اعتراض راجرز محکوم نژادپرستی و خشونت پلیس

Category: آرکانساس Comments: No comments

راجرز — یک گروه از معترضان صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و خشونت پلیس جمعه شب در خارج از شهرستان سالن.

اعتراض یکی از بسیاری از سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

چند صد نفر در راهپیمایی در سراسر شهرستان در سالن برگزاری نشانه هایی است که خواندن چنین چیزهایی به عنوان “Color جرم نیست,” “End سیستماتیک نژاد پرستی” و “چگونه بسیاری از نبود فیلم برداری?”

آنها همچنین شعار می دادند “چه بود ؟ جورج فلوید. او چه می گویند ؟ “من نمی توانم نفس بکشم'” “Black lives matter” و بیشتر.

معترضان همچنین به زانو در مقابل شهرستان سالن برای مقدار از زمان به درک چوین زانو در Floyd گردن-هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

گالری عکس: تظاهرات علیه خشونت پلیس در راجرز ” http://nwamedia.photoshelter.com/gallery/Rogers-Protest-Against-Police-Brutality-June-5-2020/G0000Xa3StqcncTI/C0000jKJdKVOyk48

معترضان خواسته Benton County عدالت از صلح کری Perrien اسمیت به ترک پس از او به آنها گفت: وجود انجمن های عمومی در جلسات عمومی از جمله راجرز شورای شهر که در آن آنها ممکن است صحبت می کنند به مقامات دولتی که او گفت نمی تواند آنها را بشنود از پشت علائم و یا رسانه های اجتماعی. برخی از معترضان گفت: آنها رسیده به خود را به مقامات دولتی اما نمی شنیده. معترضان احاطه اسمیت به عنوان او در حال مصاحبه با یک تلویزیون اخبار خدمه پس از آن و شعار “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

Aaron Clark, 32, Joplin, Mo. گفت: او در اعتراض به وحدت. کلارک سابق Northwest Arkansas, ساکن, او گفت:. او گفت: ماموران پلیس باید صحبت شده است با معترضان و یادگیری در مورد نگرانی های خود را. آن را سخت برای پلیس یک جامعه شما نمی دانید که, او گفت:.

جسیکا گلپر, 36, از فایت گفت که او نمی سازماندهی این رویداد اما صحبت با راجرز شهردار گرگ Hines و رئیس پلیس هیز جزئی از قبل هماهنگ با شهر.

گلپر گفت: جنبش است و دیگر فقط در مورد سیاه, خشم, اما همچنین پاسخگویی.

“ما انتظار تغییر,” او گفت:.

گلپر گفت که او احساس راجرز شهرستان رهبران و افسران پلیس بودند و فوق العاده در مقایسه با بنتون ویل که شلیک گاز اشک آور در تظاهرات در اعتراض اوایل این هفته.

“همانطور که ما پیش بینی آینده در اعتراض راجرز, من می خواهم شما بدانید که راجرز یک جامعه متنوع که در آن تمام صداها توجه و شنیده” Hines گفت: قبل از اعتراض. “ما به طور کامل از حق خود را به مسالمت آمیز جمع آوری و اعتراض به این رویداد غم انگیز. افسران ما را از حضور در تمام تظاهرات. لطفا به یاد داشته باشید که آنها در انجام وظیفه هستند و از آنها دستور و نه چشم پوشی و یا تحمل هر گونه خشونت یا رفتار غیر قانونی به منظور حفظ صلح و اطمینان از ایمنی همه شرکت کنندگان است.”

افسران پلیس ایستاده بود در حومه که در آن بسیاری از معترضان به عنوان اعتراض صورت گرفت. اعتراض آغاز شد و حدود 7 p. m. به عنوان حدود 8:45 p. m., اعتراض, به نظر می رسد برای ادامه صلح آمیز باشد و پلیس به نظر نمی رسد به دخالت و یا استفاده از زور است.

معترضان زانو زدن جمعه در اعتراض به خشونت پلیس در چمن از راجرز شهرستان سالن.
(NWA Democrat-Gazette/چارلی Kaijo)

NW اخبار 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>