مالیات بر ملک امداد شهرستان ارسال خواهد منابع مالی و نزدیک به آستانه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

د Blasio دولت نمی خواهد حمایت از لایحه ای برای ارائه به مبارزه صاحبخانه اموال امداد مالیاتی به دلیل آن را تهدید می کند برای محدود کردن یکی از شهرستان چند باقی مانده درآمد قابل توجهی جریان فقط به نیویورک چهره 9 میلیارد دلار کسری.

اما برخی از نمایندگان مجلس و صاحبان املاک می گویند صنعت املاک و مستغلات می تواند به توقف خرد بدون که تسکین.

“ما باید برای کمک به هر دو طرف معادله به منظور جلوگیری از سقوط بازار املاک و مستغلات و اقتصاد” عضو شورای شهر کالمن Yeger گفت: در طول یک کمیته مالی شنوایی. “اگر ما در حال صحبت کردن در مورد انجام کاری برای مستاجران, ما باید قادر به تشخیص است که در طرف دیگر است که مستأجر است و صاحبخانه است که به حفظ ساختمان خود را پرداخت کارکنان و بدیهی است که پرداخت شهر نیویورک است.”


این شورا در نظر دارد لایحه ای را که تسلیم مالیات بر دارایی برای پرداخت های تجاری صاحبان مبارزه به دلیل Covid-19. این حرکت را ارائه پول نقد به صاحبخانه که وظیفه حفظ خواص خود را بدون همان درآمد اجاره. اما این امر می تواند در هزینه های شهر را مالیات بر درآمد, بزرگترین منبع درآمد نیویورک دریافت هر سال در زمانی که دیگر درآمد کمبود آورده Covid-19 فرستاده اند این شهر را به یک بحران مالی.

دولت نمی خواهد حمایت از این لایحه حمایت شده توسط Councilwoman مارگارت چانه مگر آن تنگ است شامل کمتری کسب و کار گفت: Jeffrey برشی معاون کمیسر امور مالی گروه.

خواص واجد شرایط برای امداد رسانی در حال حاضر هستند کسانی که ارزیابی در 250.000 دلار یا بیشتر که صاحبان جمعی پرداخت 70 درصد از این شهر سالانه مالیات بر درآمد برشی گفت.


“اکثریت قریب به اتفاق از کسب و کار خواهد بود واجد شرایط بدون در نظر گرفتن اندازه ملک و میزان مالیات با توجه,” او گفت:. “حتی اگر یک بخش از کسب و کار واجد شرایط تصمیم گرفتند به این برنامه در این شهر موقعیت نقدی خواهد بود به احتمال زیاد به شدت تحت تاثیر قرار.”

چانه گفت: این قانون به منظور کمک به کوچک صاحبخانه آنهایی که بزرگ نیست.

“بسیاری از این ساختمان ها بستگی تجاری مستاجرین اجاره به پرداخت مالیات بر اموال” چانه گفت و اشاره کرد که بسیاری از مستاجران تجاری خود را تعطیل کسب و کار.

اما این شهر نباید تصویب لایحه ای که ارائه کمک به صاحبان اموال که قادر به پرداخت مالیات خود جورج Sweeting معاون مدیر مستقل بودجه گفت.

مایکل فارست یک صاحبخانه در پایین سمت شرق شهادت داد که بخش عمده ای از درآمد خود را از یک رستوران که تعطیل کرده است. مارک میلر یکی دیگر از صاحبخانه گفت که او تلاش کرده است به کار با تجاری مستاجر در مورد اجاره اجاره موافقت نامه های او را دریافت کرده است رادیو سکوت و هنوز با همان هزینه های سربار او همیشه کرده است.

حتی اگر مالیات دریافت کند معوق صاحبخانه هنوز هم چهره اضافی هزینه بهره برای پرداخت اواخر متعدد نمایندگان مجلس و صاحبان اموال شکایت جمعه.

چانه را لایحه کاهش پرداخت بهره است که صاحبان املاک را به دست بیش اواخر مالیات از 18 درصد به 7.5 درصد. صاحبخانه گفت که هزینه شد و هنوز هم بیش از حد بالا است.

“این شهرستان است که در واقع بهره گیری از این بیماری همه گیر برای ایجاد یک سود گفت:” رابرت آلتمن یک وکیل برای ملکه و برانکس ساختمان انجمن.

اواخر هزینه بالا برشی گفت: از آنجا که شهرستان متکی بر خواص با ارزش یک چهارم از یک میلیون دلار برای پرداخت مالیات خود را در زمان.

این یکی از آخرین مداوم منابع درآمد باقی مانده برای شهر Sweeting گفت.

“IBO نشان می دهد تاسیسات دقت,” او گفت: “مبادا این شهرستان خطر تضعیف آن مهم ترین منبع درآمد.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>