معترضان علیه خشونت پلیس مارس برای عدالت و برابری در شمال لیتل راک

Category: آرکانساس Comments: No comments

در آینده با هم به تقاضای عدالت و برابری بود موضوع روز سه شنبه در شمال لیتل راک یکپارچه در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی در تجمع و راهپیمایی.

بیشتر جوانان-رهبری تجمع برگزار شد در مقابل دیگر فرصتی وزارت در ویللو سطریت از جایی که شرکت کنندگان در راهپیمایی به شمال لیتل راک اداره پلیس.

“افراد جوان می تواند به ما امید” North Little Rock School District عضو هیئت مدیره مدرسه و شهرداری نامزد تریسی استیل گفت: در این رویداد است. “آنها به ما امید برای فردایی بهتر.”

داوسون تیگ, 18 سال, پیر North Little Rock دبیرستان فارغ التحصیل گفت که او تصمیم به برگزاری این رویداد از آنجا که او نمی تواند خاموش شود دیگر هیچ.

“من نمی خواهم برای ادامه روند سفید سکوت وقتی که می آید به مسابقه,” او گفت:. “من می خواستم به مردم North Little Rock چیزی برای متحد کردن پشت. من می خواستم به کسانی که ناراحت کننده مکالمات به طور طبیعی است.”

تیگ گفت: دیدگاه های سیاسی و طرز فکر تغییر هنگامی که او شاهد مرگ و میر ناشی از Ahmaud Arbery جورج فلوید و دیگران در حالی که او را از حالت عادی خود محیط مدرسه با توجه به covid-19 بیماری همه گیر.

“نژاد پرستی است نه یک مسئله سیاسی,” تیگ گفت: “از آنجا که سیاست درباره سازش و این بدان معناست که ما در حال گفتن مردم سیاه و سفید زندگی خود هستند چیزی است که ما باید برای رسیدن به سازش است.”

سخنرانان در رویداد به طور مداوم به چالش کشیده مردم در تمام سنین برای مبارزه با نژاد پرستی و بی عدالتی در هر جنبه از جامعه است.

“اجازه ندهید که این جنبش بود یکی دیگر از Tik Tok یا هشتگ” اسکندریه ویلیامز یک سال 2020 North Little Rock دبیرستان فارغ التحصیل گفت.

گرگ کلارک یک کشیش در Sylvan تپه کلیسا از مسیح نیز به چالش کشیده کلیساها به درگیر شدن در مطالبه عدالت و تماس علیه نژاد پرستی. او با استفاده از داستان کلیساها در آلمان نازی آواز بلندتر به عنوان قطار حمل افراد به اردوگاه های کار اجباری تصویب به غرق کردن فریاد می زند.

“بنابراین بسیاری از کلیساها فقط آواز کمی بلندتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>