تطهیر جدیت همه گیر و همچنین بی پایه و اساس درمان و یا درمان. و ما متعهد به همکاری با همکاران صنعت از جمله مایکروسافت برای مبارزه با تقلب و اطلاعات غلط در مورد COVID-19.

ما همچنان به ساخت امن و قابل اعتماد و حرفه ای در جامعه ما اعضای نیاز به ماندن آگاهانه و سازنده در طول این زمان نامشخص است. بیشتر از همیشه قبل از ما در این با هم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه محصولات و خدمات مایکروسافت در حال ترویج اطلاعات قابل اعتماد در پاسخ به COVID-19 اینجا کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>