از دست رفته است ؟ به ما بپیوندید در کنار ما crain’s نیویورک کسب و کار صبحانه فروم مارس 19 برای در عمق گفتگو با برادوی لیگ جمهور شارلوت سنت مارتین به بررسی روند رانندگی کسب و کار برادوی است. برای تهیه بلیط و کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

مدافع عمومی Jumaane ویلیامز تحت فشار قرار دادند برای قانونی که مطالعه نژادی تاثیر rezoning محله و ناودان رکورد دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ طی یک crain’s نیویورک کسب و کار صبحانه فروم چهارشنبه.

ویلیامز افتتاح شد اظهارات خود در نیویورک باشگاه ورزشی با اعلام این حرکت برای pro-مستاجر قانون است به عنوان قوی به عنوان او دیده می شود در 20 سال خود را به عنوان یک سازمان اما “مردم هستند که قیمت را به عنوان ما مسکن و بی خانمانی بحران رشد کرده است.”

مدافع عمومی اقدام به دو منظوره از یک خط بین فشار بیشتر برای ساخت و ساز مسکن برای حل این بحران و gentrification جابه جایی نگرانی های ساخت و ساز می تواند به شهرستان محلات.


“ما نمی توانیم به سادگی به ساخت راه ما از مشکل” ویلیامز گفت. “ما نیاز به مطلقا تراکم و برای اضافه کردن به ما مقرون به صرفه مسکن. اما این به تنهایی نمی باشد برای حل این مشکل است. ما باید برای حفظ NYCHA حفظ و اجاره, تنظیم, حفظ Mitchell-لاما.”

او تصریح کرد: حمایت خود را از شورای شهر لایحه که حکم یک نژادی-تاثیر مطالعه قبل از این شهرستان می تواند انجام یک محله rezoning روند.

ویلیامز گفت: 14 از 15 rezonings توسط de Blasio دولت باید هدفمند مناطق کم درآمد.

“برای مبارزه با جابه جایی و gentrification ما برای اولین بار نیاز به مطالعه آن” ویلیامز گفت. “تظاهر آن اتفاق نمی افتد به عنوان نتیجه rezonings شهر تبدیل چشم خود را به واقعیت.”

ویلیامز همچنین توضیح داده شده پیشنهاد خود را برای سرکوب صاحبخانه که اجازه می دهد تا خواص خود را از سقوط به خرابی است. مدافع عمومی را منتشر کرده است سالانه لیست این شهر را “بدترین صاحبخانه” برای نه سال گذشته. لیست انجام یک کار خوب از هل دادن برخی از صاحبخانه ها به انطباق ویلیامز گفت: اما بیشتر عمل مورد نیاز است برای سرکوب ساختمان نقض.

بدترین صاحبخانه پاسخگویی به قانون که ویلیامز متعهد شده است تا آن را به شورای شهر تحمیل خواهد بود جریمه سنگین تری بر صاحبخانه که نمی آدرس ساختمان نقض. همچنین این امر را ساختار مالکیت ساختمان روشن تر هر چند او گفت که دفتر او هنوز هم کاوش چگونه آن را اجرا کنند که بخشی از این سیاست است.

“آن است که اغلب سخت برای پیدا کردن که در واقع صاحب یک ساختمان” ویلیامز گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر شما در حال انجام کسب و کار با این شهر است که ما می دانیم که در آن است چرا که آنها مبادله مقدار زیادی از زمان و تغییر نام.”

مصرف در بلومبرگ

ویلیامز همچنین ناودان رکورد سابق مایکل بلومبرگ شهردار است که ساخت اولین حضور خود را در حزب دموکرات ریاست جمهوری بحث امشب. بلومبرگ موفق به کسب پشتیبانی با تعداد زیادی از “واقعا خوب تبلیغات” ویلیامز اذعان کرد. اما “خود تبلیغات پنهان کردن شکست خود در مسکن ختم مسکن یارانه وفاداری به صنعت املاک و مستغلات … افزایش چشمگیر در بی خانمانی بود که ملاقات با یک بی اعتنا پاسخ” ویلیامز گفت.

ویلیامز پشتیبانی از سن. برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات را به عنوان او را در سال 2016. بلومبرگ “بود و ده سال به عذر خواهی و انجام کارهای درست” ویلیامز گفت. “این اتفاق نمی افتد. بنابراین من نمی دانم که یک فرد ما می خواهیم برای قرار دادن انرژی ما در حال حاضر است.”

پس از در حال اجرا برای معاون فرماندار برابر کتی Hochul در سال 2018 ویلیامز بود پرسید: اگر او نمی خواهد حکومت را به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در سال 2022.

“این یک سوال” ویلیامز گفت. “من نمی توانم بگویم من مطلقا هیچ کاری انجام نمی. من هیچ نظری ندارم. من می دانم که من در حال اجرا برای انتخاب مجدد در سال 2021 به عنوان مدافع عمومی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de