پوما دیگر انتظار کوتاه مدت عادی از COVID-19 وضعیت علیرغم اولین نشانه های دلگرم کننده از چین در آینده

Category: وب وایر Comments: No comments

پوما همچنان نزدیک به نظارت بر توسعه اطراف COVID-19. رفاه کارکنان و همکاران این است که بالاترین اولویت ما در این وضعیت. تمام دفاتر ما در سراسر جهان باز است. دفتر در شانگهای دوباره باز پس رسما تمدید دوره تعطیلات برای سال نو چینی. در همه ما امکانات ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی. ما خواسته اند همه کارکنان که در اند و یا به هر یک از این رسما تعریف شده مناطق با خطر به کار از خانه برای مدت دو هفته.

COVID-19 نیز منفی نهفته کسب و کار ما از ابتدای فوریه هم از نظر فروش و منابع.

تاثیر بر منابع
چین حساب برای کمتر از 20% بین المللی ما منابع حجم. کارخانه های خارج از چین نبوده است نهفته است. در چین همه از ما Tier 1 (محصول نهایی) تامین کننده, کارخانه های در حال باز کردن دوباره و عامل در 80 ٪ -100 ٪ از ظرفیت. تقریبا همه ما درجه 2 (مواد) کارخانه نیز تا و در حال اجرا است. پوما را خروجی تدارکات تا حد زیادی در عمل با تمام بنادر دریایی در حال حاضر باز است و بسیاری از ما حمل و نقل در زمین – از کارخانه ها به بنادر دریایی – عملکرد به طور معمول دوباره. ما زنجیره تامین جهانی است که در حال حاضر در معرض خطر نیست به غیر از تاخیر جزئی.

تاثیر در فروش
در چین که در آن بسیاری از هر دو متعلق به و عمل به عنوان به خوبی به عنوان شریک فروشگاه ها به طور موقت بسته شد در ماه فوریه به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط مقامات محلی فروش شده اند و به شدت تحت تاثیر قرار. وجود دارد در حال حاضر نشانه های اولیه از بهبود. بسیاری از فروشگاه های ما در چین و کسانی که از شرکای ما در حال حاضر باز دوباره. ترافیک است که تا به حال شده است در ابتدا بسیار کم برداشت بیش از آخر هفته. دیگر بازارهای آسیایی مانند سنگاپور, مالزی, ژاپن و کره جنوبی که به طور معمول بهره مندی از گردشگران چینی همچنان به دیدن سنگین اثرات منفی بر فروش. علاوه بر این ویروس در حال گسترش به دیگر نقاط جهان است. با وجود گسترش COVID-19 در اروپا تقریبا تمام فروشگاه های ما وجود دارد هنوز هم باز است. کسانی که در شمال ایتالیا تحت عمل کاهش ساعات کار به عنوان اجرا توسط مقامات. در سراسر اروپا ما ثبت نام به طور قابل توجهی پایین تر بلند ترافیک.

چشم انداز
چشم انداز ما داد در فوریه 19 برای سال 2020 بود بر اساس این فرض که این وضعیت در مورد COVID-19 ویروس امر عادی در کوتاه مدت. با توجه به این مدت از این وضعیت در چین تاثیر منفی در دیگر کشورهای آسیایی و در حال حاضر نیز گسترش به اروپا و آمریکا ما متاسفانه به نتیجه گیری کرد که در کوتاه مدت عادی را نمی خواهد رخ می دهد.
توسعه بیش از هفته های آینده و ماه غیر ممکن است برای پیش بینی و ما در حال حاضر نمی تواند کمیت اثر منفی این می تواند در ما کامل-سال درآمد و سود
البته ما از مدیریت این وضعیت به عنوان بهترین ما می توانیم در کوتاه مدت اما در همان زمان به ادامه کار در تقویت نام تجاری ما بنابراین ما می توانیم ادامه حرکت ما با رشد خوبی در هر دو درآمد و درآمد زمانی که به وضعیت عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>