دادستان اصرار انکار اولیه, زندان, آزادی برای Madoff

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برنارد Madoff نباید اوایل منتشر شده از زندان حتی اگر بیماری کلیوی جان او در ماه دادستان گفت: به عنوان آنها ذکر محدوده و قدر خود را در دهه پونزی که هزینه هزاران نفر از سرمایه گذاران میلیاردها دلار است.

بیش از 500 قربانی نوشته شده بود به یک دادگاه فدرال منهتن قاضی به مخالفت با آزادی های اولیه برای 81 ساله Madoff از 150 سال حبس اعمال شده در سال 2009 در حالی که تنها 20 یا 4 درصد از نویسندگان نامه, پشتیبانی, آن, دادستان گفت.

Madoff تا به حال نشان داده “عمده فروشی و عدم درک جدی از جنایات خود و عدم دلسوزی برای قربانیان خود را تاکید است که او سزاوار دلسوز انتشار خود” دادستان گفت.


دادستان ذکر شده در نامه های متعدد از قربانیان از جمله یکی از یک زن که گفت شوهرش از 40 سال اقدام به خودکشی پس از یادگیری از تقلب و یکی دیگر که در آن 84 ساله قربانی گفت: “چرا باید به او نشان داده شود و شفقت هر زمانی که او تا به حال هیچ کدام برای خود بسیاری از قربانیان؟”

Madoff وکیل خواسته بود که از او منتشر شد در اوایل تحت نظر یک برنامه است که اجازه دلسوز برای آزادی برخی از زندانیان در صورتی که کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند.

اداره فدرال زندانها موافقت کرده است او کمتر از 18 ماه به زندگی می کنند اما را رد کرده است آزادی های اولیه بر اساس آن “را به حداقل رساندن شدت از خود جرم است.”

Madoff است محدود به یک صندلی چرخدار در حالی که او در جنگ ترمینال بیماری کلیه و بیماری های دیگر وکیل خود گفت: در اوایل ماه فوریه دادگاه پرونده.

وکیل براندون نمونه گفت: Madoff پشت بند و کفش های طبی و مجاز است به کمک یک زندانی همراه به عنوان او رنج می برد از گرفتگی عضلات پا, ضعف, خستگی و با استفاده از اکسیژن ظرف برای از بین بردن تنگی نفس.

“دولت به رسمیت می شناسد جدی طبیعت Madoff بیماری و به طور کلی او واجد شرایط برای یک جمله کاهش” نمونه گفت: در بیانیه شنبه شب. “Madoff با وجود آنچه که دولت ممکن است ادعا است پشيمان برای رفتار خود. یک پاسخ خطاب به دولت دیگر نظرات ثبت خواهد شد.”

Madoff خود را آغاز کرد حکم ماه پس از اعتراف به خانواده اش و دیگران که $17.5 میلیارد به او سپرده توسط هزاران نفر از سرمایه گذاران هرگز سرمایه گذاری حتی اگر او ادعا کرد که آن را به حال رشد در ارزش ده ها میلیارد دلار است. در آن زمان تنها چند صد هزار دلار باقی مانده است.

خود طرح Ponzi برآورد شده برای شروع در اوایل 1980s نابود شده و یا فلج کردن امور مالی بسیاری از افراد و سازمان های خیریه در سراسر جهان.

دادستان گفت: در پرونده چهار شنبه, Madoff زنده اسراف با استفاده از پول سرمایه گذار برای خرید یک $4.4 میلیون منهتن صفحه اصلی صندوق $6.5 میلیون وام برای یک خانه در نانتاکت و برای تامین مالی دو قایق بادبانی به ارزش $11.5 میلیون و حقوق خانهدار و یک قایق شخصی کاپیتان.

در استدلال برای دلسوز انتشار برای Madoff نمونه به نام مشتری خود را جمله “نمادین” گفت: آن داده شد برای قصاص بازدارندگی و برای قربانیان.

او استدلال دلسوز انتشار مناسب بود در نور از خود بیماری ترمینال امید به زندگی کمتر از 18 ماه و “جامعه ما ارزش و درک از شفقت است.”

اگر فرید Madoff زندگی می کنند با یک دوست از نظر مالی پشتیبانی مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی, نمونه نوشت.

نمونه را بلافاصله اظهار نظر در چهارشنبه ارسال توسط دادستان.

هفته گذشته Irving H. پیکارد یک متولی منصوب به بهبود پول برای Madoff را قربانیان گزارش شده است که $13.93 میلیارد بازیابی شده و تقریبا همه از آن شده بود توزیع معنای نزدیک به 70 درصد از مجاز و زیان گزارش شده توسط Madoff مشتریان خواهد شده اند پرداخت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>