پوما پشتیبانی از زنان و دختران در ورزش بین المللی زنان روز

Category: وب وایر Comments: No comments

پیش از روز جهانی زن شرکت ورزشی پوما را حمایت از زنان و دختران در ورزش با دادن دور از اشعه ماوراء بنفش laces با هر کفش خرید و کمک مالی تا 100,000 یورو برای زنان برنده, یک سازمان ارائه girls’ برنامههای ورزشی در سراسر جهان است.

پوما ماوراء بنفش laces را پررنگ بصری بیانیه آمده و با پیام “برای همیشه به هم گره خورده است”. آغاز مارس 1, laces داده خواهد شد دور با هر کفش خرید در انتخاب مکان های خرده فروشی در سطح جهان و برای هر جفت از laces تولید پوما را کمک مالی از 1 یورو.

پوما نیز نامیده می شود در شبکه خود را از سفیران ورزشکاران و اجتماعی طرفداران ورزش laces. برای هر منحصر به فرد Instagram پست که شامل laces و #PUMAWomen پوما اهدا خواهد شد 1 یورو. در روزهای منتهی به روز جهانی پوما را به کمک های مالی اضافی برای هر دقیقه بازی و هدف یا نقطه به ثمر رساند توسط ورزشکاران ما. این کمپین رسانه های اجتماعی و کمک های مالی ساخته شده بر اساس ورزشکاران ما عملکرد کمک خواهد کرد تا به 25000 یورو به مجموع سهم زنان در پیروزی تا 100,000 یورو است.

تاسیس در سال 2007 زنان برنده داده است میلیون ها نفر از دختران و زنان در سراسر جهان این فرصت را به بازی های ورزشی و ایجاد مهارت های رهبری. این سازمان در حال حاضر پشتیبانی از طرح های در آسیا و اقیانوسیه و آفریقا و اروپا و خاورمیانه و همچنین شمال و جنوب و مرکزی امریکا است.

لسس در دسترس خواهد بود در انتخاب پوما فروشگاه ها و خرده فروشی همکاران در سراسر جهان پیش از روز جهانی زن در 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>