رژیم صهیونیستی. اندرو کومو مدیکید طراحی مجدد تیم مخفیگاه آنان دست خود را در هفته گذشته که بخشی از برنامه مراقبت های بهداشتی خواهد شد به احتمال زیاد رفتن زیر تیغ, اما در جلسه روز جمعه مردم اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها در حال حاضر از دست رفته صبر و شکیبایی است.

مراقبت دراز مدت و مصرف کننده-کارگردان کمک های شخصی برنامه مضطرب و بیمارستان و داروهای تجویزی حمل و نقل و بهداشت خانه تمام شد با اشاره به مناطقی که نیاز به یک “دوره اصلاح.”

روز جمعه فروم بود که در اولین فرصت به صورت عمومی و بخش بهداشت و درمان برای پاسخگویی به پیشنهاد کاهش تا حد زیادی تحت الشعاع قرار توسط سوزش است که دولت و وزارت بهداشت به کمتر از 24 ساعت برای اطلاع از زمان و محل رویداد.

معترضان به طور خلاصه قطع در این جلسه که برگزار شد در مؤسسه مد تکنولوژی در منهتن به تماس توجه به آخرین لحظه اطلاع رسانی و افزایش نگرانی که کومو دولت در حال حاضر می داند که چگونه آن را برنامه ای برای کاهش هزینه های پزشکی است و نه علاقه مند به دریافت ورودی از مردم است.

“این کمیسیون است شاهد” آنتونی Feliciano, مدیر کمیسیون عمومی در نظام سلامت گفت: به عنوان معترضان رز از کرسی های خود را برای پیوند دست در جلوی اتاق. “به کمتر از 24 ساعت متوجه غیر قابل قبول است.”

چندین پزشکی ذینفع با معلولیت های جسمی صحبت کرد و توضیح داد: مشکل در وارد شدن به جلسه.

“باید وجود داشته باشد هیچ تصمیم گیری بدون ما” گفت: Jessica De La Rosa, یک مدیکید ذینفع و مدافع بروکلین مرکز برای استقلال از غیر فعال است.

او گفت که او و شریک زندگی خود را باید با اتکا بر مصرف کننده و کارگردان کمک های شخصی در برنامه برای کمک به آنها را به زندگی مستقل در جامعه است.

طراحی مجدد تیم باید توصیه به صرفه جویی در دولت $2.5 میلیارد دلار از اواسط ماه مارس.

در این جلسه در اولین فرصت سازمان های وابسته به پزشکی دولتی بودجه تا به حال به این مورد که خود گوشه ای از این صنعت باید در امان باشد.

جسیکا الماس رئیس جمعیت افسر بهداشت برای HRHCare گفت: طراحی مجدد تیم نیاز به خلاص شدن از سلامت صفحه اصلی برنامه از لیست خود را از مناطق برای صرفه جویی در. حدود 20 ، 000 نفر مشغول به تحصیل هستند در HRHCare سلامت صفحه اصلی ساخت آن را بزرگترین در دولت است. بهداشت خانه گروه از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که مدیریت مراقبت از افراد با شرایط مانند جدی بیماری های روانی یا HIV/AIDS.

الماس اشاره کرد که سلامت خانه های مشتریان در معرض خطر به نیاز های گران قیمت و بستری که این برنامه نشان داده شده است به کاهش بی خانمانی, افسردگی, دیابت, نتایج و بيماران پایبندی به رژیم های دارویی.

“کار در بهداشت و درمان صفحه اصلی برنامه از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حفظ شود,” او گفت:.

امی Dorin, رئيس جمهور و مدیر عامل این ائتلاف برای سلامت رفتاری ساخته شده مشابه استدلال و توضیح داد که سلامت رفتاری ارائه دهندگان صرفه جویی در پول برای مدیکید با نگه داشتن مردم از بیمارستان ها. “این مهم خدمات بهداشت رفتاری باقی می ماند و معاف از هر گونه کاهش,” او گفت:.

T. K. کوچک عضو مدیکید طراحی مجدد تیم و ذینفع با معلولیت های جسمی خود گفت: شرکت کنندگان است که او هنوز هم تا به حال ایمان در روند—حتی اگر کوتاه اطلاع داده می شود برای جلسه به رهبری او را به دست ساعت اول.

“من متعهد به روند” او گفت:. “من متعهد به مردمی که در ایالت نیویورک است که با استفاده از مدیکید برای باقی مانده در جامعه است.”

بعد از جلسه عمومی برگزار خواهد شد در روچستر امروز در ظهر. —جاناتان LaMantia

ویل کرنل تصویربرداری در NYP برنامه $37M مرکز


ویل کرنل تصویربرداری در نیویورک-پروتستان است که به دنبال تایید از وزارت بهداشت برای حدود 37 میلیون رادیولوژی مرکز در کوئینز.

این مرکز جدید برای رادیولوژی خدمات تصویربرداری است که میله میله به قرار در طبقه دوم برج اداری در 28-07 جکسون Ave. در شهرستان لانگ آیلند که در سال 2018 NYP و ویل کرنل متعهد به حدود 30000 فوت مربع از فضای.

ویل کرنل تصویربرداری گفت: در یک گواهی نامه از نیاز به پر کردن که رادیولوژی مرکز دیدار با مراقبت از بیمار تقاضا و همچنین ارائه دسترسی به start-of-the-art خدمات تصویربرداری. علاوه بر این مرکز دیدار خواهد کرد پیش بینی رادیولوژی نیازهای دیگر ویل کرنل تخصص پزشکی در شهرستان لانگ آیلند و دیگر بخش هایی از ملکه.

انتظار می رود این پروژه به تامین مالی با پول نقد و تجهیزات اجاره, با توجه به پر کردن.

NYP و ویل کرنل هدفمند جدید پزشکی فضایی در دادگاه مربع قبل از آمازون تا به حال متعهد به و سپس حمایت از شهرستان لانگ آیلند. این علاقه تا حد زیادی به دلیل این منطقه به سرعت در حال رشد جمعیت و نیاز به محلی بیشتر خدمات بهداشتی و درمانی.

NYP کاهش یافته است به نظر برنامه ریزی برای رادیولوژی مرکز.—جنیفر هندرسون

NY جامعه اعتماد اعطای پشتیبانی از بیماران مبتلا به سرطان


نیویورک جامعه اعتماد گفت: بزرگترین کمک مالی به مبلغ 7 میلیون و دسته ای آن را اعلام کرد در هفته گذشته را ارائه $700,000 برای کمک به حداقل 2,200 بیماران مبتلا به سرطان برای پرداخت هزینه های فرعی مرتبط با این بیماری است.

بیماران می توانند درخواست برای کمک های مالی برای کمک به پوشش هزینه های مربوط به حمل و نقل, مراقبت از کودک, درد, دارو, بیمه, حق بیمه و یا copays.

اعطای طراحی نشده است به پرداخت برای هزینه های درمان مانند جراحی و یا شیمی درمانی به دلیل چگونه چند نفر اعتماد می تواند کمک کند تا تحت این سناریو گفت: عرفان حسن مدیر برنامه بهداشت و سلامت رفتاری.

حسن گفت: اعتماد ایجاد شده است کمک های مالی مربوط به سرطان برای 35 سال سیگنالینگ تعهد خود را به کمک مالی به برخی از علل و سازمان.

“چسبیده با آنها و تطبیق بر اساس نیاز خود یک مشخصه از آنچه ما انجام می دهیم” حسن گفت.

اعتماد است که ارائه 100.000 دلار هر به عشق خدا به ما تحویل به صندوق مشاوره تغذیه و وعده های غذایی سالم برای بیماران مبتلا به سرطان Memorial Sloan Kettering Cancer Center برای یک برنامه است که کمک می کند تا مهاجران حرکت مراقبت از سرطان و نیویورک کمک های حقوقی به ارائه کمک های حقوقی و مزایای مشاوره در سراسر سرطان خدمات.

در تحقیقات سرطان, Cold Spring Harbor Laboratory دریافت خواهد کرد $200,000 نسبت به توسعه آن از یک دارو برای درمان سه گانه منفی سرطان پستان است که سخت به درمان و به طور نامتناسبی بر زنان. نیویورک ژنوم مرکز نیز دریافت $200,000 نسبت به پروژه خود را به مطالعه ژنوم قومی متنوع نیویورکی برای بهتر هدف درمان به مردم رنگ.

بهداشت و سلامت دیگر کمک های مالی شامل $140,000 برای موسسه جامعه زندگی برای اضافه کردن مراقبت های اولیه برای تلفن همراه خود را روانی تیم در بروکلین و $200,000 برای نیویورک بهداشت + بیمارستان به آموزش کارکنان در آن ژاکوبی و شمال مرکزی برانکس دانشگاه با خیال راحت به بیماران, پیاده روی در دوران بهبودی خود را. —J. L.

انگل معرفی لایحه ای برای جلوگیری از vaping در کالج


تشکر. الیوت انگل معرفی کرده است قانونی که با هدف کاهش vaping در محیط های دانشگاهی.

انگل—یک دموکرات که نشان دهنده نیویورک 16th کنگره منطقه شامل بخش هایی از برانکس و Westchester County نویسنده این Vaping پیشگیری در محیط های دانشگاهی به عنوان وسیله ای برای به بهداشت عمومی منابع به کالج ها و دانشگاه ها برای کمک به آنها در مبارزه با e-سیگار استفاده کنید. در نیویورک افزایش vaping در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان است ادامه داد: هشدار مقامات بهداشت و حرفه ای.

“E-سیگار یک خطر برای سلامت و رفاه جوان آمریکایی در عین حال استفاده از آنها توسط دانشجویان سر به فلک کشید است” انگل در بیانیه ای گفت. “در حالی که کنگره گرفته است برخی از مراحل به آدرس این بیماری با بالا بردن تنباکو خرید سن را به 21 کشور ما هنوز یک نسل از جوانان آمریکایی معتاد به نیکوتین.”

انگل لایحه مستقیم وزارت آموزش و پرورش برای همکاری با وزارت بهداشت و خدمات انسانی و بهداشت عمومی در سازمان ها به منظور توسعه برنامه اقدام و منابع دیگر برای جلوگیری از دانشجويان با استفاده از e-سیگار و اتصال کسانی که در حال حاضر به آنها معتاد به گزینه های درمان.

بخشی از آن را شامل بصری و دیگر مواد آموزشی اطلاع رسانی دانش آموزان از خطرات ناشی از سیگار الکترونیکی استفاده انگل شدهاند. همچنین این امر شامل ارائه دانش آموزان دایرکتوری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که تخصص در نیکوتین-درمان اعتیاد.

گزارش های اخیر از ایالت نیویورک بهداشت و درمان بنیاد یافت که از سال گذشته اکثر نوجوانان و بزرگسالان جوان را دود سیگار سنتی احتراق سیگار به دلیل انگ اجتماعی آنها ادامه می دهند اما e-سیگار نداشته مشابه معانی منفی است.

این گزارش همچنین نشان داد که بیش از نیمی از سالمندان دبیرستان تلاش کرده اند vaping.

انگل را با اشاره به یک نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه میشیگان و با حمایت مالی موسسه ملی بهداشت است که در بر داشت که در سال 2018 16 درصد از دانشجویان به حال vaped نیکوتین در قبل از 30 روز از 6 درصد سال قبل است.

تشکر. ایوت کلارک یک دموکرات که نشان دهنده نیویورک 9th کنگره منطقه در بروکلین بود که در میان این گروه کمک کرد که به معرفی این قانون. —J. H.

در یک نگاه


رحم جایگزین حمایت: دادستان کل Letitia James روز جمعه اعلام حمایت از او به صورت یک پیشنهاد قانونی حاملگی رحم جایگزین در نیویورک است. “ما کهنه رحم جایگزین ممنوعیت باعث می شود آن را گران و سنگین برای بسیاری از نیویورکی ها برای تبدیل شدن به پدر و مادر” او در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر پیشنهاد شده است به خوبی تحقیق به خوبی نوشته شده و نه تنها حمایت از خانواده اما ارائه بحرانی حقوقی و پزشکی حمایت عملیاتی به پدر و مادر و کودکان است.”

سپسيس مطالعه: در هفت سال گذشته ایالات متحده بیمارستان دیدم 40% افزایش در نرخ مزایای مدیکر بستری با سپسیس با توجه به یک مطالعه جدید از محققان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. در سال 2018 به تنهایی که برابر با یک برآورد هزینه برای مدیکر بیش از $41.5 میلیارد دلار است.

بیمه جدید گزینه: مدرن بهداشت و درمان برفلد یکی از کسب و کارهای کوچک شروع به ارائه یک پوشش منحصر به فرد بازپرداخت سلامت تنظیم نوع جدیدی از مالیات حساب کاربری رایگان ایجاد شده توسط برگ برنده دولت در سال گذشته است. کارفرمایان قادر به کنار معاف از مالیات سهم برای کارکنان به خرید بیمه در بازار منحصر به فرد و پرداخت هزینه های درمانی است. کارکنان که قبول معاف از مالیات سهم نیست واجد شرایط برای فدرال بیمه اعتبار مالیاتی. اسکار سلامت یکی از شرکت های بیمه آغاز شده است که غذا به فرد HRA ثبت نام در مناطق خاص.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de