دادستان: 3 مردان رسم به تهدید و ارعاب وگاس تظاهرات

Category: آرکانساس Comments: No comments

لاس وگاس — سه نوادا مردان با روابط سست جنبش راست افراطی دفاع از سرنگونی دولت ایالات متحده دستگیر شده اند با تروریسم اتهامات مرتبط با در چه مقامات می گویند توطئه برای جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس.

دادستان فدرال می گویند که سه مرد سفید با نظامی ایالات متحده تجربه هستند و متهم به توطئه برای انجام یک طرح آغاز شد که در ماه آوریل در رابطه با اعتراض به بازگشایی کسب و کار بسته به دلیل coronavirus.

اخیرا آنها به دنبال سرمایه گذاری در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پس از یک افسر فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا دادستان گفت.

سه مرد دستگیر شدند شنبه راه را برای اعتراض در مرکز شهر لاس وگاس پس از پر کردن قوطی های گاز در یک پارکینگ و ساخت کوکتل مولوتف در بطری های شیشه ای با توجه به یک کپی از شکایت کیفری به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

“مردم حق دارند به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. این مردان هستند آشوبگران و محرکین. نقطه نظر خود را به گسترش اعتراضات به خشونت” نیکلاس Trutanich ایالات متحده وکیل در نوادا گفت: AP. او با اشاره به آنچه که او به نام “واقعی و مشروع خشم” بیش از فلوید مرگ است.

این شکایت در ایالات متحده دادگاه منطقه در لاس وگاس در روز چهارشنبه گفت: آنها خود را شناسایی به عنوان بخشی از “boogaloo” جنبش که ایالات متحده دادستان گفت: در سند “یک اصطلاح مورد استفاده توسط افراط گرایان به معنی آمدن جنگ های داخلی و/یا سقوط تمدن است.”

Stephen T. Parshall, 35, Andrew T. Lynam جونیور 23 و William L. Loomis, 40, برگزار می شد در $1 میلیون دلار اوراق قرضه در هر کلارک زندان شهرستان روز شنبه با توجه به سوابق دادگاه. Lynam است از حومه هندرسون و دیگران از لاس وگاس.

شکایت گفت: Lynam است ارتش reservist با Parshall قبلا داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی و Loomis قبلا داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی.

هر یک در حال حاضر چهره دو اتهام فدرال — توطئه برای تخریب و نابود کردن با آتش و مواد منفجره و در اختیار داشتن سلاح گرم ثبت نشده. در دادگاه دولت آنها بوده است متهم به جرم توطئه تروریسم و مواد منفجره در اختیار داشتن. Trutanich گفت: آنها را تحت پیگرد قانونی قرار در هر دو حوزه های قضایی است.

“این نوع از برنامه ریزی و قصد باعث ضرب وشتم terroristic و تحمل نخواهد شد” گفت: Steve Wolfson منطقه وکیل در لاس وگاس.

وکیل مونتی Levy, نمایندگی Loomis کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت پرونده و بلافاصله پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا او می نمایندگی Loomis در دادگاه فدرال.

معاون مدافع نمایندگی Parshall کاهش یافته است به نظر و وکیل منصوب به نمایندگی Lynam بلافاصله پاسخ به پیام.

محرمانه خبرچین ملاقات Lynam و Parshall در اوایل مارس تجمع در لاس وگاس خواستار بازگشایی اقتصاد دولت فدرال شکایت گفت. این مردان بودند که حمل سلاح گرم و Lynam گفت: گروه “بود نه برای شوخی و که آن را برای افرادی که می خواستند به خشونت سرنگونی دولت ایالات متحده” با توجه به شکایت.

این خبرچین گفت که در طول یک مارس 27 جلسه Parshall و Loomis “مورد بحث و باعث حادثه به تحریک هرج و مرج و احتمالا شورش در واکنش به مرگ مشکوک” یک مرجع به Floyd.

Loomis اظهار داشت: او می خواست به firebomb قدرت پست با توجه به خبرچین در شکایت کیفری.

اما در 28 مه Lynam دستور به رعایت شورش اتفاق می افتد در سراسر کشور و استفاده از این حرکت به عنوان یک نیروی محرکه به احتمالا اقدام علیه هزینه ایستگاه در دریاچه مید در فدرال زمین در شمال سد هوور در 30 مه. اهداف دیگر مورد بحث شامل ایالات متحده خدمات جنگل رنجر ایستگاه شکایت گفت.

این خبرچین اعلام کرد که Parshall و Loomis’ “ایده پشت این انفجار بود به امید ایجاد ناآرامی های مدنی و شورش در سراسر لاس وگاس است.”

آنها می خواستند به استفاده از حرکت از شورش اتفاق می افتد در سراسر کشور به دلیل فلوید مرگ “به هم بزنید امیدوارم به اندازه کافی سردرگمی و هیجان که دیگران دیدن انفجار و حضور پلیس و شروع به شورش در خیابان ها از خشم” شکایت گفت.

در مارس 28-29 ماموران اف بی آی مشاهده Parshall خرید وسایل آتش بازی در یک قبیله ای سفر پلازا و او نشان داد به خبرچین که او بطری های شیشه ای ژنده پوش و بنزین کوکتل مولوتف, شکایت گفت.

در مه 30, همه سه و خبرچین موافقت کرد که به شرکت در زندگی مهم اعتراض در مرکز شهر لاس وگاس شکایت گفت.

اتهامات آمده است که مقامات امنیتی هشدار می دهند که “خشونت اپورتونيست” شده اند جسارت در سراسر کشور با حمله به مقامات اجرای قانون اعتراض.

در یک جمعه داخلی هوش, ارزیابی, U. s. Department of Homeland Security مقامات هشدار داد “این می تواند منجر به افزایش بالقوه کشنده درگیری با اجرای قانون مقامات به عنوان خشونت اپورتونيست به طور فزاینده نفوذ مداوم در اعتراض به فعالیت است.”

AP به دست آمده یک کپی از این سند که به نقل از تیراندازی لاس وگاس افسر پلیس در جریان تظاهرات و دو تن دیگر از ماموران تیراندازی یک مرد مسلح در نزدیکی یک دادگاه فدرال.

“مأموران اجرای قانون همچنان به عنوان هدف اصلی از حملات اسلحه گرم هر چند حوادث چند شب گذشته درگیر خشونت اپورتونيست تیراندازی به جمعیت معترضان به” ارزیابی متحده است.

ضد دولت “boogaloo” جنبش سست شبکه ای از علاقه مندان به اسلحه که اغلب اکسپرس پشتیبانی برای سرنگونی دولت ایالات متحده. نام خود را از یک مرجع به یک فیلم 1984 عاقبت به نام Breakin’ 2: Electric Boogalooیک کلمه کد برای دومین جنگ داخلی — که به شوخی به نام “جنگ داخلی 2: Electric Boogaloo.”

این جنبش ریشه در آنلاین مم فرهنگ اما coronavirus همه گیر تبدیل شده است به یک کاتالیزور برای دنیای واقعی فعالیت است. بسیاری از “boogaloo” پیروان نشان داده اند تا در covid-19 مستند تظاهرات مسلح با تفنگ و تاکتیکی جلیقه بیش پیراهن هاوایی و leis نود “بزرگ لواو” اشتقاق از جنبش نام.

در حالی که برخی از “boogaloo” مروج اصرار آنها نیست واقعا برای دفاع از خشونت و اجرای قانون مقامات می گویند آنها را خنثی بمب گذاری و تیراندازی توطئه توسط افرادی که در ارتباط با جنبش و یا حداقل استفاده از آن اصطلاحات است.

اطلاعات در این مقاله این بود که با کمک کن Ritter, Jake Bleiberg و مایکل Kunzelman از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>