ارائه دهندگان با احتیاط از قوه مقننه پیشنهاد به عقب مصونیت قانونی

پزشکان و بیمارستان ها ترس اواسط تابستان قانونی جلسه خواهد معکوس برخی از اختیار قانونی اعطا شده به آنها را در بهار زمانی که تعدادی از Covid-19 موارد صعودی.

همراه لوایح دولت در مجلس سنا و مجلس را محدود مصونیت اعطا شده به متخصصان مراقبت های بهداشتی درمان غیر Covid-19 بيمار.

صورتحساب S. 8835 و A. 10840 هستند اسپانسر شده از طرف برانکس دموکرات لوئیس Sepúlveda در سنا و ملکه دموکرات Ron Kim و منهتن دموکرات ریچارد Gottfried در مجلس است. این اسکناس ها در نظر گرفته شده توسط مجلس سنا قوانین کمیته و مجمع کدهای کمیته بود.

این قانون به دست آورده حمایت در میان نمایندگان مجلس بر این باورند که مصونیت اعطا شده به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در بودجه بیش از حد وسیع است. آنها با اشاره به خانه های سالمندان به طور خاص به عنوان شایسته بررسی بیشتر به دنبال تایید یا فرض مرگ و میر بیش از 6,500 از تسهیلات ساکنان از Covid-19.

پیشنهاد آن را به عنوان در حال حاضر نوشته شده است اعمال می شود به هر گونه ادعای مسئولیت پس از تاریخ موثر, بنابراین آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد درمان که در حال حاضر ارائه شده است که برخی از قانونگذاران شناور بود در اوایل این سال است.

بیشتر New York, انجمن بیمارستان است که به مخالفت با قوانین و گفت: قانون فعلی تنها مربوط به زمانی که ارائه پاسخ به Covid-19 مربوط به یک بیمار مراقبت.

مصونیت اعطا شده توسط قانون اضطراری یا فاجعه درمان حفاظت از قانون صدق نمی کند به عمدی ارتکاب جرم بی مبالاتی یا غفلت ناخالص.

بیمارستان ها نگران هستند چرا که در قانون در نظر گرفته شده برای محافظت از ارائه دهندگان اگر افزایش بیماران و یا دستور دولت تحت تاثیر غیر Covid-19 بيمار. در طول بحران بیمارستان عهده استراتژی های غیر متعارف برای افزایش ظرفیت است. امکانات تخلیه بیماران با سرعت بیشتری به اتاق را برای افرادی که بیمار با این بیماری پذیرفته داوطلبان و دانشجویان پزشکی برای ارائه مراقبت و تبدیل فضاهای از جمله سالن های غذاخوری و پارکینگ به درمان مناطق.

“مردم و دولت انتظار می رود این اقدامات گرفته شود به دیدار فوق العاده ای نیاز دارد از نیویورک در طول یک بیماری همه گیر” بیمارستان ارتباط نوشت: به قانونگذاران. در حال حاضر آنها نگران این اقدامات می تواند آنها را در معرض خطر قانونی اگر یک تجدید حیات از موارد رخ می دهد و یک بیمار با یک بیماری دیگر از Covid-19 تحت تاثیر قرار است.

نیویورک پزشکی-موارد قصور به همراه داشت در مورد $661.7 میلیون پرداخت در سال گذشته رتبه دولت دوم در آمریکا سرانه پس از آلاسکا با توجه به گزارش های پزشکی-قصور بیمه گذار Diederich بهداشت و درمان.

دکتر بانی Litvack رئيس جمهور از جامعه پزشکی از ایالت نیویورک گفت: هر قانونی که می تواند به افزایش هزینه های پزشکی مسئولیت—یا در ادعا و یا قیمت قصور بیمه—باعث می شود دولت بیشتر محیط خصمانه برای پزشکان است.

او اشاره کرد که پزشک شیوه در حال حاضر مبارزه با نزدیک به 8 در 10 MSSNY اعضای, گزارش, آنها تجربه کاهش در حجم بیش از 50 ٪ در ماه آوریل است. Litvack یک رادیولوژیست زنان متخصص تصویربرداری در Mt. کیسکو گفت: او ترس پزشکان که تاخیر یک روش به دلیل همه گیر می تواند در قبال عواقب نامطلوب.

“نگرانی از این است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از دوم حدس زدن و باز کردن از floodgates به دادخواهی” Litvack گفت. —جاناتان LaMantia

تغییر در گزارش بعید به تحت تاثیر قرار remdesivir توزیع


نیویورک بیمارستان ها پیش بینی نمی اختلال در remdesivir لوازم برای Covid-19 درمان با وجود تغییرات اخیر در گزارش روزانه مورد نیاز است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که نیاز به بیمارستان به گزارش روزانه Covid-19 اطلاعات به آن به جای مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در ژوئیه 22 و در 15 ژوئیه به ترتیب اولویت هفت زمینه های داده برای توزیع داروهای ضد ویروسی. بولتن اعلام کرد که HHS دیگر نمی خواهد از آنها بخواهید برای یک بار درخواست برای داده ها به کمک در توزیع remdesivir و یا هر گونه درمان یا لوازم و گزارش روزانه است که تنها مکانیزم مورد استفاده برای محاسبات.

“در حالی که بیمارستان های ما در درک اهمیت داده های آن می توان به چالش کشیدن منابع و فشرده برای تنظیم نقاط داده ها, فرمت, و تسلیم فرآیندهای در کوتاه مدت متوجه” گفت: Janae Quackenbush مدیر امور عمومی و روابط رسانه ای برای بهداشت و درمان انجمن ایالتی نیویورک.

سوئیچ نباید بیش از حد پیچیده برای بسیاری از بیمارستان ها گفت: Dr Thomas McGinn معاون ارشد رئیس جمهور و معاون پزشک ارشد در Northwell سلامت. درخواست اولویت زمینه های مشابه به نظر می رسد به گزارش قبلی مورد نیاز است و باید کافی برای اطلاع رسانی مناسب توزیع به نیویورک بيمارستان ها در سطح کلان است.

علاوه بر این بسیاری از نیویورک شده اند تهیه دارو و لوازم و تجهیزات حفاظتی در انتظار یک دوم افزایش Covid-19 موارد به طور بالقوه بیشتر و به حداقل رساندن هر گونه اختلال در توزیع, McGinn گفت. —Shuan سیم

فیور مطالعه توسعه ابزار غربالگری برای استفاده از استروئید در Covid-19 بيمار


یک آزمایش خون برای اندازه گیری التهاب می تواند کمک به اطلاع رسانی پزشکان در مورد اینکه آیا برای استفاده از استروئید برای کمک به بیماران بستری و بازیابی از Covid-19 با توجه به یک مطالعه جدید به رهبری محققان در کالج پزشکی آلبرت اینشتین و فیور نظام سلامت است.

در یک گروه از 198 بیماران با سطح بالایی از التهاب 28 داده شد استروئیدها و دیدم 75% کاهش در خطر نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و یا در حال مرگ از کسانی که نمی دریافت استروئیدها. اما بیماران با معمولی یا سطح پایین از التهاب که داده شدند استروئیدها تا به حال نزدیک به 200 درصد بالاتر خطر نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و یا در حال مرگ است. این بدان معناست که مواد مخدر بعید است که برای کمک به همه اما بدحال Covid-19 بيمار.

گذشته نگر مطالعه منتشر شده در مجله علمی, بیمارستان, پزشکی, نگاه نزدیک به 3000 نفر بودند که برای درمان Covid-19 در فیور برانکس بیمارستان از 11 مارس تا آوریل 13. آن را یافت 140 بيمار داده شده بود استروئیدها ظرف 48 ساعت بستری بودن در حالی که نزدیک به 1700 در سایر بیماران دریافت نمی استروئیدها.

مطالعه پشت کردن یافته های انگلستان بازیابی آزمایشی منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلندنشان داد استروئید دگزامتازون کاهش مرگ و میر در حدود یک سوم بیماران در یک یک و یک پنجم در میان بیماران بستری در بیمارستان که نیاز به اکسیژن اما آیا نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

“این دو مطالعه خواهد شد و اساسا تغییر راه Covid-19 درمان است چرا که مواد مخدر هستند و بنابراین به طور گسترده ای در دسترس و ارزان” گفت: دکتر ویلیام جنوبی همکاری نویسنده از مطالعه و رئیس بیمارستان پزشکی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین و فیور مرکز پزشکی.

این فیور مطالعه پیشرفت است که تحقیقات نشان می دهد که یک مشترک آزمایش خون برای C-reactive protein که کبد تولید برای پاسخ به التهاب می تواند به پزشکان کمک می کند تصمیم می گیرید که استروئیدها ممکن است بهره مند شوند و که آنها ممکن است آسیب برساند. آن را یافت که استروئیدها دیگر از دگزامتازون از جمله پردنیزون نشان داد که اثر مشابه کاهش مرگ و میر در بیماران مبتلا قابل توجهی التهاب و ثابت سود بیشتر و متنوع نمونه ای از بیماران که در آن 37.5 درصد و 36.1 درصد لاتین. —J. L.

16 درصد از بستری Covid بیماران در نیویورک تجربه ترومبوز


تقریبا 1 در 6 بيمار بستری در این شهرستان برای Covid-19 تجربه حوادث ترومبوتيک با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا در روز دوشنبه ،

این مطالعه شامل 3,334 بیماران بستری در NYU Langone سلامت–بيمارستان های بین 1 مارس و آوریل 17. آن را یافت که 533 بیماران یا 16 درصد تا به حال یک یا چند رویداد از جمله وریدی و شریانی ترومبوز موارد است.

اگر چه هیسپانیک بیماران و کسانی که با سابقه عروق کرونر یا بیماری های قلبی به نظر می رسد در معرض خطر این پدیده چنان فراگیر بود که آن را سخت به پین آن را به هر یک از ویژگی گفت: Dr Jeffrey برگر مدیر مرکز پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی در NYU Langone و یکی از نویسندگان این مقاله است.

یکی از قابل اطمینان تر کنندههای خطر است تست D-dimer سطح پروتئین قطعات موجود در خون پس از یک لخته تخریب و به این ترتیب هر بیمار بستری برای Covid-19 باید یک آزمایش خون برای تعیین خطر سطح برگر گفت. این مطالعه همچنین شواهدی را فراهم می کند که بستری بیماران باید دریافت دوزهای پایین از ضد انعقادها, او گفت:, و اضافه کرد که تیم او تحقیق است که آیا دوزهای بالا از رقیق کننده های خون کار می کنند بهتر است.

مطالعه نیست ارائه بینش به لخته شدن خطرات میان Covid-19 بیمارانی که نمی شد در بیمارستان بستری و یا چه مدت زمان ترخيص بيماران باقی مانده آسیب پذیر برگر گفت.

“این مطالعه تاکید می کند که با هدف قرار دادن هر دو کلان و microclotting آن می تواند در بهبود نتایج بیمار از قبیل اینکه آیا یک ونتیلاتور مورد نیاز خواهد بود یا نه” او گفت:. —S. S.

در یک نگاه


بلند مدت-مراقبت بودجه: این انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک به زندگی در حال تماس فدرال Covid-19 بودجه برای کمک به بلند مدت ارائه دهندگان مراقبت و ساکنان خود را. این گروه به دنبال اضافی 100 میلیارد دلار تسکین دهنده از جمله بخش قابل توجهی تعیین شده برای خانه های پرستاری و کمک زندگی جوامع به پوشش به طور منظم تست و تجهیزات حفاظت شخصی. آنها اشاره کرد که خانه های پرستاری را دریافت کرده اند تنها در حدود 4.3 درصد از $175 میلیارد دلار در ارائه دهنده خدمات امداد و کمک زندگی جوامع هنوز به دریافت هر گونه مستقیم فدرال کمک.

سقط جنین پوشش: نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: یک دادگاه فدرال تصمیم به پرتاب یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که می توانست آن را مشکل تر برای زنان برای دسترسی به خدمات سقط جنین تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه بود و در سراسر کشور پیروزی برای باروری آزادی. در ژانویه جیمز و کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا co-رهبری یک ائتلاف در پر کردن طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از وزارت بهداشت و خدمات انسانی از اجرای این قانون است. آن را به طور بالقوه تهدید سلامت پوشش برای میلیون ها نفر از زنان بیش از یک ویژگی های حسابداری و مدیریت موضوع مربوط به سقط جنین.

چه کسی خبر: باربارا Osborn جدید است معاون روابط عمومی در Northwell سلامت. او است که مصرف بیش نظارت بر سلامت سیستم روابط عمومی از تری Lynam که به تازگی بازنشسته به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس روابط عمومی افسر. Osborn صرف 18 سال گذشته در روابط عمومی در Lenox Hill بیمارستان و اخیرا دستیار معاون رئیس جمهور از منطقه ای روابط عمومی برای Northwell غربی منطقه که شامل منهتن استاتن آیلند و شهرستان Westchester.

دقت انکولوژی داد: ایروینگ تگزاس مبتنی بر Caris زندگی علوم گفت: مرکز پزشکی مونته فیور اتحاد پیوست این شرکت دقت انکولوژی داد. این گروه متشکل از 39 سرطان است که مراکز همکاری در سرطان پروفایل و استانداردهای مراقبت از آزمایش های مولکولی در سرطان. با پیوستن به اتحاد فیور خواهد به دست آوردن بینش به آرایش ژنتیکی تومورها و ارائه مناسب تر گزینه های درمان گفت: دکتر دیوید لوئب رئیس بخش of Pediatric Hematology سرطان شناسی و درمان سلولی در بیمارستان کودکان در فیور و استاد در کالج پزشکی آلبرت اینشتین, در بیانیه ای.

برنامه های بهداشتی: گره گره حرکت کردن گروه انجام یک نظرسنجی از 174 کارفرمایان و تجربه خود را با برنامه های بهداشتی از جمله ایتنا, Cigna, UnitedHealthcare و طیف وسیعی از BlueCross و BlueShield برنامه. در مجموع 58 درصد از کارفرمایان راضی بودند برنامه های بهداشتی; Cigna شده ترین مساعد برای ارزش ایتنا رهبری در تمرکز خود را برای کیفیت در حالی که UnitedHealthcare ازمایش کرده در چند دسته. بزرگتر کارفرمایان نیز مهم تر از سلامت خود قصد دارد از کارهای کارفرمایان. “برنامه های بهداشتی نیاز به درک که بسیاری از کارفرمایان ناراضی هستند و نمی بینم نیازهای خود را قرار داده برای اولین بار گفت:” مدیر عامل شرکت Leapfrog Leah جمع کن.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmegleçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü