معترضان سهام از جشن منطقه در سیاتل

Category: آرکانساس Comments: No comments

سیاتل — پس از روز از گاهی درگیری های خشونت آمیز با معترضان در سیاتل تا حد زیادی خارج از محله ای که در آن معترضان ایجاد کرده اند یک جشنواره-مانند صحنه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف واشنگتن از رژیم صهیونیستی. جی Inslee و شهردار جنی Durkan در توییتر بیش از این وضعیت گفته آنها “بودن به سخره و بازی در یک سطح است که کشور بزرگ ما هرگز قبل از دیده می شود” و این که این شهر بر گرفته شده است توسط “آنارشیست ها.”

“نگاهی به بازگشت به شهرستان خود را در حال حاضر” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “اگر شما آن را انجام نمی, من خواهد شد.”

این “کاپیتول هیل خودمختار منطقه” فنر بعد از پلیس روز دوشنبه حذف موانع در نزدیکی شرق حوزه و اساسا رها ساختار پس از ماموران با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و فلش چتری بیش از آخر هفته برای متفرق کردن تظاهرکنندگان آنها گفته بودند حمله و آنها را با پرتابه.

رییس جمهور در این sparred قبل با Inslee و Durkan — هر دو لیبرال دموکرات. Inslee قبلا به دنبال آن نامزدی ریاست جمهوری.

Inslee توییتی پنج شنبه که مقامات دولت نمی خواهد اجازه می دهد تهدید نظامی و خشونت از کاخ سفید است. “ارتش ایالات متحده خدمت می کند برای محافظت از آمریکایی ها نه شکنندگی ناامن رئیس جمهور” او هنوز توییتی.

در این منطقه راه اندازی شده توسط معترضان در سراسر امتداد چند بلوک در کاپیتول هیل که در آن ده ها تن از مردم نشان می دهد تا گوش دادن به سخنرانان خواستار تغییرات به نیروی پلیس نژادی عدالت و جبران خسارت برای سرخپوستان آمریکایی گروه بر روی زمین که, شهر سیاتل تاسیس شد.

نشانه اعلام “شما در حال ورود رایگان کاپیتول هیل” و “هیچ پلیس co-op” در امتداد پیاده رو جایی که مردم فروش آب و سایر اجناس.

“افرادی که شما اینجا را ببینید باید همه با هم آمده چون ما دیدن بی عدالتی در سیستم ما و ما می خواهیم به بخشی از راه حل” گفت: Mark Henry جونیور از زندگی مهم است.

هنری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد جمع آوری شد بی اساس است. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید با ما تماس بگیرید تروریستی اگر او دوست دارد اما آنچه که شما می بینید در اینجا این است که مردم گرد هم آمدن و دوست داشتن یکدیگر,” او گفت:.

بیش از آخر هفته پلیس به شدت از انتقاد اعضای شورای شهر و دیگر انتخاب رهبران. پس افسران تماس های گرفته شده خود را تاکتیک تظاهرات را تا حد زیادی شده است صلح آمیز است.

مقامات پلیس می گویند که آنها به دنبال بازگشایی حوزه. در یک کنفرانس خبری روز شنبه, دستیار ارشد دیانا Nollette گفت: موانع برداشته شد از مقابل ساختمان پس از آن شد flashpoint بین ماموران و معترضان.

Nollette گفت: حوزه شده است تا سوار به دلیل معتبر تهدیدات که این امر می تواند تخریب و یا سوخته. او از ارائه جزئیات بیشتر در مورد تهدیدات و هیچ آتش سوزی گزارش شده در این سایت.

او گفت: تظاهرات و راه اندازی خود را موانع که در حال تهدید آمیز برخی از ساکنان.

رئیس پلیس کارمن بهترین ارسال یک پیام ویدئویی به افسران پنج شنبه که در آن او گفت که تصمیم به ترک کاپیتول هیل حوزه نبود او و او عصبانی بود در مورد آن. او همچنین تصریح کرد که پلیس شده بود مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم در طول تظاهرات.

“در نهایت این شهر به دیگر برنامه ای برای ساخت و relented شدید فشار عمومی” بهترین گفت.

در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری نه بهترین و نه Durkan روشن ساخته است که تصمیم گرفت که پلیس باید ترک حوزه.

Durkan گفت: با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد سیاتل است که گوش دادن به جامعه است نه ضعف بلکه یک قدرت است.

“یک رهبر واقعی را در سراسر کشور در اعتراض به غم و اندوه در بسیاری از جوامع از رنگ به خصوص سیاه و سفید ما جوامع و تماس به یک ضد نژادپرستانه در جامعه به عنوان یک فرصت برای امریکا است. یک فرصت برای ساخت بهتر ملت,” او گفت:.

معترضان گفته اند که آنها می خواهم برای دیدن در این حوزه تبدیل به یک مرکز و یا مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر از اجرای قانون است.

شهرستان Councilwoman Kshama Sawant اختلاف حساب از خشونت و یا تهدید و ارعاب توسط معترضان در منطقه در کاپیتول هیل و گفت: آن را بیشتر شبیه به یک خیابان عادلانه با بحثهای سیاسی و یک دایره درام.

“جناح راست منتشر شده است شایعاتی که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از بی قانونی و جرم و جنایت در حال وقوع در کاپیتول هیل خودمختار منطقه, اما از آن است که دقیقا در مقابل آن” گفت: Spike یک سوسیالیست و یک منتقد Durkan و پلیس.

Spike گفت: او می خواهد در این حوزه به “تبدیل به یک منبع عمومی است که در واقع می تواند مفید برای جامعه است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط لیزا Baumann از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>