Purnachander Bikkasani را از “شادی زندگی” – دانلود رایگان فردا (3/23/2020)

Category: وب وایر Comments: No comments

بهترین فروشنده انتشار اعلام انتشار Purnachander Bikkasani جدید کتاب “لذت زندگی: کار گردیده و خوشحال زندگی از طریق خود تغییر و تحول است.” از آن خواهد شد در دسترس برای دانلود رایگان در فروشگاه آمازون روشن شدن در مارس 23rd.

کتاب “شادی زندگی” اثبات صحت این ایده که شادی buildable احساسات در دوران مدرن است. جهان به تولید به اندازه کافی کالا و خدمات برای دیدار با نیازهای اساسی و فراتر از آن برای همه شهروندان است. به منظور ایجاد لذت بخش, شاد, زندگی, نویسنده توصیه می کند راه اندازی اهداف و تصدیق یادگیری برای مقابله با درگیری و تغییر ارتکاب به موسسه خیریه و هدف در زندگی است.

این کتاب در مورد چه شادی واقعی است و چگونه برای چاشنی آن از طریق فعالیت های روزانه تطبیق به سختی و با استفاده از یک, ژنتیک, تنظیم نقطه از شادی. اگر شما مثل اکثر مردم که رنج می برند و در زندگی تلاش شود که از لحاظ مالی عاطفی یا روانی—من امیدوارم که به شما نشان دهد که چگونه به دریافت بیش از درد و رنج. اگر شما در حال حاضر در حال انجام به خوبی در زندگی, ابزار و عادات ارائه شده در اینجا خواهد سوخت خود را از موفقیت و شادی را به ارتفاع بیشتر.

“شادی زندگی” توسط Purnachander Bikkasaniwill رایگان و برای دانلود در دسترس در آمازون به مدت 5 روز (3/23/2020 – 3/27/2020) در: https://www.amazon.com/dp/B085FS469L.

“شادی زندگی” تا 5.0-امتیاز ستاره در Amazon.com. در اینجا چیزی است که برخی از مردم تا به حال به می گویند:

“این کتاب به معنای زیادی به من شخصا. سطح سختی و فقر نویسنده غلبه و سطح موفقیت دست هستند و هر دو بسیار عمیق. من در بر داشت بسیاری از نمونه هایی که در آن من می توانم مدل تغییرات کوچک است که منجر به یک تغییر بزرگ در چشم انداز است. من احساس خوبی از خواندن و توصیه های عملی بسیار توانمند سازی. اگر شما به دنبال برای موفقیت بیشتر و شادی نیست از نو خلق کردن چرخ. من خواندن بسیاری از کتاب ها در توسعه شخصی. وجود دارد بسیاری از عادات شرح داده شده در این کتاب است که من استفاده خواهد کرد برای سال آمده است. من به شدت توصیه می شود.” –S. Castellano

“شادی زندگی” یک کتاب نوشته شده توسط دکتر Purnachander با تمام تجربیات زندگی از شانس و ذخیره آنها را تبدیل به شادی. این کتاب مفید است برای شروع یو پی اس و همچنین بزرگان برای از بین بردن استرس زندگی و منجر شاد زندگی است که در یک دست خود را.” – Adinarayana موندرا

برای کسب اطلاعات بیشتر:

برای سوالات بیشتر و یا به برنامه مصاحبه ای در مورد این آزادی مطبوعات لطفا با ما تماس بگیرید در (626) 765-9750 یا ایمیل [email protected]

بهترین فروشنده انتشار لس آنجلس شرکت چاپ و نشر اختصاص داده شده به کمک به صاحبان کسب و کار و کارآفرینان تبدیل به “شکار” خود را با بهترین-فروش کتاب.
 
درباره نویسنده:

نویسنده Purnachander Bikkasani انجام داده است آموزش پزشکی و عمل inIndia انگلستان و ایالات متحده آمریکا. او تمرین گوارش بیش از 30 سال و بازنشسته از عمل در سال 2016.

Purnachander شور و شوق کمک و راهنمایی دیگران را برای رهبری یک زندگی شاد و مانند او زندگی می کند. او با هدف به اشتراک گذاشتن با دیگران در جامعه چگونه او stresslessly و زحمت و با خوشحالی زندگی می کردند. Purnachander مالی است بنابراین وجود دارد هیچ مالی goalsfor این کتاب است. اما به جهان را به مکانی بهتر, نویسنده خواسته است برای کمک به شما در انجام این کار توسط اهدا به خیریه ذکر شده در این کتاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>