روانشناسان به بررسی سلامت روانی و اجتماعی اثرات COVID-19

Category: وب وایر Comments: No comments

روانشناسان در دانشگاه شفیلد راه اندازی یک مطالعه از سلامت روانی و اجتماعی اثرات COVID-19 اپیدمی به درک که چگونه آنها بر سلامت روان و رفتار شهروندان بریتانیا.

یک تیم از کارشناسان به رهبری پروفسور ریچارد Bentall در دانشگاه شفیلد در حال نقشه برداری از 2000 نفر در بریتانیا در حال حاضر و دوباره در زمان یک ماه و امیدواریم که یافته های خود را کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی به مدیریت بهتر در آینده بهداشت عمومی بحران.

هدف آنها برای اندازه گیری اثرات این بیماری بر سلامت روانی نگرش آنها نسبت به دیگران و نظرات سیاسی خود و درک این که چگونه این تغییر به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر از طریق جمعیت و چگونه این تغییرات مربوط به تغییرات مناسب در سلامت مربوط به رفتار است.

آنها می خواهند به درک این که چگونه این اثرات مربوط به مواجهه با افراد آلوده و اعتقادات در مورد این ویروس و بیماری و نیز نگاهی به در چگونه این اثرات توضیح داده شده توسط عوامل روانی که ممکن است برخی از مردم به مقابله بهتر با این بیماری همه گیر از دیگران است.

نماینده گروه از ساکنان بریتانیا خواسته خواهد شد که در مورد COVID-19 سلامت مربوط به رفتارهای اجتماعی مانند فاصله استفاده از ماسک و شستن دست برای اندازه گیری میزان که مردم در حال تصویب این محافظ رفتارها.

شده است وجود دارد بسیار کمی تحقیق در روانشناسی اثرات ویروسی شیوع – اما داده های محدود در دسترس است که نشان می دهد که شیوع ممکن است شدید اجتماعی و اثرات روانی و quarantining مردم ممکن است بر سلامت روان خود را. مهمتر همچنین شواهدی وجود دارد که مردم چگونه واکنش نشان می دهند به یک بیماری همه گیر می تواند از پیشرفت این بیماری همه گیر.

Dr Jilly گیبسون-میلر مدرس در سلامت روانشناسی در دانشگاه شفیلد می گوید: “این یکی از اولین مطالعات ‘روانشناسی از شیوع’ در طول شاید یکی از بزرگترین تهدید وجودی جهان مواجه شده است و این قرن است.

“نظر سنجی ما اجازه خواهد داد که ما را به شروع به درک که در عمق این تاثیر روانی این بیماری در شهروندان ما و چگونه این تغییرات به عنوان اپیدمی گستراند.

“ما می دانیم که چه نقش مهمی در رفتار انسان نقش در گسترش بیماری است. به عنوان یک روانشناس سلامت من به خصوص علاقه مند در حدی که مردم در حال حمل کردن محافظ رفتارها مانند شستن دست و اجتماعی فاصله و اینکه آیا آنها احساس می کنند که انگیزه کافی فرصت و توانایی انجام این کار است.”

این تیم شامل در دانشگاه شفیلد: پروفسور ریچارد Bentall Dr Liat Levita Dr Jilly گیبسون-میلر, Dr آنتون مارتینز, Dr تاد هارتمن Dr Thomas سهام در اولستر دانشگاه: پروفسور مارک Shevlin, Dr Orla مک براید و استاد جیمی مورفی و در دانشگاه کالج لندن, Dr لیام میسون.

اطلاعات اضافی

دانشگاه شفیلد

تقریبا با 29,000 از درخشان ترین دانش آموزان از بیش از 140 کشور در کنار یادگیری بیش از 1 ، 200 از بهترین دانشگاهیان از سراسر جهان, دانشگاه شفیلد است که یکی از دانشگاه های پیشرو.

یک عضو از انگلستان راسل گروه معتبر از پژوهش پیشرو-led موسسات شفیلد ارائه می دهد در سطح جهانی آموزش و تحقیقات تعالی در سراسر طیف گسترده ای از رشته ها.

متحد با قدرت کشف و درک کارکنان و دانشجویان در دانشگاه متعهد به پیدا کردن راه های جدید برای تبدیل جهان ما زندگی می کنند.

شفیلد تنها دانشگاه به ویژگی های در یکشنبه بار 100 بهترین نه برای سود سازمان به کار برای 2018 و برای هشت سال گذشته بوده است در رتبه پنج دانشگاه های انگلستان برای رضایت دانشجویان با بار آموزش عالی است.

شفیلد شش برندگان جایزه نوبل در میان سابق کارکنان و دانش آموزان و فارغ التحصیلان آن به مواضع مسئولیت بزرگ و نفوذ در سراسر جهان سهم قابل توجهی در زمینه انتخاب خود را.

تحقیقات جهانی همکاران و مشتریان شامل بوئینگ, رولز رویس, Unilever, AstraZeneca, Glaxo SmithKline زیمنس و ایرباس و همچنین به عنوان بسیاری از انگلستان و خارج از کشور سازمان های دولتی و بنیادهای خیریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>