تجمع اعتراضی در کنگره برای هفتمین شب متوالی

Category: آرکانساس Comments: No comments

حدود 75 نفر برگزار شده در مراحل کنگره آمریکا در لیتل راک در مدت کوتاهی قبل از 7 p. m. روز شنبه با وجود پراکنده رعد و برق در حال حرکت از طریق این منطقه بخشی از ادامه تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

هنگامی که یک سخنران با یک بلند گو حرف زدن خواسته جمعه چگونه بسیاری از مردم حضور خود را ابتدا در اعتراض به حدود نیمی از این گروه مطرح شده دست خود را.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.facebook.com/arkansasonline/videos/588913055350626]

سخنران که کاهش یافته است شناسایی می شود گفت که او آموخته است که اعتراض باعث ناراحتی. او با اشاره به اعتراض های اخیر در برادوی و غرب سوم خیابان هنگامی که بیش از بیست نفر بودند دستگیر و برای مسدود کردن ترافیک. آن را ناخوشایند برای این افسران را به ایستادگی کردن در گرما و در برخی موارد از لحاظ جسمی حمل دور تظاهرکنندگان بودند که دروغ گفتن در جاده سخنران توضیح داد.

دیوید Timmer, 33, معاون کلانتر با Pulaski County, کلانتر, سپس خطاب به جمعیت. او در آغاز با دادن معترضان خود را نشان شماره.

Timmer که سفید است, به جمعیت گفت که آن روز خود را خاموش و او در بیان اول خود را اصلاح حق با آنها ایستاده.

او در توصیف احساس خشم در تصویری از فلوید مرگ و خوشحال در خبر است که هر چهار افسران بازداشت فلوید متهم شده اند در ارتباط به مرگ او.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>