فشار برای حذف مؤتلفه مجسمه اصطبل در روستایی امریکا

کلینتون لا. — مجسمه ناشناس مؤتلفه سرباز ایستاده بود در مقابل سفید-ناحیه شرق Feliciana Parish courthouse برای بیش از یک قرن با تکیه بر تفنگ خود را به عنوان او به نظر می رسد پایین بر روی کامیون تخلیه چوب و ساکنان بازدید از این بانک در سراسر خیابان.

آن را در برابر تلاش برای حذف آن را در سال 2016. دکتر محلی که خواسته جنوب شرقی لوئیزیانا, پریش به حرکت آن را از دست داد دو نفر از دوستان در این بحث اما مجسمه در آنجا ماند. در سال 2018 یک مرد سیاه پوست که متهم در یک دادگاه درخواست به صورت نقل مکان کرد و گفت این مجسمه نمادی از نژاد پرستی. او از دست داده است که مبارزه و مجسمه ایستاده بود.

در حال حاضر به عنوان تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس تمرکز توجه بر روی صدها نفر از مؤتلفه مجسمه هنوز ایستاده در سراسر چشم انداز جنوبی مقامات در دهستان قصبه در حدود 20 ، 000 نفر رای داده اند 5-3 به ترک این مجسمه که در آن است.

در هفته های اخیر ده ها تن از مؤتلفه مجسمه های کاهش یافته در سراسر کشور — اغلب در بیشتر لیبرال متمایل به مراکز شهری. اما در بسیاری از مکان های کوچکتر مانند کلینتون تلاش برای حذف نشانگر است که بسیاری از نمایش به عنوان نژادپرست آثار متوقف شده یا هنوز می رسند.

جان ساندرز یک تاجر سیاه و سفید و وزیر کلینتون می خواهد مجسمه برداشته و فکر ملی به ویژه در مورد موضوع ارائه شده شانس اندکی که محله مقامات خواهد رای به آن حرکت می کند. اما اگر نه در حال حاضر او فکر می کند این اتفاق خواهد افتاد — برخی از روز.

“من فکر می کنم که آن را به می آیند تا دوباره. آن را یک ماده از ‘اگر.’ آن را دوباره و به همین دلیل من می گویم این است که هیچ راهی وجود دارد که ما می تواند نشستن در اطراف و در طرف اشتباه تاریخ است,” او گفت:.

حداقل 63 مؤتلفه مجسمه بناهای تاریخی و یا نشانگر حذف شده از زمین های عمومی سراسر کشور پس از فلوید مرگ در مارس 25, ساخت 2020 یکی از شلوغ ترین سال هنوز برای از بین بردن, با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن. بسیاری برداشته شد توسط مقامات دولتی هر چند معترضان را سرنگون برخی از.

اما هشت پایین آمده اند در شهرستانها و یا مناطق شهری بزرگتر از 50 ، 000 نفر. بسیاری از مناطق ناب سیاسی چپ با 41 از بناهای تاریخی در استان ها و یا معادل آن مناطق که رای دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

AP منحصر به فرد شمارش تایید حذف از طریق دولت اطلاعیه, AP پوشش اخبار و منابع دیگر و سپس تجزیه و تحلیل آنها بر اساس داده های سرشماری و رای گیری الگوهای.

هنوز در نشانه آن است که حذف جنبش ممکن است گسترش های محلی در چندین کمتر پرجمعیت مناطق سی سی پی و لوئیزیانا و کارولینای جنوبی به تازگی تایید حذف اما هنوز رتبهدهی نشده است گرفته شده پایین بناهای تاریخی.

تعداد مطلق از مؤتلفه آثار هنوز ایستاده نشان می دهد که کار زیادی برای کسانی که به دنبال حذف: بیش از 700 باقی می ماند در زمین های عمومی با توجه به مرکز قانون فقر جنوب.

قوانین حفاظت از آثار تاریخی در آلاباما و جورجیا می سی سی پی در ایالت کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و تنسی در حال تلاش کند. ویرجینیا در این سال اصلاح یک قانون مشابه به اجازه دولت های محلی را مجسمه پایین.

“این معلوم نیست چه مدت این را ادامه خواهد داد این است که آیا برای رفتن به یک جنبش که واقعا منجر به یک آبشار اثر آن بیشتر و بیشتر در حال حذف” گفت: آدم Domby یک کالج چارلستون مورخ نوشت که “نادرست علت: تقلب در ساخت و سفید برتری در مؤتلفه حافظه است.”

Domby گفت: آن را به مراتب بیشتر حذف در سیاسی محافظه کار مناطق برای متقاعد کردن او شده است وجود دارد یک ملی تغییر را در حمایت از از بین بردن مؤتلفه بناهای تاریخی.

با وجود کارولینای شمالی دولت قانون است که همه اما ممنوع دائمی از بین بردن آن فرماندار دموکرات اخبار عمومی-ایمنی معافیت برای حذف چند مؤتلفه بناهای تاریخی در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در رالی پس از معترضان پاره پاره دو مجسمه را به پایین. برخی از مقامات محلی نیز استناد ایمنی به عنوان آنها حذف بناهای تاریخی در شهرهای مختلف; حداقل 17 به پایین آمدن سطح ایالت فلوید پس از مرگ است.

در عین حال در جمهوری تکیه Alamance شهرستان, شهرستان, مدیر امنیت عمومی استدلال برای از بین بردن یک مجسمه در نزدیکی دادگاه رد شد که اکثر اعضای کمیسیون شهرستان گفت: عموم آنها از نظر قانونی قادر — و یا به سادگی مایل به آن را به پایین. کارولینای شمالی هنوز حداقل 69 بناهای تاریخی در زمین های عمومی. از کسانی که 56 در شهرستانهای که رای برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016; 52 در شهرهای کمتر از 20,000 AP شمارش را نشان می دهد.

در ایالت ویرجینیا در ریچموند شهردار برداشته عظیم مجسمه در کنفدراسیون سابق سرمایه headlining چوب خط حساب کردن حداقل یک دوجین آثار حذف از زمین های عمومی ایالت فلوید پس از مرگ است.

اما یک سناریوی مختلف در حال وقوع است در ویرجینیا روستایی Franklin County است. اکثر ساکنان صحبت کرد که روز سه شنبه در یک هیئت ناظران جلسه خواست سریع حذف مؤتلفه مجسمه از دادگاه شهرستان. هیئت مدیره رای به تاخیر انداختن تصمیم گیری با قرار دادن یک غیر الزام آور رفراندوم در جابجایی مجسمه به رای دهندگان در جمهوری تکیه اکثریت سفید شهرستان است. تصمیم نهایی هنوز هم دروغ با هیئت مدیره پس از انتخابات ماه نوامبر.

یاقوت پن که اغلب درایوهای گذشته یک مؤتلفه پرچم پرواز در مالکیت خصوصی در نزدیکی خانه اش گفت: زندگی در فرانکلین کانتی به معنی زندگی در زیر ثابت نمادهای نژاد پرستی.

پن و خواهرش, پنی آبی تنها فرد از رنگ در این شهرستان هیئت مدیره مدرسه گفت: آنها انتظار نداشتند آنها می خواهم هنوز هم می تواند مبارزه برای برابری 50 سال پس از دوران حقوق مدنی این بار اصرار بنای تاریخی را حذف.

“مردم در راکی کوه به دنبال هر بهانه ای برای نگه داشتن آن وجود دارد” پن گفت.

در لوئیزیانا کمی بیش از 2000 نفر با امضای یک طومار برای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی در مقابل شرق Feliciana Parish courthouse و یکی از همسایه West Feliciana محله.

در گاهی گرم می شود جلسه حدود یک هفته قبل از رای نهایی larhonda می جورج گفت: مؤتلفه مجسمه نباید نمایش داده شده در یک ساختمان که در آن مردم از “هر نژاد قرار است به دنبال عدالت است.” او گفت: اگر مردم می خواهند به افتخار اجداد آنها باید حرکت مجسمه به شهر مؤتلفه گورستان.

هواداران گفت: از بین بردن آن را پاک کردن دور یادبود به اجداد خود همراه با محله تاریخچه.

“این است که تنها برای یادبود برای کسانی که جان خود را از دست صرف نظر از آنچه در آن بود” دیانا Fontenot گفت. “آنها جانشان را از دست دادند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید