خالص امنیت و DarkOwl LLC اعلام, امنیت, همکاری

Category: وب وایر Comments: No comments

DarkOwl LLC دنور مبتنی بر امنیت سایبر شرکت متخصص در darknet اطلاعات مفتخر است تا یک همکاری جدید با پیشرو استرالیا با سرویس کامل امنیت سایبر شرکت خالص امنیتی است.

خالص امنیتی با استفاده از مخلوطی از جمع آوری اطلاعات روش و ابزار و دانش تخصصی برای تشخیص طیف وسیعی از یافته های شناسایی شده توسط سنتی اسکنر و تست نفوذ. خالص امنیتی پس از آن فراهم می کند مشتریان خود را با یک عملی, گزارش و پیشنهاد دوره اقدام به زدودن برابر یافته است.

DarkOwl را فراهم خالص امنیت دسترسی به پایگاه داده گسترده ای از darknet داده و در خدمت به عنوان یک ابزار مهم برای این شرکت به مانیتور خود را به مشتری رد پا و قرار گرفتن در معرض darknet.

“خالص امنیت یک بی امان رویکرد به امنیت سایبر; از پایانی برای مدیریت سیم به تهدید شکار. آنها یک نیروگاه و برخی از بزرگترین شرکت ها در استرالیا به عنوان مشتریان. و به عنوان DarkOwl بزرگترین darknet ارائه دهنده اطلاعات ما هیجان زده می شود بخشی از خود را گسترده toolkit گفت:” علامت گذاری Turnage مدیر عامل شرکت DarkOwl.

Kurt هانسن مدیر عامل شرکت در خالص امنیتی می گوید: “خالص امنیت Pty Ltd خوشحال به همکاری با DarkOwl به عنوان بهترین نژاد دهنده به تقویت مداوم ما برنامه ارائه اطلاعات و خدمات به مشتریان ما. با افزایش روز افزون نیاز به درک تکامل تهدید چشم انداز مشتریان مورد نیاز مداوم سایبر نظارت بر هوش. ما هوش مشاوران ارزیابی بیش از یک دوجین فروشندگان و توصیه می شود DarkOwl به عنوان یک فروشنده که بهترین همسان نیازهای مشتریان ما و هم بافتن از ما مشاوره و خدمات مدیریت ارائه شده است. ما بسیار خوشحال به همکاری با DarkOwl به کمک در دستیابی به ماموریت اصلی ما از نگه داشتن مشتریان ایمن در یک جهان آنلاین است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در DarkOwl لطفا www.darkowl.com برای اطلاعات بیشتر در خالص امنیت مراجعه کنید www.pure.security
 
 
 
در مورد خالص امنیت
خالص امنیتی پیشرو در ارائه دهنده این خدمات امنیتی با شور و شوق برای هل دادن مرزهای به ارائه نوآوری استراتژیک و توهین آمیز راه حل های امنیتی در سراسر استرالیا و جهان است. قبلا خالص هک HackLabs, Securus جهانی و اخلاص خالص امنیت ایالات مختلف امنیتی تخصص برای ارائه به عنوان یک ارائه دهنده است. در دسامبر 2019 خالص امنیتی پیوست و با Tesserent (ASX:TNT) – بزرگترین ASX ذکر شده امنیت سایبر شرکت در استرالیا برای گسترش خدمات خود را شامل 24/7/365 مدیریت خدمات امنیتی است. با بیش از 130 مشاوران دفاتر 5 و بیش از 700 مشتریان خالص امنیت به ارمغان می آورد شور و تجربه و بینش خود درگیری.
 
در مورد DarkOwl
DarkOwl تاسیس شد در سال 2016 با ماموریت جمع آوری گسترده ترین مجموعه از darknet مطالب موجود در cyber-صنایع دفاع و ساخت که اطلاعات هر دو در دسترس و با ارزش را به مشتریان خود. با توانمند سازی مشتریان خود به چشم در darknet DarkOwl سازمان را قادر می سازد تا به طور کامل خود را درک امنیت و استقرار و شناسایی پتانسیل نقض کاهش آنها را به سرعت و بررسی و حتی دورترین و بیشتر مبهم می رسد از اینترنت است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>