ناشر قطره آلن خاطرات پس از اعتراض کارکنان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Hachette Book Group, تصمیم گرفته است به انتشار فیلم کارگردان وودی آلن آینده خاطرات یک روز پس از کارکنان در شرکت راه می رفت در همبستگی با رونان فارو.

در بیانیه ای گفت: Hachette آن را بازگشت تمام حقوق مربوط به آلن و تصمیم به انصراف از او کتاب “یک مشکل است.”

“ما روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی” ناشر در بیانیه ای گفت. “ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب.”


اما این ناشر اضافه شده است که رهبری آن بود “گسترده گفتگو با کارکنان و دیگران” در روزهای اخیر.

“پس از گوش دادن ما به این نتیجه رسید که حرکت رو به جلو با انتشار نمی خواهد عملی برای فر” گفت: این شرکت یک واحد از فرانسه Lagardere SCA.

در روز پنج شنبه کارگران در نیویورک-بر اساس Hachette با انتقاد از شرکت در رسانه های اجتماعی و ارسال تصاویر اعتصاب موجب اتهامات که آلن مورد آزار جنسی دخترش به تصویب رسید دیلن فارو, Ronan, خواهر دهه پیش.

رونان فارو یک روزنامه نگار شناخته شده برای خود را muckraking قطعه نیز با انتقاد از این ناشر برای عدم واقعیت-چک کردن. او گفت: معامله کتاب پنهان بود از او در حالی که او کار بر روی “گرفتن و کشتن” او در کتاب منتشر شده توسط یک Hachette اثر مورد گزارش Harvey Weinstein داستان.

Hachette گراند سنترال چاپ و نشر بود که میله میله به انتشار آلن کتاب “Apropos از هیچ چیز” در مارس 7. آن را به عنوان “حساب جامع از وودی آلن زندگی شخصی و حرفه ای و توصیف کار خود را در سینما, تئاتر, تلویزیون, کاباره ها و چاپ. آلن همچنین می نویسد: از روابط خود را با خانواده و دوستان و عشق از زندگی خود را.”

در روز سه شنبه, رونان فارو گفت: او دیگر نمی تواند کار با
Hachette “در وجدان خوب.”

“Hachette نیست واقعیت-بررسی وودی آلن, کتاب,” او گفت در توییتر. “خواهر من دیلن هرگز تماس برای پاسخ به هر گونه انکار و یا mischaracterization از سوء استفاده رنج می برد او در دست وودی آلن.”

آلن بارها رد کرده است که او مورد آزار قرار گرفته دیلن فارو.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>