Putback ارائه پنل’ heroics پاورقی

طراحی پنل تقریبا یک قهرمان گمنام.

در عوض دانشگاه آرکانزاس کردم بیت در همان محل آن را در بسیاری از مواقع این فصل — در رنگ.

دوم به بازی و Razorbacks پیشرو 77-76 می سی سی پی امور خارجه تایسون کارتر از دست رفته اما 6-11 Abdul Ado رو تنها زمینه هدف از این روز در یک نکته با 0.6 ثانیه بر روی ساعت به بازدید کنندگان یک رفت و برگشت از Razorbacks در این فصل است.

دولت منجر شده بود بیش از 28 دقیقه و جلوتر 56-46 با 13:18 به بازی زمانی که آستانه یک دانشجوی سال دوم از Jonesboro بیدار.

او ساخته شده یک سرقت را به خود جلب کرد ناپاک و تبدیل هر دو پرتاب آزاد برای اولین امتیاز از این بازی است. کمتر از یک دقیقه بعد پنل تبدیل سه نقطه بازی و به دنبال آن است که با عبور کامل به Adrio بیلی برای لیآپ. خوک خود محافظت شد و در حال اجرا است.

آنها را ضربه دیگری خشکسالی به سقوط 69-60 اما میسون جونز به ثمر رساند یک سبد قبل از ساخت دو پرتاب آزاد و آستانه نفوذ برای لیآپ.

در کمتر از 70 ثانیه جونز و آستانه تکرار دنباله ای از دو پرتاب آزاد و یک سبد پس از آستانه’ چرخش حرکت در اطراف دفاع دولت برای لیآپ cut the Bulldogs ” منجر به 72-70 با 3:22 به بازی.

جونز که به پایان رسید با 38 امتیاز ساخته شده دو پرتاب آزاد به آن کراوات.

دولت از دست رفته و آستانه به پایان رسید یک 7-0 اجرا با یک اشاره گر به آن را 75-72 آرکانزاس با 1:45 تا بازی.

فقط 15 ثانیه بعد-راه بیش از حد به زودی — کارتر به رهبری بود به خط پرتاب آزاد و ساخته شده هر دو. Jalen هریس و سپس مرتکب یک بیمار-توصیه عبور که کارتر برداشت برای یک جدایی طلب غوطه دادن و 76-75 ایالتی می سی سی پی منجر شود.

جونز با قرار دادن Razorbacks در سرب با دو پرتاب آزاد.

MSU از دست رفته از یک شوت زیبا و جیمی Whitt بازگشت. The Bulldogs قفل شده جونز که از دست رفته یک رقابت سه. The Bulldogs تقویت کارتر سوار برای یک شات و گرفتاری آن را تمیز کردن.

نه حفاظت از رنگ شده است مشکل تمام فصل خوک و بنابراین عدم کمک کردن نیمکت. Mississippi State کردم 36 امتیاز در رنگ و 34 امتیاز از آن نیمکت.

آرکانزاس ” نیمکت تولید دو نقطه است.

این Razorbacks در حال حاضر با یک کوه از یک چالش به عقب بر گردیم در مسابقات NCAA.

این بود که خود چهارمین روز متوالی دست از جمله دو در خانه و خالص خود را رتبه بندی انداختن است مانند یک پنی سهام در رکود است.

Nest ساخته شده است نه بهانه اما او را ندارد. عدم اندازه و عمق شده اند آشکار در تمام فصول به خصوص پس از از دست دادن بني اسرائيل جو مصدومیت زانو.

چیز دیگری که مانع از آنها را — و آن فیل در اتاق-عدم بسکتبال IQ در زمان. برخی از بازیکنان را حرکت در زمان مناسب, اما نه همه.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از سه اشاره گر تلاش های بچه ها که نه سه نقطه بورس و چند غیر ضروری خطا را مرتکب شدند شنبه.

این Razorbacks در حال حاضر در جاده ها به بازی فلوریدا است که در یک محل دشوار را به نفع خود. ناراحتی می تواند رخ دهد اما در آستانه نیاز به بازی 40 دقیقه و جونز را مجبور به انجام آنچه او می کند بهترین است که بازی در هر موقعیت در دادگاه است. Whitt نیاز به کمک بیشتر ،

پس از Gators این خوک دریافت میسوری تنسی و LSU در خانه و بازی گرجستان و تگزاس A&M در جاده ها است.

همچنین مسابقات SEC اما به نظر نمی رسد این خوک باید hosses به نفع خود است که بسیاری از بازی ها در یک دوره کوتاه از زمان.

شنبه بود و تقریبا داستان آستانه یک قهرمان گمنام اما در عوض Razorbacks نمی محافظت از رنگ و از دست رفته به دلیل قرار داده و با 0.6 ثانیه بازی.

ورزش در 02/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید