در 26 داستان ها و 318 پا تازگی افتتاح برج آپارتمان در 123 لیندن بلوار. بيشترین بیش از آن تکه از بروکلین. چند ساختمان در منطقه را بسیار گذشته 7 داستان—و شروع 123 لیندن طبقه هشتم ساکنان می توانید به وضوح ببینید به منهتن.

برج دوبله PLG یکی از گرانتر تحولات جدید در چشم انداز Lefferts باغ-Flatbush مرز. شروع اجاره حسابداری برای سه ماه-تخفیف رایگان هستند $2,126 برای studios $2,667 برای یک خوابه واحدهای $3,495 برای واحد های دو خوابه $4,518 سه خوابه واحد است.

بالا به عنوان آنها ممکن است به نظر می رسد این اجاره به طور کلی کمتر گران تر از آن دورتر غرب در بروکلین در محدوده هایی مانند پارک شیب ویلیامزبرگ-Greenpoint و پراسپکت هایقتس. متوسط اجاره در قصبه بود $2,991 در ماه دسامبر ارزیاب میلر ساموئل یافت.


PLG علاوه بر این دارای امکانات بسته بندی منحصر به فرد برای مجاورت. آن را شامل دو استخر و یک مرکز تناسب اندام, یک coworking سالن و خدمات دربان.

حرکت هایی آغاز شده در ماه دسامبر و لیزینگ آغاز شده و از چند ماه قبل است. حداقل چند ده آپارتمان در حال صحبت برای یعقوب گفت Entel, مدیر املاک مسکونی برای Moinian توسعه یافته که برج با Bushburg خواص.

Entel گفت: برج کشیده شده تا بسیاری از مستاجران از بروکلین. برخی می خواهند به نزدیکی Downstate SUNY مرکز پزشکی-Kings County Hospital, چند بلوک از شمال شرقی گفت: در حالی که دیگران می خواهند به نزدیکی چشم انداز پارک به شمال غربی.

“ما شاهد بسیاری از مردم از درون محله—مناطق مانند شیب پارک که در آن هنوز هم گرانتر اما بسیاری از محصولات قدیمی” Entel گفت.

جدیدتر ساختمان های مسکونی در این منطقه اگر چه تقریبا به عنوان بلند شامل 200 لیندن بلوار.—که در آن لیست فعال در بیش از 2100 $در ماه برای یک خوابه واحد با توجه به Streeteasy—و 88-92 نمدار محل سکونت پروژه در حال ساخت آن را آغاز کرده فروش است.

این لایو پروژه های در حال تغییر از خیابان که در آن Flatbush مطابق با چشم انداز پارک مدار.

این ساختمان در 88-92 نمدار و 200 لیندن مثلا جایگزین سازه که شامل کم افزایش خانواده های تک خانه ها; 123 نمدار خود را جایگزین 4-داستان خانه سالمندان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im