آن زمان دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه آنها بحث بسته شدن در روز جمعه آن را داشته اند بیش از یک هفته پس از منصفه شنیده می شود یکی از شاکیان بازشماری آنچه دادستان توصیف به عنوان یک ننگین برخورد جنسی با خوار Hollywood mogul.

در این روز از Weinstein وکلا به نام شاهدان که شک و تردید در مورد شاکیان’ شهادت در آورده یک کارشناس که صحبت در مورد خاطرات گرفتن فازی با گذشت زمان و ارائه یک حماسه hourslong استدلال بسته نقاشی دادستان پرونده به عنوان یک “شوم داستان” و اتهامات به عنوان “پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف.”

در حال حاضر دادستان نگاه به تمرکز داوران را با توجه به عقب بر شاکیان که شهادت و دلخراش حساب ادعا تجاوز, مجبور, زیر کلیک در دهان, اتوبوس, خود ارضایی, هرزه گزاره ها و مصاحبه تجارب است.


چندین زن شهادت داد که Weinstein نادیده گرفته و درخواست از “هیچ هیچ هیچ” را به عنوان او حمله آنها. زن Weinstein متهم تجاوز به زن گفت: او را به خشونت کشیده شد زمانی که او نمی تواند راه خود را و است که “اگر او شنیده کلمه” نه ” آن را مانند یک ماشه برای او.”

زن دیگری به یاد می آورد Weinstein sneering, “شما هرگز آن را در این کسب و کار این است که چگونه این صنعت کار می کند” زمانی که او خندید کردن پیشرفت.

داشتن آخرین کلمه قبل از هیئت منصفه شنیدن دستورالعمل و شروع به تعمق در سه شنبه دادستان نیز باید پاسخ برخی از این دفاع را می زند در مورد آنها.

رئیس در میان آنها است که این دو Weinstein متهم است با حمله شد اپورتونيست که با میل و رغبت ضامندار به بار قدرتمند تولید کننده و acquiesced به رابطه جنسی با او را از آنجا که آنها فکر آن را کمک خواهد کرد تا حرفه خود را.

Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور در دهان یک زن متفاوت Mimi Haleyi در سال 2006. دیگر شاکیان شهادت به عنوان بخشی از یک محاکمه تلاش برای نشان می دهد او با استفاده از همان تاکتیک به قربانی بسیاری از زنان در طول سال.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست و اگر او بخواهد به شناسایی publicly.

دادستان وظیفه دارد پیچیده شده است به این دلیل که زنان او را به اتهام آزار نمی رها Weinstein پس از این اتهام مواجه است.

یک روانشناس که برای شهادت دادستان گفت: اکثر قربانیان تجاوز جنسی همچنان به تماس با مهاجم خود را. این دفاع را تصرف کردند و بر ادامه تماس و مواجه با برخی از شاکیان با آب گرم و ایمیل و دیگر ارتباطات با Weinstein که در ادامه برای ماه ها یا حتی سال بعد به اتهام حملات.

در بحث بسته شدن روز شنبه, Weinstein وکیل دانا Rotunno متهم دادستان از ایجاد جهان متناوب که “نوار زنان حس مشترک استقلال و مسئولیت است.”

“در جهان خود آنها و نه حتی مسئول نشستن در کامپیوتر خود را با ارسال ایمیل به کسی که در سراسر کشور” Rotunno گفت: در اظهارات است که رفت و در بیش از 4½ ساعت. “در این اسکریپت قدرتمند است و تبه کار و او را بسیار جذاب و بزرگ است که هیچ زنی تا کنون می خواهید به خواب با او به طور داوطلبانه. پشیمانی وجود ندارد در این جهان تنها پشیمانی تغییر نام داد و به عنوان تجاوز به عنف.”

دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi-Orbon است انتظار می رود به ارائه بسته شدن جمعه استدلال برای تعقیب. او دیرین دادستان در دادستان منطقه منهتن و یک جانباز از موارد بالا مشخصات و لحظات.

در سال 2017, او برنده یک اعتقاد در بدنام decadesold صورت تان پاتز یک کودک تصویر در کارتن شیر پس از او ناپدید شد و در سال 1979. او نیز به رهبری اتاق در سال 2011 تجاوز به پرونده سابق صندوق بین المللی پول, رهبر, دومینیک استراوس کان شد که در نهایت کاهش یافته است.

یک چیز منصفه باید انتظار شنیدن از Illuzzi در روز جمعه استدلال بسته است یک یادآوری است که Weinstein نیست همیشه نگاه به عنوان ضعیف به عنوان او در دادگاه.

روز سه شنبه پس از دفاع استراحت و داوران چپ برای روز Weinstein وکلا sparred با Illuzzi بیش از طرح او به ذکر است که چگونه ظاهر فیزیکی خود را به طور قابل توجهی تغییر از زمان به اتهام ضرب و جرح.

Weinstein است hobbled به دادگاه هر روز با یک واکر, پارکینگ, دستگاه پشت میز دفاع. وکلای او می گویند آن نیاز به دلیل اخیر عمل جراحی برگشت اما Illuzzi گفت: به نظر می رسید بیشتر شبیه به یک سرپا نگه داشتن قرار دادن وجود دارد منصفه’ همدردی.

“من قصد ندارم به استدلال آقای Weinstein ندارد, بیماری های فیزیکی در حال حاضر” Illuzzi گفت: قاضی James Burke. “اما من می تواند استدلال می کنند که نه مرد این شاهدان را دیدم.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im