مدیر اموال شکایت بیش از سرب در رنگ انطباق

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شاه بلوط Holdings مدیر این ملک در برانکس موفق به انجام سالانه بازرسی ها منجر خطرات واصل طرح دعوی در دادگاه توسط دولت دادستان کل روسيه.

عکس: سارا Blesener برای وال استریت ژورنال

ملک مدیر نظارت بر بیش از 6000 واحد آپارتمان در 134 ساختمان در شهر نیویورک شده است noncompliant با سرب رنگ مقررات دولت دادستان کل Letitia جیمز گفت: پنج شنبه.

در یک دعوی خانم جیمز متهم شاه بلوط منابع از عدم شناسایی که آپارتمان خانه کودکان زیر 6 سال به عنوان شهر قانون نیاز دارد. مدیر اموال که بیشتر در عمل آپارتمان در کم درآمد و با درآمد متوسط در جوامع در برانکس نمی انجام سالانه تحقیقات از این آپارتمان برای خطرات است که می تواند باعث مسمومیت با سرب مانند رنگ پوست طرح دعوی در دادگاه مدعی.

در یک بیانیه ناتانیل Ari Weisbrot یک وکیل به نمایندگی از اموال مدیریت شرکت گفت: “هر زمان شاه بلوط آگاه می شود سرب شرایط آنها بلافاصله remediated. همه قوانین و مقررات به دنبال دارد به این نامه است.”

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه های ایالتی در برانکس. خانم جیمز گفت این یکی از اولین ثبت شده توسط یک ایالت نیویورک دادستان کل در زیر شهر نیویورک دوران کودکی پیشگیری از مسمومیت با سرب عمل که رفت به اثر در سال 2004.

“هر نیویورکر سزاوار صلح از ذهن است که خود را صاحبخانه زیر تمام قوانین طراحی شده برای محافظت از ساکنان و مهمتر از همه حفاظت از کودکان” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از هفت طبقه مسکونی اجاره ساختمان در برانکس که شاه بلوط مدیریت.

خانم جیمز گفت که او آگاه از هر گونه تایید موارد مسموميت با سرب در کودکان که زندگی در خواص مدیریت توسط شاه بلوط. اما او نام این شرکت را به اتهام عدم رعایت قانون فاحش و گفت که مدیر اموال بارها و بارها موفق به همکاری با تحقیقی سوالات.

دفتر دادستان کل گفت که شاه ادعا noncompliance کشف شد به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به سرب و رنگ رعایت مقررات سراسر شهر بود.

مسکن حفظ و توسعه کمیسر لوئیس کارول گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که آژانس او را صادر کرده است نزدیک به 500 نقض مالکیت به صاحبان و مدیران پس از او آژانس آغاز شد انجام citywide حسابرسی سرب-رنگ-رعایت مقررات در ماه دسامبر.

بیش از دو سوم از صاحبان املاک که حسابرسی توسط این سازمان نیست در انطباق با سرب رنگ مقررات با توجه به شهر داده است.

شاه بلوط منابع می تواند جریمه تا $10,000 در هر تخلف به گفته یک سخنگوی خانم جیمز.

طرح دعوی در دادگاه مدعی است که شاه بلوط بارها و بارها تایید شده در اجاره است که آن را به حال انطباق با دوران کودکی پیشگیری از مسمومیت با سرب در قانون مورد نیاز, حتی اگر آن را نداشته است.

آقای Weisbrot وکیل گفت: اموال-شرکت مدیریت ارائه شده دادستان کل هزاران صفحه از اسناد و مدارک اثبات انطباق آن با قانون.

شهر نیویورک و سازمان مسکن اپراتور کشور بزرگترین عمومی-مسکن سیستم تلاش کرده است تا با رعایت فدرال سرب-رنگ مقررات. از آن شده است در زیر قرار داده شده فدرال نظارت بر, در بخشی به دلیل عدم انطباق و چون زودتر تحقیقات نشان داده حدود 2500 آپارتمان آلوده به سرب است که اشغال شده و یا اغلب بازدید توسط کودکان با سن کمتر از 6.

متی Chachere یک دیرین مستاجران, حقوق, مدافع گفت که این امکان وجود دارد که دادستان کل طرح دعوی در دادگاه می تواند به دنبال بیشتر پرونده های حقوقی.

“هیچ کس نمی داند در این نقطه چه در مقیاس عدم است,” او گفت:. “این فقط نوک کوه یخ. امیدوارم این مورد را شروع به توجه به آن است.”

نوشتن به تایلر Blint-ویلز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>