تظاهرات تحمل به عنوان فلوید سوگواری

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — دهها هزار نفر از معترضان در جریان به پایتخت کشور و دیگر شهرهای بزرگ روز شنبه در یکی دیگر از بسیج علیه خشونت پلیس در حالی که جورج فلوید یاد شده در کارولینای شمالی شهر توسط عزاداران که منتظر ساعت برای یک نگاه اجمالی از او تابوت طلایی.

وسایل نقلیه نظامی و افسران در خستگی بسته بسیار از مرکز شهر واشنگتن به ترافیک قبل از راهپیمایی. تظاهرات بزرگ نیز در زمان مکان در سراسر ایالات متحده و خارج از کشور از جمله در لندن و پاریس و برلین و سیدنی در مجموع تولید شاید بزرگترین روز بسیج فلوید پس از مرگ 12 روز پیش به دست پلیس در مینیاپولیس.

ده ها تن از تظاهرات دربسته در محیط یک هفته تقریبا ثابت تظاهرات که دارای عقاید فراتر از هر چیزی در این کشور دیده می شود در حداقل یک نسل است. پس از قسمت های مکرر خشونت در مراحل اولیه پس فلوید مرگ جمعیت در ایالات متحده منتقل شده به یک آرامش تنور در روزهای اخیر.

در فیلادلفیا و شیکاگو راهپیمایان شعار می دادند انجام شده علائم و گاهی اوقات به زانو در سکوت. هر دو تظاهرات مسالمت آمیز گشوده.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=EaFY9f4zo5g]

در واشنگتن کثیری از معترضان با حضور در کنگره ملی بازار و در محله های مسکونی. بسیاری از گروه ها به سمت کاخ سفید است که غنی شده با جدید شمشیربازی و اقدامات امنیتی اضافی.

آنها با حضور در بنای یادبود آبراهام لینکلن که در آن انفرادی, سیاه, مرد التماس سفید مردم را به دیدن دنیا را از طریق چشمان یک زن گفته نوه او که یک روز او افتخار خواهد بود او حاضر بود.

تظاهرکنندگان بسته بندی شده 16th, خیابان نزدیک کاخ سفید راهپیمایی همراه K خیابان و فراوان در چینی. آنها ریخته شده بر روی یک بزرگراه بین ایالتی.

آنها مطرح مشت و bullhorns به دادگاه تجدید نظر به تاریخچه و قول داد به شنیده می شود.

لافایت مربع که در آن سنگین حصار امنیتی مسدود شده و هر گونه رویکرد به کاخ سفید یک بلوک دور شد یک نقطه کانونی در تمام طول روز.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=b6Tb_nd4p8I]

جمعیت تحسین به عنوان شهردار موریل Bowser خود راه می رفت همراه بخشی از 16th Street که او تغییر نام Black Lives Matter پلازا.

هنر Lindy یک نسل پنجم Washingtonian فریاد زد “معاون رئیس جمهور Bowser خود” به عنوان شهردار قدم با.

“این خیلی فوق العاده است برای دیدن همه مسالمت آمیز اعتراض — پوشیدن ماسک” Bowser خود گفت. او به نام پلیس فدرال اقدامات دوشنبه در مقابل “مردم را” گفت که روز شنبه او “تحت فشار قرار دادند و ارتش دور از شهر ما.”

قبلا Lesley ادموند و 45 زندگی می کند که در Anacostia به لافایت مربع حصار با پسرش, رجینالد Izlar جونیور 10. او عینک یک توپ آبی و کلاه خاکستری تی شرت های مزین با نام اول از قهرمانان “مالکوم هریت مارتین مایا & Frederick.”

“این یک لحظه تاریخی 400 سال در ساخت” ادموند گفت. “پسر من باید در اینجا. این یک محوری لحظه. من هرگز دیده می شود این در طول عمر من است. درست مثل من هرگز فکر نمی کردم باراک اوباما خواهد بود رئیس جمهور. تا زمانی که این اتفاق افتاد.

واشنگتن دیده می شود روزانه تظاهرات هفته گذشته — عمدتا صلح آمیز است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=r5yubGe4tZY]

تظاهرات گسترده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گلف رفت و آمد مکرر در Doral, Fla., فقط در خارج از میامی که در آن حدود 100 معترض جمع شده بودند. تلاش برگزار شد Latinos برای زندگی مهم است.

جورج فلوید سوگواری

در Raeford, N. C., یک شهر کوچک در نزدیکی فلوید را زادگاه فایت یک خط طولانی از مردم تشکیل شده خارج از اراده کلیسای باپتیست در حال انتظار برای ورود در گروه های کوچک. در خصوصی یادبود فلوید در روز بعد عزاداران سنگ همراه با یک گروه کر. بر روی صفحه نمایش در مقابل کلیسای کوچک بود و یک عکس بزرگ از فلوید و یک پرتره از او آراسته با یک فرشته بال و هاله.

این خط از مردم در حال انتظار برای مشاهده تابوت شامل خانواده ها با فرزندان جوان و نوجوانان است.

هنگامی که یک نعش کش تحمل فلوید را در تابوت وارد شعارهای “قدرت سیاه و سفید,” “جورج فلوید” و “نه عدالت بدون صلح” تکرار از زیر پوشش ورودی.

معترضان و حامیان آنها را در دفتر می گویند که آنها مصمم هستند به نوبه خود فوق العاده فوران خشم و غم و اندوه به تغییر به ویژه با توجه به سیاست های پلیس.

یکی از واشنگتن معترضان پاملا رینولدز گفت که او به دنبال پاسخگویی بیشتر برای پلیس.

گالری تصاویر: تظاهرات در سراسر آمریکا و جهان 6-6-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/67floyd/]

“قوانین حفاظت از آنها, بنابراین من نیاز به تغییر قوانین و پس از آن که راه آنها در واقع می توانید به اعدام محکوم شده به دلیل یک اتهام است نه اعتقاد راسخ گفت:” 37 ساله معلم سیاه و سفید.

در میان تغییرات او به دنبال این است که فدرال ممنوعیت پلیس chokeholds و یک نیاز برای پلیس را می پوشند دوربین بدن.

ترزا مطلوب, 68, یک معلم بازنشسته و نماینده املاک و مستغلات اعتراض در اوهایو خانه ملت در کلمبوس تا به حال یک دستور کار گسترده تر در ذهن است.

“من به دنبال مقرون به صرفه مسکن, سیاسی, عدالت, زندان, اصلاحات تمام توپ از موم,” او گفت:.

“جهان پس از گوشهء چشم راست در حال حاضر … با مردم در حال مرگ از ویروس ها و افراد در حال مرگ در زندان ها و افراد در حال مرگ به دلیل وجود مواد غذایی کافی نیست.”

اصلاح طول می کشد در مرکز صحنه

برخی از ملموس مراحل در حال حاضر گرفته شده است.

در مینیاپولیس شهرستان اعلام ممنوعیت chokeholds و گردن محدودیت توسط پلیس و نیاز به افسران سعی کنید برای جلوگیری از هر گونه دیگر افسران آنها استفاده نامناسب از زور است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور دولت-پلیس-برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک neckhold که مانع از جریان خون به مغز.

دموکرات ها در کنگره در حال آماده سازی یک جارو بسته از پلیس اصلاحات.

به عنوان در حال حاضر پیشنهاد آن را به طور قابل توجهی تغییر قانون فدرال و نیاز متحده و محلات به ایجاد تغییرات خود را مانند سازماندهی اجباری تعصب آموزش به دریافت بودجه فدرال.

آن را ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری سوء رفتار پلیس و نیاز است که سازمان های اجرای قانون گزارش داده در استفاده از زور و همچنین ممنوعیت خاصی چوک-نگه می دارد و شیوه های دیگر استفاده می شد که در درگیری با پلیس که در سمت چپ آمریکایی های سیاه و سفید مرده است.

خانه انتظار می رود که برای رای دادن در این لایحه به نام عدالت در پلیس عمل 2020 با پایان ماه. رهبر اکثریت جمهوری خواه میچ مک کانل گفت: اتاق نگاه می مسائل.

در صورت تصویب این لایحه بازنویسی عناصر کلیدی فدرال قانون مربوط به سوء رفتار پلیس به آن را آسان تر برای محاکمه مأموران اجرای قانون و برای افرادی که قربانیان چنین شیوه برای بازیابی خسارت.

علاوه بر این دموکرات ها هستند پیشنهاد برای تغییر استاندارد فدرال برای استفاده از زور توسط ماموران از “معقول” به تنها زمانی که آن را “لازم است برای جلوگیری از مرگ یا آسیب جدی بدن.”

این لایحه نیاز است که فدرال ماموران با استفاده از deescalation تاکتیک ها و استفاده از نیروی مرگبار تنها به عنوان آخرین چاره. کمک های مالی به دولت و سازمان های محلی می تواند نیاز آنها را به انجام همان.

در مواد مخدر فدرال موارد قانونگذاران قصد پیشنهاد ممنوعیت “بدون دست کشیدن از” حکم که اجازه می دهد تا پلیس وارد محل اقامت بدون هشدار و یا خود را شناسایی و تشویق متحده به انجام همان.

این امر همچنین محدود کردن انتقال تسلیحات نظامی به دولت و ادارات محلی.

این لایحه همچنین شامل یک ماده است که می تواند مجازات فدرال نفرت و جنایت.

تظاهرات رفت و برگشت کشور

در جای دیگر در این کشور تظاهرات برگزار شد شنبه.

در آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: او بلند است چه بوده است برنامه ریزی شده 8 بعد از ظهر شنبه مقررات منع رفت و آمد پس از بازداشت بودند روز جمعه گزارش داد در گرجستان بزرگترین شهرستان. شهر شده بود تحت مقررات منع رفت و آمد شبانه از قبلی جمعه هنگامی که یک مرکز شهر اعتراض محلول به پنجره-فوق العاده آتش سوزی و غارت.

در سیاتل هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و دیگران — در بسیاری از آزمایشگاه کت و scrubs — راهپیمایی به سالن شهرستان در صبح روز شنبه. یکی از نشانه گفت: “پرستاران زانو زدن با شما نیست بر شما.” یکی دیگر گفت: “خشونت پلیس و نژادپرستی هستند اضطراری برای بهداشت عمومی.”

در کالیفرنیا هزاران نفر از تظاهر کنندگان در خیابان های سان فرانسیسکو, Sacramento, Simi Valley, San Diego و جاهای دیگر در سراسر کشور روز شنبه.

مقامات در دالاس در روز شنبه برداشته یک شب حکومت نظامی که بوده است در محل قرار داده و پس از چند روز تظاهرات خشونت آمیز.

در دنور یک قاضی فدرال است و محدود کردن پلیس با استفاده از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و دیگر nonlethal سلاح علیه مردم در اعتراض به خشونت پلیس. پلیس گفت که آنها را مطابق با دستور ولی امر درخواست برای برخی از تغییرات با توجه به محدودیت نیروی انسانی و دوربین.

در فلوریدا, فلوریدا تایمز اتحادیه گزارش داده است که “زنان از Southland” مجسمه جکسون بود که با هایش قرمز رنگ و با برچسب حروف BLM دلالت سیاه زندگی مهم است. مجسمه شده است در این شهر مؤتلفه پارک از سال 1915 و فعالان سیاسی شده اند و به دنبال حذف آن است.

مقامات در پراویدنس, R. I. گفت: آنها نه فقط پس از دستگیری یکی از بزرگترین تظاهرات در تاریخ اخیر در شهر بزرگ زندگی می کند ماده تظاهرات به خود جلب کرد که حداقل 10,000 معترضان مسالمت آمیز.

BUFFALO, N. Y., افسران شارژ

در ضمن در نیویورک دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله می گوید که سقوط کرد به عقب بر روی پیاده رو و در بیمارستان بستری شد.

رابرت McCabe, 32 و هارون Torgalski, 39, که تسلیم شنبه صبح التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم.

آنها آزاد شدند بدون وثیقه. دو حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر حادثه است.

اگر محکوم به جرم اتهام ضرب و شتم آنها به هفت سال زندان.

McCabe وکیل تام برتون گفت: پس از تفهیم اتهام دادستان که ندارد هیچ زمینه ای به اتهام جنایت. او گفت مشتری تزئین نظامی کهنه کار با سابقه پاک به عنوان یک افسر پلیس است.

“هیچ کس در آغاز روز خود را به قصد صدمه دیده این همکار” برتون گفت. او افزود که اگر قربانی تا به حال به دنبال دستورات به پشت “هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است.”

تلفن پیام باقی مانده بود با Torgalski وکیل.

این فیلم نشان می دهد که مرد به عنوان دیرین فعال مارتین Gugino نزدیک شدن به خط helmeted افسران برگزاری باطوم به عنوان آنها پاک تظاهرکنندگان از نیاگارا مربع در اطراف زمان 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

ده ها تن از بوفالو افسران پلیس بودند که خشم خود را بیش از همکار افسران تعلیق پا را از بخش کنترل جمعیت واحد جمعه.

این استعفا افسران نیست ترک شغل خود را در دسترس نباشد.

جمعیت خارج از وظیفه افسران آتش نشانان و دیگران جمع شده بودند روز شنبه در خارج از دادگاه در حمایت از متهم ماموران و تشویق می کردند زمانی که آنها منتشر شد.

کشورهای دیگر وزن در

در لندن هزاران نفر از تظاهرکنندگان با تجمع در میدان پارلمان. آنها به زانو در سکوت و شعار Floyd به نام قبل از اینکه کف حافظه خود را و سپس شروع ماه مارس است.

حدود 15000 نفر جمع شده بودند در قلب منچستر, انگلستان در حالی که از 2,000 مردم پیوست و در تظاهرات در ویلز سرمایه کاردیف.

در پاریس صدها نفر از مردم جمع شده در میدان کنکورد در سرپیچی از پلیس ممنوعیت تظاهرات بزرگ. اعضای چند نژادی جمعیت شعار می دادند به نام آدما ترائوره یک مرد سیاه و سفید که مرگ در بازداشت پلیس چند سال پیش تشبیه شده است که توسط منتقدان فرانسوی پلیس به Floyd مرگ در مینه سوتا است.

در برلین که در آن پلیس گفت: 15,000 مردم بسیج در پایتخت آلمان را الکساندر مربع معترضان شعار می دادند فلوید نام و برگزار شد تا پلاکارد با شعارهای مانند “توقف خشونت پلیس” و “من نمی توانم نفس بکشم.”

در کره جنوبی پایتخت سئول جمع معترضان برای دومین روز به محکوم فلوید مرگ است. با پوشیدن ماسک و سیاه و سفید تی شرت, ده ها تن از تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق یک منطقه تجاری میان پلیس اسکورت حمل نشانه هایی مانند “جورج فلوید استراحت در صلح و آرامش” و “کره ای برای زندگی مهم است.”

در سنگال مردم اعتراض در مقابل رنسانس آفریقایی بنای تاریخی در پایتخت داکار, برگزاری پلاکارد با شعارهای از قبیل “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

در حالی که تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز وجود دارد مختصری درگیری در سیدنی زمانی که پلیس حذف آشکار counterprotester حمل خواندن نشانه “سفید زندگی سیاه زندگی تمام زندگی مهم است.”

در لندن با پلیس درگیر شدند و در پایان یک رالی در نزدیکی دفتر نخست وزیر بوریس جانسون. اشیاء پرتاب کردند و پلیس با پوشیدن دنده محافظ و تصویری به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن یک اسب درها در میان درگیری unseating یک افسر پلیس به او ضربه چراغ های ترافیک.

پلیس در شهر بندری مارسی شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل در درگیری با معترضان که پرتاب بطری و سنگ.

یک ویدیو از برلین نشان داد که چندین پلیس با سگ دستگیری یک مرد سیاه و سفید scuffling با یک افسر. آنیا Dierschke سخنگوی پلیس برلین گفت که این حادثه اتفاق افتاده است پس از اعتراض به پایان رسید و ماموران دستور داده بود یک گروه از مردم و برخی از آنها در پرتاب بطری در رهگذران به پراکنده.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط استیون اسلون دیوید Crary تام فورمن جونیور جان لستر, فرانک Jordans ریک Rycroft, دنیس پسا جان Pye, کیم تانگ-hyung پان Pylas شلومو مر و یوری Kageyama از آسوشیتد پرس; توسط سامانتا اشمیت, جسیکا Contrera, Michael E. Ruane Perry, استین, جاستین Wm. Moyer, راشل وینر, میشل Boorstein هانا Natanson و جاستین جورج واشنگتن پست; و توسط نیکلاس Fandos از نیویورک تایمز.

هزاران نفر از تظاهرکنندگان در اعتراض روز شنبه در یادبود لینکلن در واشنگتن در یکی از ده ها تن از تظاهرات در سراسر کشور بیش از policecustody مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/67floyd/.
(AP/الکس Brandon)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>